Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Şu anki yayın [06/06/2003]

Berk

Öne çıkan mesajlar

adam sucks to be you'yu çaldı hey yarabbi onu çalacaktım ben de güya :-p süper şarkı![hline]Eaglewingg, 29 May 2003 01:19 tarihinde demiş ki:
yani anlayıcağın bu dizi seni acmaz sam amca hiç izlemeye başlama çünkü bu diziyi izlemek biraz derinlik ister
Sosyal ağlarda paylaş

said:
arcane, 07 June 2003 03:39 tarihinde demiş ki:
Sucks to be Sam :P[hline]I'm going to paint a picture.A picture with a twist.I'll paint it with a razorblade.I'll paint it on my wrist.And if I paint my picture right.A fountain will appear,.And through this little fountain.All my troubles disappear.

ayarlarla boğuşuyorum, 33k yeterse yandın sen :)[hline]Eaglewingg, 29 May 2003 01:19 tarihinde demiş ki:
yani anlayıcağın bu dizi seni acmaz sam amca hiç izlemeye başlama çünkü bu diziyi izlemek biraz derinlik ister
Sosyal ağlarda paylaş

ahaha adam sesli saldırı yapıcak

kablosu olmayan dj olamasın !
*! sam den korkmuştur*[hline]I'm going to paint a picture.A picture with a twist.I'll paint it with a razorblade.I'll paint it on my wrist.And if I paint my picture right.A fountain will appear,.And through this little fountain.All my troubles disappear.
Sosyal ağlarda paylaş

SoAD - Chop Suey! ,yoksa Toxicity ,yoksa I-E-A-I-A-I-O yoksa Highway Song rica edebilir miim =)[hline]Trust in my self-righteous suicide
I cry, when angels deserve to die!

Benim la, Phann!

Hatırlar mısın bir aralar OSI'de etrafa para saçan Wacky diye onurlu bi mage vardı... Verin lan paraları geri!
Sosyal ağlarda paylaş

nukem sesin çok çatlamaya başladı, zar zor anlayabiliyorum bazılarını.

bir de benim one çaldı mı? arada birkaç dk'lık kesintiler oldu da foruma mesaj yetiştirirken..[hline]Eaglewingg, 29 May 2003 01:19 tarihinde demiş ki:
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...