Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Synapse TF 16 Ocak Pazar 19:30'da

tunch

Öne çıkan mesajlar

Aramız 19 civarı levellarda ana karakteri olan 4-5 kişi olduğunu biliyoruz artık. e synapse TF si içinde bu seviye lazım. ne dersiniz uygunsa sizin içinde yapalım bu hafta sonunda?

şu anda level 19 benim blasterım. AR/energy.

Gelebilecek olan Heroları düşündüm...

Keizar lvl 14 warshade ( leveli yükselir tahminimce. olmadı herzamanki gibi ben SK larım :) )
Kardan LvL 19 (Ice/Force field controller)
Contraller lvl 20 (illision/Radiation controller)
TRT 3 (hihi) LvL 14 (invul tanker (secondary yokki :D )
bide erchamion karar verirse hangi karakteri oynayacağını onu bi level 13 yaparız oda gelir isterse :D

tabi atladığım/yüksek levelda olan diğer arkadaşlarımızda gelebilirler 8 kişilk kadromuza :)[signature][hline] MSN : [email protected]
---
Sözlükte Ben :D
---
SWG : Heyd Spinner (Tatilde)
CoH: Kartal AR/Energy Blaster LvL 17

---
[b] Mustafa Kemal Atatük demişki... (Ahh erken gittin Atam)

[Bu mesaj tunch tarafından 14 Ocak 2005 00:44 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

forumları karıştırdım ve güzel bi rehper buldum.ama şu varki görev sıralaması geçen sefer yaptığıma göre biraz değişik. Umarım ben yanlış biliyorumdur.Çünkü dolaşma görevleri gerçekten can sıkıcı olabiliyor.

buyrun efenim guide:

Basics
*Started in Skyway at synapse
*Team must have 4-8 heroes
*Levels at formation of TF 15-21(actual level without side kicking)
*TF members can side kick other members 3 or more levels below them.
*No one can be added after a Task Force is formed/started. *Heroes Disconnected or who camp out without quitting the TF will automatically rejoin the TF unless all members have quit the TF or it has been completed.
*You cannot talk to contacts other then synapse during the TF, though you may still use stores.
*TF leader will have to contact synapse to start/flag the next mission when one is completed(later you will be able to call him as the TF progresses)
*Everyone must be in the zone(Skyway) to begin/start the Task Force
*synapse's TF takes 2 1/2 - 5 hours to complete
*All members that complete the TF recieve a Single Origin(SO) enchancement at the end-if they have room

The Task Force
Once the team is formed the leader needs to speak to synapse. synapse is located near the trainer in Skyway, just east of the Yellow Line Station. The leader accepts formation of the TF and gets the first mission. You should have the leader remain at synapse & and 2 of your fastest members stationed at the train station at the start of the TF, becasue once formed your first task is to Patrol Steel Canyon (they need to visit 5 locations there). While your runners are patroling, have the remaining members scout for Clockworks in Skyway,but do not engage them. After the patrol is done the leader gets the 2nd task which is to arrest/defeat 30 Clockworks (grey cons count) now you have your team members engage the Clockworks they scouted, while the leader waits at synapse. After the 30 Clockworks are defeated, the leader triggers the 3rd task. Someone must speak to Positron in Steel Canyon.

Positron is located in front of the big statue in Blyde Square. The leader may have need to speak to synapse after that to flag/start the next 3 tasks which are door missions(Usually in Steel Canyon). After those missions the leader will need to return to synapse, while the rest of the team waits in Steel Canyon, as the next task given is to Patrol 2 locations in Steel Canyon. The leader remains at synapse while team members get the 2 locations/phones. After the patrol is done the leader speaks to synapse to flag next task. It should be another door mission. When you exit the leader should be able to call synapse. Patroling/visiting 5 locations in Steel Canyon is the next task. When that is done the leader calls in and you will be sent to Boomtown to defeat Big Bertha. Upon finishing that you will be sent to 4 door/warehouse missions First is defeat Long Tom. Now you are the home stretch. Three final missions. First is door, rescuing workers. Second is to defeat Clockwork Lord. Plan to be ambushed upon exiting by Babbage.

