Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

En kaliteli Gerilim filmi

Horrible

Öne çıkan mesajlar

Oha be saw neden rahatsız etsin (oha diyorum kendime =) )
Ama rahatsız etse de izlenesi :P[signature][hline]UO - Penthesilea, Archer Mage of Metalon
SWG - Ealos Tsaark, Bounty Hunter of Bounty Hunter Association
WoW - Penthesilea, Night Elf Hunter of Anatolian Sunrise

Gözlerde yaş yoksa, ruh gökkuşağına sahip olamaz
Sosyal ağlarda paylaş

ya lütfen allahın her günü bi uzaylı görüyomuş gibi ahkam kesmeyelim şurda, yok efendim signs çok gülünçmüş

gülen gülsün beni film koltuğuma çivilemişti
hatta sinemadan eve döndüğümde odamda yalnız kalmaktan korktuğum nadir filmlerden oldu

Silence Of The Lambs'i sölemeyi de nası unutmuşum hayret
Hannibal Lecter'ın ilk göründüğü sahne için bile defalarca izlerim[signature][hline]Remember Sammy Jankis ..
Sosyal ağlarda paylaş

said:
screamer, 17 Ocak 2005 00:49 tarihinde demiş ki:
Dawn of the dead bence geyiq bir film
bence de
ama gerilimi yakalamayı başarıyor ;)

shaun of the dead var işte bi de ama onu önermedim çünkü henüz ben de izlemedim şimdi izlemediğim şeyi kulaktan dolma bilgiyle önermiyim dedim eheh.aylar önce download ettim duruyo öyle hmm izleyeyim bu gece :D[signature][hline]Fight fire with fire - Ending is near
Fight fire with fire - Bursting with fear
You all shall die!
*bangs*
Sosyal ağlarda paylaş

Shaun Of The Dead ? gerilim ?
izlemediğin belli oluyo :D

shaun of the dead bi ingiliz komedi klasiği olmaya adaydır
inanılmaz esprilerle dolu bi zombi filmi
acilen izleyiniz thread ini açmışımdır diye düşünüyorum bakim[signature][hline]Remember Sammy Jankis ..
Sosyal ağlarda paylaş

signs komik diildi bence ama sıkıcıydı,sarmıodu yani ve village'ye harbi çok benzio konusu...The saw şimdiye kdr izlediğim en muhteşem korku filmi bide İsa'nın Çilesi filmi güzeldi her ne kdr din ağırlıklı olsada harbiden güzel bir yapımdı (pek korku sayılmaz ama...).Ya ben gerçekçi filmleri daha çok seviorum böle cinayetli filan olucak illaki korku olması şart diil aslında her tarz film olabilir...Ama öle yok uzaylı gelio adamı kaçırıo fln ben biras gevezeyimdir koparım yani filmde :) Hannibalda çok güzeldi sadece adamın beynini yeme bölümü dışında :)[signature][hline]Sleepwalker, 15 Ocak 2005 21:02 tarihinde demiş ki:
dikkat ederseniz hayvanın midesine bakıyor ve ne kadar çok gaz var böyle diyor içinden

-------------------------------------------
En ateşli ve içli ağlamalar, en sönük ve anlamsız gülüşlerde gizlidir.
Sosyal ağlarda paylaş

Birde Lanetli Tepe var hoş 1600 kez tv de verildi çok sıradan da olsa bir yeri bence süperdi.

[spo1=Film hakkında bence en baba sahne]İtiraf etmeliyim filmde ablanın tekinin boş bir odaya girip sağı solu çekerken kamerada ameliyat edilen birini görmesi ama gerçekte orda birinin olmaması baya tırstırmıştı beni tabi bunu yaparken filmi 24:00 da izlememin de etkisi var[/spo][signature][hline]Msn ¦ Mail ¦ Icq
"Dün gece Habertürk'de bir programa çıktık, program uzadı da uzadı, böyle seks filmi gibi saat 2 ye kadar falan..." => Erman Toroğlu
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Horrible, 17 Ocak 2005 00:55 tarihinde demiş ki:
Ya ben gerçekçi filmleri daha çok seviorum böle cinayetli filan olucak illaki korku olması şart diil aslında her tarz film olabilir...

Kesinlikle. O yüzden Hannibal Lecter efsanesine bayılırım mesela =)
The Saw o yüzden çok hoşuma gider.

