Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Synapse TF 16 Ocak Pazar 19:30'da

tunch

Öne çıkan mesajlar

eee cankhan, kimse süper kahraman olmak kolay olacak demedi :D Dile kolay 1000lerce clock öldürdük. Takımın kilit noktalarından biriydi ama rad-debuf olmasa burnumuzdan gelirdi bu TF. Gerçi kim olmasa olmazdı sanki :). Bir blaster daha olsaydı (tunch 1 balster daha almıştı gerçi ama yarı yolda kaybettik) çok daha hızlı bitebilirdi.[signature][hline]COH:
AdaSu Science Balster AR/Elec.Manup. L40
Usta Science Scraper Dark Melee/Regen L33
TRT 3 Natural Tanker invul/Mace L16
Sosyal ağlarda paylaş

hmm bundan sonraki TF "sister psych" (ismi böleydi sanırım). Talos Islandda başlıyor. level aralığı 21-27. bilginize sunarım.[signature][hline] MSN : [email protected]
---
Sözlükte Ben :D
---
SWG : Heyd Spinner (Tatilde)
CoH: Kartal AR/Energy Blaster LvL 22

---
[b] Mustafa Kemal Atatürk demişki... (Ahh erken gittin Atam)
Sosyal ağlarda paylaş

Anlaşılan bu hafta adasu'yu pas geçip TRT 3 ile oynayacağız...

Maazallah, yabancı tankerler falan alır yerimi, bakamaz size, üzülürüm. yetişip geleceğim.[signature][hline]COH:
AdaSu Science Balster AR/Elec.Manup. L40
Usta Science Scraper Dark Melee/Regen L33
TRT 3 Natural Tanker invul/Mace L16
Sosyal ağlarda paylaş

Uzun süredir bu kadar hoş vakit geçirmemiştim oyunda. Katılan herkese teşekkürlerimi iletiyorum bende. Nice yeni organizasyonlara:)...[signature][hline]City Of Heroes...
Keyzar: Spine,Regeneration-Scrapper LvL 50/ Toxygen: Dark Miasma,Radiation Blast-Defender LvL 32 Keizar: Warshade-LvL ?
Sosyal ağlarda paylaş

ben hayatta 21 olamam =([signature][hline]Yahu benim asıl paticik username'i To5uN'du hatırlıyom şifreyi giremiyorum o yüzden! Uhuhu!

---

Liirhyks, Wookie Master Ranger/Swordsman (SWG, Eclipse) --Retired
Iceball, Level 49 Briton Cleric-Buffbot (DAoC, Excalibur) --Retired
To5uN, Level 14 Elec/Elec Blaster (CoH, Justice) --Baydi =(
Fanti, Level 10+ Invul/EM Tanker (CoH, Justice) --Kasıyoruz işte...
Sosyal ağlarda paylaş

Ooh organizasyonlar tam gaz devam, ben keyzar'dan gelişmeleri sürekli alıyorum, son günlerde baya hareketlenmiş anladığım kadarıyla oyun... synapse da bitmiş, artık yeni hedef respec sanırım :) eden triali es geçmeyin =)

Hepinize iyi oyunlar arkadaşlar...![signature][hline]Zebris LvL45 Ice/Ice Blaster
TRT 1 LvL9 Dark/S.R. Scrapper
Abla LvL30 Fire/Emp Controller
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...