Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Öss ye girmişlere...

gokkkan

Öne çıkan mesajlar

Ben Kabatas Erkek Lisesine gidiorm.Öss ye hazırlanıors fln ama bende bariz bi motivasyon eksikliği var.Sayısalcıyım 260 270 civarı yapıorm denemelerde.Beşiktaş feme gdiorm ama iyi diyil.Hangi dersaneye gidiym sizce?Bakırköy Beşiktaş uyar bana.Bide gaza gelip ders çalışmam için ne gerek ya?
Sosyal ağlarda paylaş

ya malüm konu iste...Bütün arkadaslar teker teker basladılar bi ay içinde ama sikaytleri yok bide baktıın zmn böle karakterleri uygun ztn bu ise.Herkes kayıt olmuo ztn..Ben de ayrılmak istiorm.Hangi dersaneye gdiyim?Sayısalcıyım ve Beşiktaş-Bakırköy civarı uygun
Sosyal ağlarda paylaş

fen bilimleri bakırköye gidiyorum.hocalar , sınavları gerçekten iyi ama tek kötü tarafı özel sınıflara çok fazla ağırlık vermeleri.
4. sınıftayım denemelerde 270 civarı yapıp, aynı okuldan okuduğum ardaşım 260 yapıp 2. sınıfta olduğu için neredeyse hergün özel olarak , sınıf ek derslere ve özel sınavlara girebiliyor.bu adamın kafasını bir noktadan sonra cidden bozuyo ama öss ye gerçekten iyi hazırlıyor tavsiye ederim.[signature][hline] BabacumMostors, 13 Kasım 2004 03:28 tarihinde demiş ki:
git yanına de ki "bizim ailenin erkekleri doğuştan 3 bacaklı" de.. bakalım tepkisi nasıl olacak
Sosyal ağlarda paylaş

Bu aralar bunalman çok normal.
Ders çalışmaya sene başından başladıysan (başladın di mi?) zaten sıkıntıdan yüzlerce kez patlaman gerekirdi şimdiye kadar..
Yok başlamadıysan da arkadaşların "of çok sıkıldım baydım mır mır" diyorlarsa sen de bayarsın.

Ama hepiniz çalışmaya başlayıp da hepiniz bayarsanız o zaman görürüm sizi :)
Kolay gelsin.[signature][hline]Ee nolcak şimdi?

[Bu mesaj Eraq tarafından 14 Ocak 2005 19:36 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

ehe bence hiçbi dersaneye gitme :D

bence taktik şu olmalı,ya adam gibi oturup konuları çalışacaksın,eğerki kendi başına oturup 2 saat başından kalkmayıp ders çalışabiliyosan,yada özel hocalardan ders alacaksın ki ortamda çıok iyi hocalar var

dersanelerin kendini deneme ve işte sınavlara girmekten başka hiçbi +sı yok.adam gibi konu falanda öğrenemezsin sadece eline test dağıtır dururlar dersler ya çok sıkıcıdır yada kaynar geyik olur tamamen para israfı bence,sadece denemelere git derim,o yüzden max bursu aldığın dersaneye gitde ucuza gelsin

dersaneler sux,okul hele kabataşda sux özelliklle fuat sende biliosun :D
sıkılman doğal yani ne diyebilirimki,fazla zorlama kendini şimdiden ama ufak ufak konuları tamamlamaya çalış derim
Sosyal ağlarda paylaş

ya ben sene başında fen bilimleri bakırköy e gittim bi gün baktım nası diye.Snawa girmiştm snıf belirleme için.En iyi sınıfa da girmiştm.Orda bi matematikçi var yaşlı bi adam ders annattığı fln yok.Baktm ben bu adamdan bişe öğrenemem ayrıldm bi gün gittim sdc.Ama dersane ortamı war harbiden.Fem de sanki öylesine bi kalabalık toplanmış gibi bi görüntü war 1 senedir (L1 in 2.döneminden beri) havaya giremed.Bana yaramıyo fem
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...