Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Şikayet

bingildak

Öne çıkan mesajlar

Linkedin'den genel müdür, genel müdür yardımcıları, iç denetim müdürünü bul. ayrıca seninle ilgilmesi gereken şube müdürünün adını öğren.

mail adres kombinasyonunu çöz (adsoyad@firma, a.soyad@firma, vb)

hepsine kallavi bir mail gönder. içinde mutlaka tüketici mahkemesi, sosyal medya, itibar ve rakip firma anahtar sözcükleri bulunsun.

bekle.
Sosyal ağlarda paylaş

Theridone said:

adamları nasıl darladıysan artık, telefonunu açmıyolar

abi forumdan 5-10 adam beni tanıyor. ne kimseye kötü konuşurum, ne de öyle gereksiz tepkiler veririm. ağzına sıçacaksam da efendi gibi sıçarım.

ben merkezden talimat vermişim. talimatın işleme alındığının bana merkezden garantisi verilmiş, double check ettirmişim. sonra şubeyi arıyorum "bana mail gelmedi vallaahhh" diyor. ben de diyorum ki, anlıyorum merkezdeki arkadaş herhalde göndermeyi unuttu ama bu sizin iç yazışmanızdaki eksiklik, nasıl çözüm üreticez diye soruyorum, "bana mail fln gelmemiş valla" diyip kesip atıyor, "tamam anladım fakat çözüm olarak ne yapabiliriz" diyorum adam 7 gibi şubeye gel al diyor. ben şubeye gidip alabilmek için talimat verdirmişim zaten, dağıtıma çıkmasın ki öğlen gidip alabileyim diye. 7'den sonra ben orada değilim. adamın mail atmamış olması benim sorunum mu? mağdur olan benim, çile çektirilen benim, yardımcı olunmayan benim.

dağıtım aracı 3 dk mesafeden geçiyor, ama rotadan çıkamazmış. ulan tam olarak 3 dakika ya. uğraşamam kanka yağğgghh. sen gel all.
Sosyal ağlarda paylaş

bingildak said:

Theridone said:

adamları nasıl darladıysan artık, telefonunu açmıyolar

abi forumdan 5-10 adam beni tanıyor. ne kimseye kötü konuşurum, ne de öyle gereksiz tepkiler veririm. ağzına sıçacaksam da efendi gibi sıçarım.

sakin ol canısı, kargoların ne kadar mal olduğunu bir ben bilirim bir de imam.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...