Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

sildimk

DoGMeaT

Öne çıkan mesajlar

Aluriel said:

dogrudur. evlilik twitter kolsaati ttnet vs icin de soylemisim hatta

hepsine katılabilirim bir derece

ama kahvaltı...

bence hayat damarlarından birisi kopmuş,misal sevdiğim insanlarla aynı çatı altındayım,sabah hepsi uyuyor,güneş yüzüme hafif vuruyor,çayın suyu fokurduyor,ben kahvaltılıkları masaya diziyorum,herşey var,serpme türü

sonra teker teker insanlar uyanıyor,ekmekler kızarıyor
uyanan herkes kahvaltıyı görünce şaşırıp mutlu oluyor "aaa eline sağlık,aa sen mi hazırladın?"

hep beraber açlık gideriyoruz,arkada güzel bi müzik eşliğinde,yahut dalgaların sesi

üstüne bi türk kahvesi ve cigara

abi bu işte mutlulugun resmi
Sosyal ağlarda paylaş

yani herşey olmasa,müzik olmasa,dalga sesi,hatta güneş bile olmasa

misal birisi sizde yatıya kaldı,sabah erken saate çıkması lazım,işe yahut okula gidecek

bir tane beyaz peynirli domatesli kepek ekmeğine tost(şefin tavsiyesi:içine karabiber ve peynirin türüne göre biraz tuz atmayı unutmayın)

yanına bi bardak çay

o insan için inan yapabileceğin en büyük iyiilik,sonsuza dek müteşekkir olur sana
Sosyal ağlarda paylaş

bakalım ben sana bin tane daha senaryo üretip seni kahvaltıkolik bir hale sokabilcemmi ablacım

sevdicekle geçirilen ilk gece,koyun koyuna yatılmış,teninin sıcağıyla ısınmışsın

sabah manitadan 30 dakka erken uyanıp 3-5 bişiyi bi tepsiye koyup götürüyorsun,o aç bünye kaşısında bir tabakta zeytin peynir bi dilim ekmek ve o ekmeğe sürmelik bişiler,bir kupa çay ve biraz yeşillik

varya,öyle bi sevindirik olurki o sevgili,bütün gün sevişirsiniz o kahvaltının gazıyla,aşık olur sana

true story.
Sosyal ağlarda paylaş

DoGMeaT said:

DoruK said:

kimi dayak yiyince kimi askere gidince adam oluyor, kimisine ailesinden aldigi edep yetiyor iste.

bak bu güzel troll mesela direk aile terbiyesinden girdiğinden adam ister istemez sinirleniyor

ben aynı terbiyesizliği yapmıcam ama,takıl kenks.
senin biradere yonelik yazmadim onu

grego dayak yesin akli basina gelir diyince aklima geldi ulke erkeklerinin yarisi falan kisiligini tamamlamak icin askere gitmeye muhtac, gidene kadar ergen kaliyor.

lafim gregoya da degil ole ortaya. alinmayin oyle.
Sosyal ağlarda paylaş

chrome said:

Doruk bu yersiz ve cok sert cikislari yuzunden bir gun cok pis bir dayak yiyecek zaten. Ben eminim bundan. Insanlar hicbirseyi unutmuyor.
chrome trollum trollum diye geziyorsun ama cok pis butthurtun var belki pati tarihinde en buyuk trollu yiyenlerden birisin

hayir basmamaya gayret ediyorum damarina ama cok zorlastiriyorsun bunu da
Sosyal ağlarda paylaş

niye kavga ediyorsunuz =(

muhteşem kahvaltı tasvirlerim içinizi huzurla doldurmadı mı

siz kesin börekçide soya kıymalı ve bol soğanlı kol böreği+2dilim bol şekerli kürt böreği+fazla demli çay

yahut her sabah poğacalı kahvaltı fln yapıyorsunuzdur

köylüler sizi.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...