Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

7 sene sonra döndük de... Sorular var.

Apis

Öne çıkan mesajlar

Şimdi oyun değişmiş (deme?)

lvl 70 Dwarf Hunter bırakmıştım Burning Legion serverında.
Bir-iki sorum olacak...

Skill sayısı neden çok çok düşük geldi gözüme? Nerede benim Arcane Shot'ım?

Hunter'da hala Marksman gitmek hala mantıklı mı?

Glyphs de ne??? Talent ağacım nere? (Talent tavsiyelerine açığım).

Burning Crusade raidlerinin bir kısmını görememiştim, artık onları oynayamıyor muyuz? (Group finder'da göremedim)

Birde Hunter'da meele ve ranged silahlar aynı anda karakter üzerinde olmuyor muydu? Ben mi yanlış hatırlıyorum? Baltayı alınca tüfeği bırakıyor bu?

Burning Legion'da Alliance Türk Guildi var mı?

Dönmekle bir hata mı yaptım?
Sosyal ağlarda paylaş

hunterda 3-4 skill kullanıyosun artık. mm idare eder gibi de survival çok daha iyi raidlerde. melee falan olayı kalktı hunterdan al silahı göm. 91 lvl olunca craft silah almayı unutma tek atıcan her yaratığa asdf

90-100 arasını bm kasıp anında mm oldum 100de. sonradan survival oldum. sen zaman kaybetmeden survival ol levellayınca

edik2: level kasarken şunları al talent malent.
45 talentini spirit bond vermen yeterli linktekilerden farklı olarak. gerisi aynı kalsın 100e kadar.
Sosyal ağlarda paylaş

Apis said:

Şimdi oyun değişmiş (deme?)

lvl 70 Dwarf Hunter bırakmıştım Burning Legion serverında.
Bir-iki sorum olacak...

Skill sayısı neden çok çok düşük geldi gözüme? Nerede benim Arcane Shot'ım?

Hunter'da hala Marksman gitmek hala mantıklı mı?

Glyphs de ne??? Talent ağacım nere? (Talent tavsiyelerine açığım).

Burning Crusade raidlerinin bir kısmını görememiştim, artık onları oynayamıyor muyuz? (Group finder'da göremedim)

Birde Hunter'da meele ve ranged silahlar aynı anda karakter üzerinde olmuyor muydu? Ben mi yanlış hatırlıyorum? Baltayı alınca tüfeği bırakıyor bu?

Burning Legion'da Alliance Türk Guildi var mı?

Dönmekle bir hata mı yaptım?

level atladıkça skill sayın artar, son ek paket ile biraz azaltmaya çalıştılar ama henüz sende açılmayan bir sürü skill vardır.

level kasarken farketmiyor, raidlerde genelde mm tercih ediliyor ama son bufflardan sonra galiba survival da oynanıyor.

talent sistemi değişti, eskisi gibi puan dağıtmaca olayı yok. 15-30-45-60-75-90-100 olmak üzere her levelde 3 skillden bir tanesini seçiyorsun.

glyph skillerine ek özellikler katıyor. örneğin hunterda explosive trap glyphi kullanınca eski özelliğini silip knockback özelliği veriyor.(opsiyonel olarak tabi, istemezsen kullanmayabilirsin.)

eski raidleri tek başına gidip görebilirsin ama artık oralara raid yapılmıyor.

hunterda melee olayı yok artık.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...