Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Satılık Macbook Air

roket adam

Öne çıkan mesajlar

Late 2011 model bir 13 inç Macbook Air'im var. 1.7 GHz i5, 4 GB DDR3. Standart konfigrasyona ek olarak 256 GB SSD'si mevcut. Daha geçen ay orjinal şarj aleti aldım, 2 yıl garantili orjinal şarj aleti ile birlikte vereceğim. Kendisini gayet severek kullanıyordum ki çalıştığım yerden yenisini verdiler.

Herhangi bir arızası yok. Kasanın altındaki 3-5 belli olmayan çizikten başka bir çiziği yok, kırığı yok. Yosemite kurulu, mis gibi çalışıyor. Aynı zamanda Bootcamp ile Windows da kurdum, sıfırlayıp size öyle verebilirim.

Şu anda sıfırı 3599 TL. Ben 2200 civarına vermeyi düşünüyorum. Sahibindendeki çoğu ilanda 128'lik SSD var, SSD 128 iken zaten size kullanacak 80-90 GB bir alan kalıyor, yeterli olmadığı için ben 256 yapmıştım. Aklınızda olsun. Aşağıya yazın ben size ulaşacağım.
Sosyal ağlarda paylaş

Eğer bundan bahsediyorsan: http://forum.paticik.com/read.php?27,7881639

Kasası ezik ve içinde SSD olmadığı için daha ucuza gitmiş. Ben direkt orjinal konfigrasyon 256 SSD'li, kasası sağlam ve şarj aleti sıfır bir cihazı veriyorum. Pazarlık payı elbette var. Şarj aleti deyip geçmeyin tam 200 lira. Epey koydu alırken.
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
  • Yeni Oluştur...