He isn't that hard. Next someone will usually need to run to Positron to pick up a device for use in the final battle.
And behind door number three.... is the Clockwork King and his court.You will need to make sure that everyone has clear inventory because everyone that completes the TF recieves a Single Origal enchancement. The King will also drop one that gets randomed to the group. That means everyone will get 1 but some lucky hero gets two.
Cheat Sheet
*Patrol 5 locations in Steel Canyon
*Defeat 30 Clockwork
*See Positron in Steel Canyon
*Door
*Door
*Door
*Patrol 2 locations in Steel Canyon
*Door
*Patrol 5 locations in Steel Canyon(should be able to call synapse now)
*Defeat Big Bertha in Boomtown(door)
*Door (Long Tom)
*Door(rescue workers)
*Door(Clockwork Lord)
*Ambush by Babbage(usually when most of team has exited Clockwork Lord)
*Get Device from Positron(Usually)
*FINAL DOOR(Clockwork King)[signature][hline] MSN : [email protected]
---
---

---
Sosyal ağlarda paylaş

19.30 buluşma. 20.00 Task Force u kurarız diye düşündüm.

o zmna kadar günlük işler falan bitniş olur... rahat arahat gireriz task force a.[signature][hline] MSN : [email protected]
---
---

---
Sosyal ağlarda paylaş

15 ocak 15.24 itibariyle kadro
:tebrikz:

Soldan => Sağa

Kartal
Kardan
TRT 3
Contraller
Keizar
Golden Claw
(Erchamion)

3 Blaster 2 Controller 1 Tanker 1 Scrapper şeklindeyiz.[signature][hline] MSN : [email protected]
---
---

---

[Bu mesaj tunch tarafından 15 Ocak 2005 15:24 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

evt arkadaşlar vakit azaldı :D şimdi TF yi daha az uğraşarak yapmamız için yukardaki adamın yazdığı öğütleri kendimize uyguluyorum :)

TF yi almadan önce 2-3 arkadaşımız tren istasyonunda steel canyona gitmek üzere hazır bekliycekler. ilk görev steel canyondaki 5 noktayı kolaçan etmek. bu sırada skywayde kalan herolar clockwork noktalarını belirleyecekler. 5 nokta görevi bittiğinde bi arkadaşımız synapsenin yanında bekliycek. herhangi bi heronun onunla konuşması yeterli imiş. sonrasında 3 adet in-door görevimiz var buda beraberiz. sonrasında tekrar steel canyondaki iki noktayıu kolaşacan etmemiz gerekiyor. tek 2 heromuz bu noktalara gidicek. ardından bi in-door görev daha bitiricez hayırlısıyla ve bitmek tükenmek bilmeyen steel canyon kolaçanlarının bitmiş ve tükenmiş olduğunu göreceğiz. 5 adet noktayı gezip gördükten sonraki görevler hep in-door.

kazamız mübarek olsun :D[signature][hline] MSN : [email protected]
---
---

---
Sosyal ağlarda paylaş

şu andaki rezil bağlantı durumumuz rezalet.

8 e kadar düzelmez ise -ki düzeliceğini sanmıyorum TF yi ilerki bi zamana erteliycez gibi.[signature][hline] MSN : [email protected]
---
---
CoH: Kartal AR/Energy Blaster LvL 20

---
Sosyal ağlarda paylaş

tosuncuğum şöle bi sorun var. birincisi min. level 15. orası pek bi sorun değil yaparız seni 15 te. asıl sorun level 15 civarı olan herolarımızın SK ile olaya dahil olucağı. Bizim buralardan level 20 civarı fazla bi kahraman gelirse.. neden olmasın elbette gel :)[signature][hline] MSN : [email protected]
---
---

---
Sosyal ağlarda paylaş

eveeet işte bitti. çok eğlendim. çok eğlendiğimize inanıyorum. katılan , destek veren herkeze çok teşekkürler. TRT 3 çok dayak yedi ( ve birçok frikik verdi :D ), keizar , ben ve kaldığı sürece begrezen endurance imiz olduğu sürece dayak attık. Kardanın balonları ise eskidiklerinde grubumuz için ne kadar değeri olduğunu bir kez daha gösterdi. Ice powerlarını söylemeye gerek yok zaten. Contrallerin buffları ve debuffları işimizi çok kolaylaştırdı.

hepinize tekrar teşekkürler. Koskoca TF boyunca bir kere bile ölmediki, hatta benim HP im 1-2 kez yarıdan aşağı düştü.

işte bir kaç SS.

edik: ya ben daha çok SS aldığımı düşünüyodum ama oyundan çıktığımda hayal kırıklığına uğradım. elinizdeki SS leri buraya koyarsanız veya bana yollarsanız bi şekil diğer arkadaşlarla paylaşalım.Heveslensinler onlarda :)[signature][hline] MSN : [email protected]
---
---

---
[b] Mustafa Kemal Atatürk demişki... (Ahh erken gittin Atam)
Sosyal ağlarda paylaş

Babbage ile savaşırken. Önde TRT 3 her zamanki frikik veriyor ayy pardon aggro yu üstünde tutmaya çalışıyor.Bu arada sadece babbage i imha etmek bi 10-20 dakika civarı sürdü.Şu ana kadar gördüğüm en yüksek HP li villian bu.

