Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

kedim pislik mi?

Shean

Öne çıkan mesajlar

ginaly said:

Shean said:

Resmen arada çırpınıyor

dedi kedisinin odasına dışkıladığını demeden edemeyeceğini beyan eden adam.

Şimdi de hangimiz daha çok siklenicez diye sidik yarışı mı yapıcaz? Onu mu istiyorsun anlamadım? Dediklerim doğru, gece gece canın sıkılmış. Benim gibi. Ben sadece insanları sinir etmeden birşeyler paylaşmak istemişken, sen can sıkıntını insanları yıpratarak geçirmek istiyorsun. Zararsın sırf.
Sosyal ağlarda paylaş

KenshinHimura said:

IQ:-1
IQ:-2
IQ:-3
.
.
.

misal bu ne şimdi.
bu da dahil olmanın başka bir metodu abi. kocaman bomboş plajda 20 kişinin yanına oturup öff gürültüden gazetemi okuyamıyorum yaa demekle aynı şey. kocaman yer. kocaman internet bu mu rahatsız etti seni de insanı sümüklü böcekle aynı seviyede görecek bir mesaj atmayı anlamlı ve gerekli gördün.
ha kaldı ki iq dediğin şey zeka yaşın/mevcut yaş x 100. daha ne önermesi yaptığını bilmiyorsun.
en gıcık olduğum şey. millet eğleniyor abi sana ne oluyor.
Sosyal ağlarda paylaş

neyse editör teşekkür ederim. ivy, idil, rıdvan falandan sonra ilaç gibi geldin. mantıklı sinirlendiren insanlardan sonra mantıksızlarıyla karşılaşmak direk insanı sakinleştiriyor. hayatım boyunca ilgi o...u olarak çağırılmamışken ilk defa editör arkadaşımız böyle dedi. vuuv.

neyse, sinirliyken yazdıklarım için afedersiniz, trollemelerinize karşı daha sakin davranmam gerekti. olgun değilim ama o kadar maalesef. bu gecede en azından iyi iki insan tanımış oldum. birilerini kırdıysam afedersiniz.
Sosyal ağlarda paylaş

Shean said:

sinirliyken yazdıklarım için afedersiniz, trollemelerinize karşı daha sakin davranmam gerekti. olgun değilim ama o kadar maalesef. bu gecede en azından iyi iki insan tanımış oldum. birilerini kırdıysam afedersiniz.

ben buna boğaz köprüsünü satarım.
Sosyal ağlarda paylaş

@Shean, hayvanseverlerin, bir ev kedisinin sokağa atılacağını duyduklarında verdikleri tepkiyi verdi buradaki çoğu insan. sonuçta tanımıyoruz seni. ama kedilerin kızgınlık dönemlerinde, ya da oraya buraya işediklerinde insanın sinirlerinin nasıl laçka olabildiğini biliyorum, o nedenle bana ya da diğerlerine toleranssız yaklaşımını anlayabiliyorum. sakin bir gece geçirmeni ve huzurlu uyanmanı diliyorum. kolay gelsin :)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...