Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Şu anki yayın [06/06/2003]

Berk

Öne çıkan mesajlar

mexinth icq açamıyorum vala zaten makine sürünüyor bu winamp'ten :)

adam örgüt yayınına dönüştürdü radyoyu ya! :-p[hline]Eaglewingg, 29 May 2003 01:19 tarihinde demiş ki:
yani anlayıcağın bu dizi seni acmaz sam amca hiç izlemeye başlama çünkü bu diziyi izlemek biraz derinlik ister
Sosyal ağlarda paylaş

zuauah nukem allah senin..
kapa olm explorer ı
sana pm gelio
kedi sesi..

ya 2 saattir paranoyanın kralını yaptım nerden gelio bu ses diye aehuaua lol delirdim sandım ya
kesin senden gelio ses sadece winamp açık..[hline]I'm going to paint a picture.A picture with a twist.I'll paint it with a razorblade.I'll paint it on my wrist.And if I paint my picture right.A fountain will appear,.And through this little fountain.All my troubles disappear.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
mexinth, 07 June 2003 04:18 tarihinde demiş ki:
Yok ben bu elemanın icqsunu alma umudundan vazgeçim,
şimdi bilen bilir eski bir şarkı Diana ya söylüyor adam, süper ama
Diana I ve been waiting for u
I ve been waiting for so longg...
şeklindeydi..
Bir bölümü

therapynin olablir bahsetğin parça[hline]Plugged in and ready to fall
Sosyal ağlarda paylaş

therapy geldi benim de aklıma ancak o şarkının adı diana deği dianne idi galiba[hline]I'm going to paint a picture.A picture with a twist.I'll paint it with a razorblade.I'll paint it on my wrist.And if I paint my picture right.A fountain will appear,.And through this little fountain.All my troubles disappear.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Justin, 07 June 2003 04:23 tarihinde demiş ki:
BONE YARDI BENİ MAUAHHAHAHAHAHA[hline]cRn

Ben tırstım[hline]Trust in my self-righteous suicide
I cry, when angels deserve to die!

Benim la, Phann!

Hatırlar mısın bir aralar OSI'de etrafa para saçan Wacky diye onurlu bi mage vardı... Verin lan paraları geri!
Sosyal ağlarda paylaş

said:
mexinth, 07 June 2003 04:12 tarihinde demiş ki:
ya Sam nukem in icqsun ne

explorerı açıp http://195.174.96.4:8000/ bu adrese gidersen o anda çalan DJin bilgileri yazar

icqlarda yazıyo ayrıca[hline]Dark-dr benim adım
Adamı pvpde dagıtırım
Rastgele herkese saldırırım
Korkmam kimseden bi kişi dışında

Saygıyla eğilirim onu görünce
Ustamdır o benim pvpde
Canınamı susadın gidiyosun ölüme
Kaç hemen ordan onu görünce
Sen kralsın Popeye pvpde
Sosyal ağlarda paylaş

adam cem yılmaz gibi ses değiştiriyor valla çıkaramadım :D

bu radyo hedesi benim faturayı yamultacak ya, amma zararlı bir işe bulaştırdınız :)[hline]Eaglewingg, 29 May 2003 01:19 tarihinde demiş ki:
yani anlayıcağın bu dizi seni acmaz sam amca hiç izlemeye başlama çünkü bu diziyi izlemek biraz derinlik ister
Sosyal ağlarda paylaş

HIM o sam coverı

orjinalini chris isaak soyluyo[hline]Dark-dr benim adım
Adamı pvpde dagıtırım
Rastgele herkese saldırırım
Korkmam kimseden bi kişi dışında

Saygıyla eğilirim onu görünce
Ustamdır o benim pvpde
Canınamı susadın gidiyosun ölüme
Kaç hemen ordan onu görünce
Sen kralsın Popeye pvpde
Sosyal ağlarda paylaş

HIM'i duymamışım dediğim gibi cahil kalmışım, chris isaak'ın zaten bununla blue hotel'inin hastasıyım :)

playlist'e dönüştü galiba olay, ben de yavaş yavaş kaçayım, şarkılar süper ama kabloluk olay sürekli dinlemek maalesef..

helal olsun diyorum bütün dj'lerimize ve teknik olarak emeği geçenlere..
*!aslında mp3 klasörlerini derleyip toparlayacaktır, çaktırmaz aklısıra*[hline]Eaglewingg, 29 May 2003 01:19 tarihinde demiş ki:
Sosyal ağlarda paylaş

playlist'e bak be, her şarkıda kapayacak oluyorum müsaade etmiyor azmo. opet, shell filan çalın da işimize bakalım :)

kaç saattir süper çaldı valla, böyle çalsın hep diyeceğim ama işin sonu hayırlı olmayacak benim için.. :-p[hline]Eaglewingg, 29 May 2003 01:19 tarihinde demiş ki:
Sosyal ağlarda paylaş

hadi ya midi desteklememesi kötü, konuşurken arka fonda midi çalınabilse süper olurdu trt gibi salt ses olmasındansa..

aslında bir soundtrack parçası gibi bişiyi konuşurken arka planda çalmak en güzeli olur, ben yapabilirsem öyle deneyeceğim..[hline]Eaglewingg, 29 May 2003 01:19 tarihinde demiş ki:
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Justin, 07 June 2003 04:58 tarihinde demiş ki:
bekleyin adsl mi bi alayım daıtacam ortalıı dj iniz gelio :

ehu oooooldu, biz beklioruz. kusura bakma azmo biz justin`i beklicez, sen takil istiosan hehehe

hastasiyim guzel turkcemin ve `bekleyin` kullaniminin

neyse justin sen bana bakma beyin portlemesi geciriorum su anda, hala ofisteyim ehe

*ise geri doner*
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...