--

İşte TRT 3 ün en güzel gözüktüğü an!

--
Bu resim yukarda anlattığım şeyleri çok net bi şekilde gösteriyor. Contrallerin debuffı , kardanın Ice powerlari ve balonları , TRT 3 ün dayak yemesi ve keizar ve benim Dayak atmam... hepsi burada buyrun bakın.

--
Task Forcemizin "BABA" sı olan Clockwork kingin bulunduğu ortam gerçekten çok güzel hazırlanmış. işte ordan bir sahne. benim çok hoşuma gitti.

---
Clockwork King le kapışırken. Ortam çok karanlık olduğu için pek net çıkmamış. Aslında fotoraları çekerken ekrandaki tüm görüntü geliyor diye bildiğim için , Kingin infosunu falanda açmıştım. bu kadarla yetinicez. TRT 3 almışsa SS daha yakından görme şansımız olabilir.

--
Task force bitiminde Hatıra Fotoğrafı.
Soldan sağa
Keizar , Kardan , Kartal , TRT 3 ve Contraller

--
Fotoğraf çekimi sonrası gelecek TFye kadar takımı Tatile gönderirken.
[signature][hline] MSN : [email protected]
---
---

---

Sosyal ağlarda paylaş

Ellerine Sağlık Tunch...

Çok güzel olmuş resimler...

Takımın "dayak delisi" olarak en büyük mutluluğum kimsenin ölmemiş olmasıdır. Healer olmadan TF olmaz diyenlere de ayrıca selamlarımı iletiyorum.

1 buff (kardan balonları(artık bir markadır) ve conttaller'ın AM/invisi) ve 1 debuff ile (radyasyonu ÇOK SEVİYORUM. rad debuff olmadan babbage savaşını kazanmamız mümkün değildi.) TF bitirilir. Yeterki bizim gibi disiplinli ve uyumlu bir ekip kurulabilsin.

Tanker oynarken de artık çok keyif alıyorum... Bu forumun derinlerinde defalarca tanker hariç her AT zevkli dediğim için de utanç duyuyorum.

YAY FOR PATI!!![signature][hline]COH:
AdaSu Science Balster AR/Elec.Manup. L40
Usta Science Scraper Dark Melee/Regen L33
TRT 3 Natural Tanker invul/Mace L16
Sosyal ağlarda paylaş

Katıldığım ilk TF'du ve çok ama çok keyif aldım :-) Takım tam anlamıyla mükemmel bir uyum içindeydi. 6 küsür saat durmaksızın çalıştık. Bu sabah sürünerek kalkacağımı düşünüyordum...hiç de öyle olmadı:-) Demek ki dinlendirici bir etkisi de var TF'un :-) :-)
Gene yapalım..
Kardan Balonları (TM) her zaman emrinizdedir :-)
Sosyal ağlarda paylaş

ben çalışmalar başlıyorum hemen yeni TF umuz için. sizde boş durmayın ama. :D

p.s: umarım bi dahakinde HİÇ clockwork olmaz. içim bayıldı clockworklerden valla bütün gece gıygıdı gıygıdı öttüler.[signature][hline] MSN : [email protected]
---
---
CoH: Kartal AR/Energy Blaster LvL 21

---
Sosyal ağlarda paylaş

TF arkadaslarima oncelikle tesekkurler ve herkese selamlar
cok keyif aldim.(bu arada keyfin yaninda bol bol ss de aldigimi zannediyordum ama nasil olduysa hicbiri yerinde yok).Bayagi bir macerali oldu gercekten.Ozellikle TF nin sonlarina dogru sistemin 5 dakika icinde kendini kapatacagini ekranlarimizda gordugumuz anda hepimiz shoka girdik resmen,hic degilse mevcut missionu bitirelim diye kasarken sistem kapandi,hepimiz eyvah cekerken, 5 dakka sonra tekrar girebildik ve kaldigimiz yerden TF ye devam ettik.Gercekten o andaki ohh cekisimi duymaliydiniz.
Bu arada itiraf etmeliyimki,butun gun ve hatta su anda omzum ,boynum ve sirtim hala agriyor :)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...