Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Godfather Hakkında

Abus

Öne çıkan mesajlar

Arkadaşlar nihayet dün akşam bir oturdum 3 filmide ardarda izledim.Ve bence 3 filimde çok güzel.Sonra IMDB.com a girdim ve şunu gördüm ilk filim 1. , ikinci filim 3. fakat serinin son filmi top 250'ye girememiş bile nedendir sizce bu?[signature][hline]Love is Divine
Sosyal ağlarda paylaş

Yeni bir film olduğu için.
Godfather 1 1972
Godfather 2 1974
Godfather 3 ise 1990 yapımdır. (Yanlış kalmadıysa aklımda)
Çocukluğunda 1 ile 2'yi izlemiş adam çok beğeniyor. Ondan sonra 15 sene sonra 3. sü geldiği söyleniyor adama. Adam da seviniyor, çok şey bekliyor, bulamıyor.
Sen ise hepsini üstüste izlemişsin. :) Ondandır heralde. (Bana büyükten küçüğe sırala deseniz 2>1>3 derim.)[signature][hline]"Mph Rmph !!"
Sosyal ağlarda paylaş

Yok abi 1 ezer bence.. Marlon abimiz yeter.. 3. filme gelince, ilk ikisiyle kiyaslayinca kotu geliyor hakkatten.. Bi de olayin biraz boku cikmis oluyor, yani adam asmis bi baba olmus falan filan.. Yukselisini izlemek daha zevkliydi bence. :P[signature][hline]Meshcharakou -ElitE-
Sosyal ağlarda paylaş

Özlüyoruz..
[signature][hline]O kara gecenin içinde küçük umut ışıkları sebatla parıldamaktaydı;Karanlık Kraliçe'nin dehşet kanatları altında korkuyla sinen kimselere alev alev yanan bir yol gösterici olan bir şövalyenin şekline bürünmüş bir umut...

Sosyal ağlarda paylaş

evet karpuz doğru söylüyor aradan uzun bir süre geçtikten sonra insanlar aradıklarını bulamıyorlar filmde[signature][hline]Uzaklardan bir yerlerden bir çığlık duyarsanız bilin ki o çığlık ümidini yitirmiş birinin çığlığıdır o yüzden siz siz olun ümidinizi kaybetmeyin
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 ay sonra ...
[spo1=to grom]Fredoyu 3. filmde öldürüyor
öldürme nedenlerinden biri birinci filmde olan otel satın alma bölümünde ailenin yanında olmayışı yani ayip be, 2. neden ise 3. filmde yinemicheal dan habersiz işler çeviriyor onun zararına olucak şeyler ölümüne sebep verecek türden neydi hatirlamiyom[/spo][signature][hline]I Love Liv Tyler | IP Adresim Ne ? | BedaXa |
Matrix Code System
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...