Alien a da bu yüzden tüm seriyi izlesem de ısınamamışımdır. Bence korku filmi iğrençlik değil cidden korkutma üstüne kurulu olmalı. Alien'da sizi yaratığın yaptığı iğrençlikler (karın deşme hede hödö) mü yoksa olayların gidişatı falan mı korkutuyor mesela? Gerçi cami duvarına işiyorum sanki =)[signature][hline]UO - Penthesilea, Archer Mage of Metalon

Sosyal ağlarda paylaş

Evet işte bencede orda yapılan iğrençlikten korkmuyorum ben filmin gidişatı böle esrarengiz olucak,korkucan filan.Mesela ölülerin şafağını ben sinemada izlemiştim (gçok fazla sinemaya giderim ben :) ).Başı bayaa güzel gidiodu fln sora bi anda millet hortladı sapıttı film :)[signature][hline]Sleepwalker, 15 Ocak 2005 21:02 tarihinde demiş ki:
dikkat ederseniz hayvanın midesine bakıyor ve ne kadar çok gaz var böyle diyor içinden

Sosyal ağlarda paylaş

ehe eheöy
sen passion ve saw ı rahat bi şekilde izlediysen direk altlara kay benim listede
gerçi Se7en falan izlemediysen kesin izle yine de efsane filmler onlar :)

valla sen üst seviyeye geçmişsin bu korku/gerilim olayında ama o üst seviyede tavsiye vermek çok zor çünkü her filmde bi sakat yan bulunuyor.şahsen tavsiye vermekten kaçınıyorum :D

ama yönlendireyim

http://www.imdb.com/chart/horror

hemen burada ahaa liste diyip abanma, çoğu eski filmler.geri kalanı da film gibi film.korku falan pek kesmez yani.taktik şu o filmlerden son bi kaç sene içinde çıkmış olanlara giriyoruz.boardlar oluyor altta, forum gibin.orada film karşılaştırmaları ve iyi film adları falan bulunur hep.işte oradan seçiyoruz filmleri.

edit: bence sen korku gerilimden çok böyle thriller/horror/mystery flick falan arıosun böyle karışım olan gizemli filmler.yazarım onlardan bi ara eğer aradığın şey buysa..[signature][hline]Fight fire with fire - Ending is near
You all shall die!
*bangs*

[Bu mesaj arcane tarafından 17 Ocak 2005 01:07 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Amerikan filmi kesmez seni, Japon korkularına geç bence =)
Sonra harakiri yaparsın muhtemelen ehue[signature][hline]UO - Penthesilea, Archer Mage of Metalon

Sosyal ağlarda paylaş

passion ve saw rahat izlemedim işte bayaa gerildiğim filmlerdir kendileri :) Hatta Sawdan çıktık arkadaşlar aman çok salaktı fln dio ben nerdeyiz nolacak şeklindeyim bayaa etkisine girmiştim :) Hannibalda çok güzeldi mesela.Bazı filmler harbi gerio ama ne biliim bazılrıda çok saçma oluo mesela çığlık :) Bizim bi arkadaş çok korkmuştu hala gülüoruz ona :)[signature][hline]Sleepwalker, 15 Ocak 2005 21:02 tarihinde demiş ki:

Sosyal ağlarda paylaş

Dentist güzeldir bi de =) İnsanların en büyük korkularından biri aslında, başarılı bi konu =)[signature][hline]UO - Penthesilea, Archer Mage of Metalon

Sosyal ağlarda paylaş

hoca o kukla muazzam bişiy ama o sesle birleşince..
o kuklayla aynı ortamda bulunmak bile dehşet valla o filmde gördükten sonra hehe görsem kaçarım valla :D[signature][hline]Fight fire with fire - Ending is near
You all shall die!
*bangs*
Sosyal ağlarda paylaş

bugün gittim phyco filmini aldım bakalım izlicem :)[signature][hline]Sleepwalker, 15 Ocak 2005 21:02 tarihinde demiş ki:

Sosyal ağlarda paylaş

hayvan mezarligi.
birde "o" vardir. S.King romanlarinin bazilar bole ba$arili olabiliyor. Tabi kitaplari cok cok daha iyidir.
Gerci o $imdilerde cok germeyebilir ben ilk cocuklugumda izlemi$tim ve yakin zamanda tekrar izlemek icin aldigimda aslinda okadarda iyi olmadigini anladim. Buna ragmen filmi diken ustundeymi$cesine izlemi$tim tabi bunun sebebi hep $Im korkacam beklentisi icersinideki pskolojiydi.[signature][hline]"what is locked can be opened; what is hidden can be found; what is yours will be mine."
Sosyal ağlarda paylaş

hayvan mezarlığını okudum ''o''yuda izledim çok güzel ama en güzeli hayvan mezarlığı yada okuduğum için bana öle gelio :) Manyak gerilmiştim ama okurken :)[signature][hline]Sleepwalker, 15 Ocak 2005 21:02 tarihinde demiş ki:

Sosyal ağlarda paylaş

said:
Slat, 17 Ocak 2005 18:23 tarihinde demiş ki:
Korkmanın en garanti yolu koltuğu tvnin önüne çekip, ışıkları kapatıp kulaklıkla izlemek.. Emin olun altınıza bile s.çarsınız..

thats right[signature][hline]'' 3. Dünya savaşında ne olacağını bilmem ama 4. Dünya savaşı taş ve sopalarla olcağı kesin''
Albert Einstein *'Amcamız'*
Ben kimmiyim Ahanda Gör
Aha bak bu da Css ateş ederek yaptığım amblem :D
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...