Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

kedim pislik mi?

Shean

Öne çıkan mesajlar

ne diyem abi mahmut diyem ya artık sdfogjsfd

elimden geleni yapıyorum en çok sakin kalmak için bu ikili meriç ve onların meriçlik yaptıkları kıza karşıda uzun süredir bu kadar saçma bir tartışmada, sinirlendirilen taraf olmamıştım. o yüzden alışık değilim ve saçma saçma cümleler kurarsam gözardı edin.
Sosyal ağlarda paylaş

bir de konuyu ilk açarken "ulan kediye bak kaçmak için sıçıyor" falan diyordum ben. millet başlamış "nasıl odaya kitlersin sen" "nasıl yaparsın bunu" falan diye saldırıyorlar direk. hayır bir durun diye anlatıyorsun, bu sefer haklı olmadığın yerden gene saldırmaya devam ediyorlar. çünkü haksız çıkmak istemiyorlar. telelele.
Sosyal ağlarda paylaş

ivy said:

@Shean, Tamam özür dilerim. Kızdırmak için yaptım. Kızma.

Ama kediye de iyi davran lütfen, yazıktır.

Sev onu. Bilerek yapmıyor o seni rahatsız edecek hareketleri.

Biliyorum yav seviyorum kedimi zaten. Ona pislik vs diye hitap etmek, sanki küçük çocuğuma kerata dermişim gibi. Tamamen tatlı diyeceğime pislik diyorum. Garip bir seçim benimkiside.
Sosyal ağlarda paylaş

Shean said:

bir de konuyu ilk açarken "ulan kediye bak kaçmak için sıçıyor" falan diyordum ben. millet başlamış "nasıl odaya kitlersin sen" "nasıl yaparsın bunu" falan diye saldırıyorlar direk. hayır bir durun diye anlatıyorsun, bu sefer haklı olmadığın yerden gene saldırmaya devam ediyorlar. çünkü haksız çıkmak istemiyorlar. telelele.

topiği görünce nasıl da şaşıracak çarıklılar XD XD
Sosyal ağlarda paylaş

idilik said:

şu ana kadr chrom'un nefret listesinde olanlar:

1. ivy
2. Shean
3. Aluriel

gerçi uludere'li konularda Aluriel'e ben de gıcık oluyorum, ama hayvanlı konularda bir şikayetim yok kendisinden. sjfghsjd

gerçek bir hekır olsam hepsine hayatı zindan ederdim.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...