Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

En güzel metal - kadın vokal içeren şarkılar

Penthesilea

Öne çıkan mesajlar

said:
Infernal_Reborn, 27 Aralık 2004 16:54 tarihinde demiş ki:
said:
BlaCk_DmC, 27 Aralık 2004 15:04 tarihinde demiş ki:
Lethecan Everlost'larda bayan vokal yok ama senın dedıgın o albumdekı hemen everlostlardan sonra gelen Hargalaten şarkısı sanırım. Bayan vokal var ve guzel baya :)

hargalaten enstrumantal, everlost part 2 de var hatun vokal.

hatun vokal diyince dur orda. Arch Enemy var ehehe (grubun klibini görene kadar vokalin hatun olduguna ınandıramamıslardı benı :D)

Korkuyom be o kadından ya =)[signature][hline]Elan Realms - A tale that goes on
Ealos Tsaark, Bounty Hunter of Eclipse

Tescilli Liv Kristine Hastası

1. Geleneksel Paticik İstanbul Lan Party 28 Ocak 2005'te!
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Infernal_Reborn, 27 Aralık 2004 16:54 tarihinde demiş ki:
said:
BlaCk_DmC, 27 Aralık 2004 15:04 tarihinde demiş ki:

hargalaten enstrumantal, everlost part 2 de var hatun vokal.

Yanlışın var Hargalaten de var işte gayette hatun vokal. Everlostta'da Mikael abimiz var sadece vokal olarak.

Lunar Strain albumunu suprnovada'dan çekmiştim orda karıştırılmadıysa bu şekilde bendekiler...[signature][hline]Opinions are like assholes. Everybody has got one.

Sosyal ağlarda paylaş

benim albümüm orjinal..
hargalaten yöresel çalgılarla çalınan bir halk türküsü
everlost part 2 ise hatun vokal..
ayrıca vokal mikael değil.. mikael sadece sözleri yazmış vokal anders

hangisinin everlost olduğunu şöyle anlarsın everlost part 1 ile 2 yi arkaarkaya koyduğunda arada kopma olmadan devam eder, part 1 in sonundaki akustik melodi part 2 nin başında da vardır aynen yani[signature][hline]I leave you, negative behind
Watch me all in flames, on a butterfly I ride
Sosyal ağlarda paylaş

Erdemcan Everlost part II da zaten sırf bayan vokal. ve çok güel şarkı :D. gel sana doğrusunu veriyim albümün :D. (10 metre yürüyüver)
Ayrıca Cruachan da deniyebilrisin (kharon dövecek beni söyledim diye). erinsong du galiba güzel bir şarkısı.[signature][hline]Fire is the universal language
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Infernal_Reborn, 27 Aralık 2004 19:44 tarihinde demiş ki:
benim albümüm orjinal..
hargalaten yöresel çalgılarla çalınan bir halk türküsü
everlost part 2 ise hatun vokal..
ayrıca vokal mikael değil.. mikael sadece sözleri yazmış vokal anders

Bendeki albumun sarkılarının sırası yanlıs koyulmus ozaman.

Ama surada dur o sesın Mikael olamdıgını anlayamayacak kadarda salak degılım. Okadarda degıl yanı bariz Mikael o ses.

Infernal tamam haklısın aama burda yanlısın var[signature][hline]Opinions are like assholes. Everybody has got one.

Sosyal ağlarda paylaş

hayır benım bildiğim vokal mikael lunar strain ve subterrenan albümlerinde. hatta ses benziyor. andersın sesi öyle değil yani benzemiyor. hatta dur bi dinleyim.

vokal mikael. farklı anlamak için dead eternity şarkısına bakın. lunar daki dead e. de mikael var. jester race albümünde anders ın dead e. si var.

kısaca mikael vokal olarak daha iyi bence :)

edit : oha cevap gelmiş görmemişim. acaip dalgınlık var sorry

[Bu mesaj 333 tarafından 28 Aralık 2004 11:56 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

27 Aralık 2004 09:54
--------------------------------------------------------------------------------
Ebony Ark - Ebony Ark albümünü dene

kadın vokalli progresif metal olarak geçiyo zaten çoğu yerde

+100000000[signature][hline][email protected] ewet e-mail adesim isteyen gırgır samata yani MSN de sohpet icin bire bir,isteyan patiylede sohpet ederim .....SARISINLAR BOKTUR :D:D
Sosyal ağlarda paylaş

dun cektim within temptation'in yeni albumunu, super yapmislar, yoksa eger onu da edin. :)

ozellikle stand my ground sarkisi beni benden aldi.
/edik: albumun adi "the silent force"[signature][hline]Thanatos : Technician Hardwired for Assassination and Nocturnal Analysis/Technician Optimized for Sabotage

[Bu mesaj thanatos tarafından 29 Aralık 2004 15:01 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Nightwish - Tüm şarkılar
Leave's Eyes - Norwegian Lovesong (Rtn performansı mükemmeldi)
Within Temptation - Ice queen
Arch Enemy - Instıct , Saints and Sinners , Ravenous performansları deli gibi Dive satanica da dinlenmeye değer.
Ayrıca Epica, Lacuna Coil de gayet dinlenesi. (The gathering metal falan diil converse all star giyen metalci olmaz)[signature][hline]Offering the tokens, the reliced idols to the heirs of the newly raped ground inferior even to the transparent winds lesser in motion and sound.
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...
dark tranquillity deneyebilirsin.

skydancer/of chaos and eternal night:
+a bolt of blazing gold
+through ebony archways

the gallery:
+the gallery
+my is the grandeur of melancholy burning *

projector:
+undo control

bu sarkilar full kadin vokal degil yanliz. karma hepsi, guzel karma. :)
* bu iki track aslinda ama beraber gidiyorlar, my is the grandeur intro tarzinda. dinleyenecekse beraber dinlenmeli diye yazdim.[signature][hline]Thus spoke Zarathustra.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
thanatos, 16 Ocak 2005 23:15 tarihinde demiş ki:
arkadas metal ariyor, ne evanescence'i?

+1 Yani ne evannescence falan diğil ... yorum yapmıyorum bu konu hakkında daha fazla.
Bence Lacuna Coil (sanırım yanlış yazdım ehue) ve Nightwish çok iyi bu konuda , süfer ses var :)[signature][hline]Blind Guardian
Eğer organize olabilseydim çok tehlikeli olurdum...

Sosyal ağlarda paylaş

Aa uplanmış =) Saolun ilk olarak, sizin de katkılarınızla harika bir arşiv yaptım. Genel olarak bulduklarım burada önerilenler ve ayrıcası olarak:

Within Temptation
Lacuna Coil
Dargaard
After Forever
Leaves' Eyes
Theater of Tragedy
The Sins of Thy Beloved
Darkwell
Epica
Nightwish
On Thorns I Lay
Tristania
Therion
.
.
.

Buradakilerin hepsi efsane hatun vokal grupları. Ayrıca Dark Tranquillity, Sirrah, Anathema gibi grupların da (bir de Liv ablamız ve CoF) güzel hatun vokalli şarkıları var.[signature][hline]UO - Penthesilea, Archer Mage of Metalon
SWG - Ealos Tsaark, Bounty Hunter of Bounty Hunter Association
WoW - Penthesilea, Night Elf Hunter of Anatolian Sunrise

Gözlerde yaş yoksa, ruh gökkuşağına sahip olamaz
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...