Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Şu anki yayın [06/06/2003]

Berk

Öne çıkan mesajlar

"DOPAÇ BONEEEEE" diye bağıran arkadaşa:

yan odada babam uyurken doppaaaaaaaççççç naralarının odamda yankılanması iyi olmuyor :)[hline]Eaglewingg, 29 May 2003 01:19 tarihinde demiş ki:
yani anlayıcağın bu dizi seni acmaz sam amca hiç izlemeye başlama çünkü bu diziyi izlemek biraz derinlik ister
Sosyal ağlarda paylaş

şu anda bone mu konuşuyor ya koptum ahahahahaahha :lol:

ben de 150000 kere dinledim süpersin ya!!!! :D[hline]Eaglewingg, 29 May 2003 01:19 tarihinde demiş ki:
yani anlayıcağın bu dizi seni acmaz sam amca hiç izlemeye başlama çünkü bu diziyi izlemek biraz derinlik ister
Sosyal ağlarda paylaş

aslan boneeeeeeeeee!!!!
jail house rock işte budur olay!!!
ben de denemek istiyorum da 33k ile olur mu bu iş?
eheheh adam yanlış anons etti koptum ehuhuhu[hline]Eaglewingg, 29 May 2003 01:19 tarihinde demiş ki:
Sosyal ağlarda paylaş

görmeniz gerek beni kafamı fareye vura vura kırılacaktı fare ya anonsa hasta oldum! :lol:
dokuza birmiş heh ben dj olduğumda esasını anlatırım olayın :-p
süper çalıyorsun valla ama bana ithaf ettiğin parçayı tanıyamadım yahu :)[hline]Eaglewingg, 29 May 2003 01:19 tarihinde demiş ki:
Sosyal ağlarda paylaş

merak eden olduyda kısa açıklama: abimle ortak kullandığımız ttnet hesabının sresi dolmuş, abim açtırana kadar birkaç gün geçti..

adaşım çalıyor şimdi de, aşmışsın süpersin ya müthiş çalıyorsun hoca. bu kadar güzel radyo görmedim yani![hline]Eaglewingg, 29 May 2003 01:19 tarihinde demiş ki:
Sosyal ağlarda paylaş

yanaklarım ağrıdı yahu :lol:
sandalyeden düşücem şimdi :D
hoca bu iş 33k ile olur mu sen onu söyle
bir de u2'dan bişi varsa onu çal benim için, "delisin" de iyi ama benim annemin gençliğinden, pek hitap etmiyor :)[hline]Eaglewingg, 29 May 2003 01:19 tarihinde demiş ki:
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...