Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Dikiş aldırma

Buddha

Öne çıkan mesajlar

PArmağıma 3 dikiş atıldı ama işten aldırmaya gidemedim bir türlü. Dikişlerin dışarda kalan kısımları ben uyurken kopmuş. Yarada kapanda dikiş iplerinin içerde kalan kısımlarıda gorunmuyor. Nasıl alırlar bunu yada hangi bölüme gitmem gerekiyor?
Sosyal ağlarda paylaş

Doktor bana gel dikişi aldır demişti ince naylonumsu bir dikişti. Erimeyen dikiş olabilir. Arkadaşı aradım acilde alıyorlar dedi. Ne olur ne olmaz gidip aldırayım tekrar kesip tekrar dikerler mi artık anlamadım :D

Ve evet korktum lan kangren falan :D
Sosyal ağlarda paylaş

Laorx said:

yok ben genel olarak yazdım, artık erimeyen dikiş kalmadı. o yüzden doktorun dikiş aldırma konusunda bir şey dememiştir.

metal zımba ile dikiş atıyolar ciddi ameliyatlarda, o erimez bak.

geçmiş olsun.

EMİLEMEYEN ÖRGÜSÜZ CERRAHİ İPLİKLER
EMİLEMEYEN ÖRGÜSÜZ CERRAHİ İPLİK, POLİPROPİLEN, NO: 0 - NO: 1 - NO: 2 - NO: 3 TEK / ÇİFT İĞNE
EMİLEMEYEN ÖRGÜSÜZ CERRAHİ İPLİK, POLİPROPİLEN, NO: 2/0 - NO: 3/0 TEK / ÇİFT İĞNE
EMİLEMEYEN ÖRGÜSÜZ CERRAHİ İPLİK, POLİPROPİLEN, NO: 4/0 - NO: 5/0 - NO: 6/0 TEK / ÇİFT İĞNE
EMİLEMEYEN ÖRGÜSÜZ CERRAHİ İPLİK, POLİPROPİLEN, NO: 7/0 - NO: 8/0 TEK / ÇİFT İĞNE
EMİLEMEYEN ÖRGÜSÜZ CERRAHİ İPLİK, POLİPROPİLEN, NO: 5/0 - NO: 6/0 - NO: 7/0 - NO: 8/0 BYPASS İÇİN BÜKÜLMEYEN TUNGSTEN RENYUM / DENGİ (PASLANMAZ ÇELİK DIŞINDA) TEK / ÇİFT İĞNE
EMİLEMEYEN ÖRGÜSÜZ CERRAHİ İPLİK, POLİPROPİLEN, NO: 9/0 - NO: 10/0 TEK / ÇİFT İĞNE
EMİLEMEYEN ÖRGÜSÜZ CERRAHİ İPLİK, HEKSAFOUROPROPİLEN-VDF / POLİBUTESTER / PVDF, NO: 0 - NO: 1 - NO:2 - NO:3, TEK / ÇİFT İĞNE
EMİLEMEYEN ÖRGÜSÜZ CERRAHİ İPLİK, HEKSAFOUROPROPİLEN-VDF / POLİBUTESTER / PVDF, NO: 2/0 - NO: 3/0 - NO: 4/0 TEK / ÇİFT İĞNE
EMİLEMEYEN ÖRGÜSÜZ CERRAHİ İPLİK, HEKSAFOUROPROPİLEN-VDF / POLİBUTESTER / PVDF, NO:5/0 - NO: 6/0 - NO: 7/0 - NO: 8/0 TEK / ÇİFT İĞNE
EMİLEMEYEN ÖRGÜSÜZ CERRAHİ İPLİK, POLYAMİD, NO:3 - NO: 2 - NO: 1 - NO: 0 - NO: 2/0 - 3/0 TEK / ÇİFT İĞNELİ
EMİLEMEYEN ÖRGÜSÜZ CERRAHİ İPLİK, POLYAMİD, NO: 4/0 - NO: 5/0 - NO: 6/0 TEK / ÇİFT İĞNELİ
EMİLEMEYEN ÖRGÜSÜZ CERRAHİ İPLİK, POLYAMİD, NO: 7/0 - NO: 8/0 - NO: 9/0 TEK / ÇİFT İĞNELİ
EMİLEMEYEN ÖRGÜSÜZ CERRAHİ İPLİK, POLYAMİD, NO: 10/0 - NO: 11/0 - NO: 12/0 TEK / ÇİFT İĞNELİ
EMİLEMEYEN ÖRGÜSÜZ CERRAHİ İPLİK, POLYAMİD, POLİPROPİLEN, PVDF, NO: 1 - NO: 0 - NO: 2/0 TEK İĞNELİ, LOOP ŞEKLİNDE
Sosyal ağlarda paylaş

geçen cumartesi parmağımın ucuna bıçakla kastettim, 4 dikiş attılar. Neredeyse kopacakmış falan filan... Dediler ki 2 günde bir kontrol için göstermen lazım neyse ben her gün temizledim sargıyı yeniledim falan, baktım sıkıntı yok... bir yandan da nefes alamıyorum işten falan.

Dün dikişleri danışmanlık verdiğim şirketin doktoruna aldırdım.

yok lan böyle bir acı. kestiğimde bu kadar acımamıştı anasını satayım.

iç kaldırıcı kısım

hatta parmağın açılan uç kısmına uyuşturucu iğne yaparken adam iğneyle içeriden tırnağıma bastırdı falan o bile bu kadar olmadı yani=)

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...