Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

.

chrome

Öne çıkan mesajlar

chrome said:

kermit said:

chrome
ya herkesle samimimymiş gibi davranmayı bıraksan, inşaat işiyle uğraşıyorum altımda işçiler çalışıyo ve ben onları yönetiyorum demeyi kessen, hayatında tavırların ve mallığın yüzünden hiç bi zaman görücü usülü hiç bi kadına yakınlaşamayacağın için karılara "para yedirilirmi lan evlenmeyin, kız arkadaş yapmayın ehehehe" dediğin için ve eskortlardan başka kadınlara yaklaşamadığın için, tanımadığın insanlara 40 yıllık arkadaşınmış gibi naber lan yorah tarzında laflar edip bide üstüne yakınlaşmaya çalışırken CAPS açarak bişiler yazmasan, sürekli firkim geldi diyip boş boş konular açmasan ve bunların bi boka yaramadığının farkında olsan çekilirsin belki.
kodumun forumunda en eski sensin herşeyi sen biliyosun herkesi en iyi sen tanıyosun zaten anladıkta bi sus arkadaş. yazdığın çoğu şeyin çoğu kişi tarafından skiplendiğinin farkında değilsin sanırım ama birisi dur yapma diyene kadar devam ediyosun.

bence sen forum mevhumunu çok farklı anlamışsın. ayrıca ben inşaat işinde çalışıyorum da, projeciyim ben, işçi falan çalışmıyor benim etrafımda, öyle bir şey söylemedim ben. hayatımda eskorta da gitmedim. bilmeden etmeden sallamışsın da sallamışsın. buradan tanıdığım 2 3 kişi dışında kimse ile samimi değilim, ama kes lan diyen birine de farklı türlü cevap veriyorum ki dan dun hakaret eden birine bence kötü bir cevap değil verdiğim. canım sıkılıyor vakit geçirmek için takılıyorum burada rahatsız oluyorsan, ya da olanlar varsa modez diye bir şey var abi. nedir yani. çok çok fazla rahatsızlık veriyorsam da forumu da terk ederim. ben sana samimiyetsiz geliyor olabilirim. ama ben seni tanıdığım kadarı ile seviyorum abi. bildiğim kadarıyla adın gökalp, komik ve ayı bir adamsın. o yüzden samimi olarak söylediklerin için teşekkür ederim. daha dikkatli yazarım bundan sonra. senden ve rahatsız ettiğim herkesten de özür dilerim.

okumadım tamam kes
Sosyal ağlarda paylaş

Fistan said:

zaten güneşi patlatsan 2 galaksi zor geçersin öteye onun enerjisiyle
bir de insanlığın geriye gitme ihtimalleri de var, doğa olayları, savaş, yüksek nufus, hastalık, mutasyon, göktaşı vs.

bir tane göktaşı yolda zaten, 150 sene içinde reset atabilirmiş.

http://www.mirror.co.uk/news/world-news/2014-ur116-mountain-sized-asteroid-heading-4780579
Sosyal ağlarda paylaş

kermit said:

Kostok said:

kinişiyisin bidi itinmidin yi

şu attığın mesaja bak, 15-16 yaşında kızlar vastapta birbirine böyle mesajlar atmıyordur, otuz yaşında adamsındır allah bilir

bikbikbik bikten başka bişiy yok kelime dağarcığında

bana benim attığım mesajla mı cevap verebiliyorsun ancak? o kadar mı yetersizsin?
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...