Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Payback bu akşam trt-1de

Truwan

Öne çıkan mesajlar

Trt ve seslendirmeleri...
[spo1=Seslendirme hataları]1: Kulağı kopartılan zenci adam niye gidip kendini becermiyosun diye sorduğunu niye çıkıp gitmiyorsun diye çevirmişler
2: val öldürülürken ceplerime bak ceplerime bak diyodu ama orjinalinde yoktu bu. olsa bile vurulduktan sonra 1-1.5 saniye daha aaaaa die baarmaya devam etti sonra 2-3 kez daha son nefesini verdi.
3: Filmin en sevdiğim kısmı olan çinlilerin vanla geldiği sahnede kadının hubba hubba hubba demesini vay vay vay olarak çevirmişler[/spo]

Filme gelince oyunculuk 1 yer hariç süperdi. birde müziklerde vua vua (yazarak anlatılmaz) efektleri filmi eskitiyo biraz. onun dışında süper herşey. 2. film çekilse çok hoş olur "jonny nin intikamı"[signature][hline]?????????????????Bugün Alomatik için ne yaptın?????????????????
Sosyal ağlarda paylaş

ısrarla kaçırıyorum bu filmi
nasıl haberiniz oluyo ya hep kaçırıorum trt deki filmleri
1 hafta önceden reklamı yapıldı da ben mi göremedim :([signature][hline]Fight fire with fire - Ending is near
Fight fire with fire - Bursting with fear
You all shall die!
*bangs*
Sosyal ağlarda paylaş

olsun kardeşim trt verio üstüne para vermioruz
boş moş mel gibson var izlemiş bulunalım :)
mel gibson da boşun bayrak taşıyanıdır hani söz boşlardan açılmışken hehe, patriot my ass ayıptır sölemesi..[signature][hline]Fight fire with fire - Ending is near
Fight fire with fire - Bursting with fear
You all shall die!
*bangs*
Sosyal ağlarda paylaş

o kadar iyi bir film değildi doğrusu, hayret bu kadar hastası varmış.. mel babamızın gayet zayıf bir filmi denebilir hatta..[signature][hline]Elder Scrolls forumunda ES4'ü niye multiplayer özellikli istemediğini izah eden MutantPenguin demiş ki:
People suck, if I want to game I'll do it with/against circuit boards and lines of C++ that know how to RP, not people that don't know how to string a sentence together.
Sosyal ağlarda paylaş

mel gibson un en süfer filmlerinden biri ayrıyeten benim en sevdiğim filmlerden biri

bravehearttan sonra bence gibson un en iyisi
Porter karakteri mükemmel,

filmin senaryosu hikayenin işleyişi çok iyi izleyiciyi hiç sıkmıyo aksiyonun yanında filmin sürekli espirili bi havasıda 130 bin $ değil 70bin $ muhabbetleri her yerde kullanılıyo :)

filmi beğenmeyenlerinde herhalde sıkkın şekilde 37 ekran da izlediler süfer filmdir yoksa :)[signature][hline]ama kopuktu kopuktu zincir olduramadım......
Sosyal ağlarda paylaş

ya filmin sonunda dikkat ettinizmi? mel gibson limuzin ile evin onune gelip korna calıyor kız asağı iniyor. Sonra kız arabaya binince mel gibsonun işkence gördünü farkediyor. Sonra gidiyoruz muhabbetleri fln başlıyor. Burda konusurken arabayı dısardan gösterip gittiklerini gösteriyor ve film bitiyor. İşte burda giderken gösterdikleri araba mel gibsonun geldiği limuzin model araba değil. Mafya liderinin oğluna aldığı araba. O arada bi sahne atlaması var yada Film çekerken yaptıkları bir hata bu.
Onun dısında film cok eğlenceliydi. Koca mafyayı yola getirdi eleman :)[signature][hline]Feror ego veluti - sine nauta navis,
ut per vias aeris - vaga fertur avis...
Quidquit Venus imperat - labor est suavis,
quae nunquam in cordibus - habitat ignavis.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...