Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

La Puerta - izmir

Llama

Öne çıkan mesajlar

Mantarlı kaşarlı gözlemeyi çok beğendim, ama otlu peynirli gözlemenin loru çok kuruydu, belki pulbiberli zeytinyağıyla ovulsa daha iyi olabilir gibi geldi. İki bira + patates 20 lira olayı çok başarılıydı, mekan da çok hoşuma gitti. Bir daha izmire geldiğimde yine muhakkak uğrayacağım (tu)
Sosyal ağlarda paylaş

Drall said:

Mantarlı kaşarlı gözlemeyi çok beğendim, ama otlu peynirli gözlemenin loru çok kuruydu, belki pulbiberli zeytinyağıyla ovulsa daha iyi olabilir gibi geldi. İki bira + patates 20 lira olayı çok başarılıydı, mekan da çok hoşuma gitti. Bir daha izmire geldiğimde yine muhakkak uğrayacağım (tu)

siz daha izmirde misiniz?
Sosyal ağlarda paylaş

Bira içtim zaten lıkır lıkır, ama mantarlı kaşarlı o kadar güzel geldi ki ıslak ıslak, o kuru kaldı. Tamam vurmayın öldüm :(ama mekan hakikaten hoşuma gitti, insanlar boş yer bulamıyo diye ben mekan küçük sanmıştım, meğer güzel olduğundanmış

Yarın çeşmeye geçicez, pazar da istanbula dönücez. Sen? Bu akşam takılalım?
Hatta çeşmeye de gel işin yoksa, ıssız bi sahilde çıplak denize gireriz sdf
Sosyal ağlarda paylaş

Mekandan bagimsiz olarak sdfsgafsd

Drall said:

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...