Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

scarface

duende

Öne çıkan mesajlar

yaw mtvde cribsi izliyorum unlulerin hepsinin evinde bitane scarface resmi var taksim kadıkoydeki t-shirtculere bakıyorum hepsinde bikac cesit scarface t-shirtu var postercilerde yuzlerce cesit scarface t-shirtu var yonjada insanların yuzde 90ının favourite movie kısmında scarface var blink 182 scarfacede al pacinonun 182 kere fuck kelimesini kullandıgı için 182 kelimesini kullanmıs bunu gibi yuzlerce sey var ama ben bu filmi bulup hala izleyemedim nerden bulabilirim??[signature][hline]iyilerin :) dostu lay laya laa
kotulerin :hrr: düşmanı nihahaha
Sosyal ağlarda paylaş

• Admin
mükemmel bir film özellikle uncut izliyorsanız[signature][hline]Daoc:(iskoç)Trex lvl 50 paladin DEL,SataVir lvl 50 ice wiz DEL
Trex lvl 50 Bm
Coh:Satanix Electrical blast/Electricity manipulation
Swg:Viru Jan-Tiran BH on Ecl.

Kuku kuku
Virus,SatanixVirus,Satanix,Virus-sensei
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
son olarak filmi buldum hani bu rolu sadece o yapabilir derler ya bu sozun ne anlama geldigini anladım ve kesinlikle al pacinoya soylenebilir bu film için searypo ck seyi anlatmay basarmıs kısacası
bkz. muhtesem filmler[signature][hline]slash kotu solo yazmaz
Sosyal ağlarda paylaş

senin nickini her görüşümde tracy mcgrady diye okuyorum o bomba oluyo:D[signature][hline]Apache, 26 Ağustos 2004 00:09 tarihinde demiş ki:
bende akrabalarıma selam gönderiyorum bu thread aracılıglya
nedanko, 03 Aralık 2004 11:06 tarihinde demiş ki:
Bi muz için bu kadar kavga edilir mi? Alın vereyim ya...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Gilean, 13 Ocak 2005 22:01 tarihinde demiş ki:
senin nickini her görüşümde tracy mcgrady diye okuyorum o bomba oluyo:D

lol
film cidden klasklerden olmayı hakediyo en kısa surede halep pasajına gidip kendime bi scarface t-shirtu alcam[signature][hline]slash kotu solo yazmaz
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...