Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Yeni Telefon Alacağım. Kararsızım, yardım lütfen

noddle

Öne çıkan mesajlar

noddle said:

PrudenT said:

anket sonucu android gösteriyor yalnız, o değerlendirmeye kendi fikirlerinle ulaşmışsın sdkfj

Anket sonucunun androidi işaret ettiğini nasıl fark ettin? HTC M8 ile LG G3'ün yüzdelerini toplayarak sonucun Android telefon çıktığını mı demek istiyorsun gerçekten?

Android ile IOS'u kıyaslayacaksak yazılımsal (IOS/ANDROID/WINDOWS) anket açılması gereklidir.

evet gerçekten öyle diyorum, öyle zaten
g3 ve m8 diyen adamlar o anketi açınca da android diyecek zaten lol
akıllarına bu telefonlar gelecek yani sonuçta seçim yaparken.
Sosyal ağlarda paylaş

noddle said:

Bi de eğer android alırsam; artık bu contact'ları note'ları app'leri tek tek android e yüklemem gerekecek. Senkronize edemem heralde. Öte yandan Iphone aldığımda 5 dk'da senkronize edecek.
Iphone dan Android'e senkronize etme sistemi var mıdır bi araştırayım.

android <> ios arasinda sikintisiz bir sekilde hallediyorsun bunlari.

m8 in kendi software i vardi bunun icin. itunes backupdan cekiyordu istedigin seyleri.

ayni sey samsung icinde var.

g3 bilmiyorum. ama en kotu sunuda yaparsin ac bir google hesap ekle iphone a, contacti orayla senkronize et bitti gitti. notelar falanda olur. bu sekilde hesey google kaynakli olur ister androidde kullan ister iphonelarda. hatta google+ cek fotolarinida google ile senkronize et sonra onlarida heryerde gor vs. cozum cok.

appler tek sikintin olur malesef. parayla vs aldiysan zaten tekrar alman gerekir bir baska platformda.

ben iphone 6 dedim ankette m8 ve iphone 6 plus kullanan biri olarak. g3 ude arkadasda ve marketlerde inceledim pek sevemedim.

senin de yapman gereken bu .. git gor dene hafif al.
Sosyal ağlarda paylaş

Kanuni said:

noddle said:

Bi de eğer android alırsam; artık bu contact'ları note'ları app'leri tek tek android e yüklemem gerekecek. Senkronize edemem heralde. Öte yandan Iphone aldığımda 5 dk'da senkronize edecek.
Iphone dan Android'e senkronize etme sistemi var mıdır bi araştırayım.

Tşkler Kanuni çok yardımcı oldun, google hesap olayı gayet mantıklı :)
Paralı App almadım hiç, çok mesudum.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...