Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Daha da korkunç

MilleR

Öne çıkan mesajlar

said:
sirnaber, 21 Ekim 2004 19:19 tarihinde demiş ki:
filmdeki saçmalıkları ve bariz klişeleri gözardı edip "bunu daha önce de gördüm ama ben yine de korkacam" motivasyonuyla izlersen cevapsız arama (ingilizcesi one missed call, japoncası chakushin ari) adlı film baya zıplatıcı, hoplatıcıydı ve öd patlatıcıydı.

bi de ju-on diye bişi var, yine klişe aslında klasik beyaz pudralı ufak çocuk korkutması ama hakkaten korkunçtu, japonyada tv için yapılan ilk versiyonunu bulmanızı tavsiye ederim, en son !f istanbul festivalinde "garez" adıyla gösterildiydi ama o sinema versiyonuydu ve kötüydü baya.

arkadışım filmden gülerek çıktı tavsiye etmem[signature][hline]Prima, Quae vitam dedit,hora carpsit

Nascantes morimur,finisque ab orgine

Uzaylıda olsa,insan insandır...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
sirnaber, 21 Ekim 2004 19:19 tarihinde demiş ki:
bi de ju-on diye bişi var, yine klişe aslında klasik beyaz pudralı ufak çocuk korkutması ama hakkaten korkunçtu, japonyada tv için yapılan ilk versiyonunu bulmanızı tavsiye ederim, en son !f istanbul festivalinde "garez" adıyla gösterildiydi ama o sinema versiyonuydu ve kötüydü baya.

iih
bunu izleyemez arkadas :)[signature][hline]café del mar´dan carte blanche´ye
Sosyal ağlarda paylaş

ya uff şu ringe korkunç diyenleri anlamıyom ring psikolojik-gerilim'dir.[signature][hline]O kara gecenin içinde küçük umut ışıkları sebatla parıldamaktaydı; Karanlık Kraliçe'nin dehşet kanatları altında korkuyla sinen kimselere alev alev yanan bir yol gösterici olan bir şövalyenin şekline bürünmüş bir umut...
Sosyal ağlarda paylaş

Hayatımdaki gerçek anlamıyla tek korktuğum filmi orta 1 de izlemiştim. O zaman vcd felan yoktu. VHS cilerden gidip kiralıyoduk. Ve filmi bir daha hiç bulamadım. İsminide bilmiyom. İsmini bilen varsa yazsın lütfen.. :P[signature][hline]Yaşanmış hikayedir..
- Anne PmaAbsoluteUri değeri konfigurasyon dosyasının içinde verilmelidir..
- Neee??
- Zıııııttt Erenköy..

[Bu mesaj nedanko tarafından 22 Ekim 2004 17:29 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 ay sonra ...
öncelikle neden cvp yazmad abu kadar geciktim onu soyliim tesadufi rast geldim buraya. neyse dünyayı kurtaran adama ne dersin???[signature][hline]do never think about the past, as it's in the past; do never think about the future, as it immediately comes.
Bence http://www.kingsofchaos.com/recruit.php?uniqid=tirwdrtr
girin müthiş bir oyun; officerim da olabilirsiniz yeterince korumanız olur.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Maedhros_Laorx, 22 Ekim 2004 17:24 tarihinde demiş ki:
ya uff şu ringe korkunç diyenleri anlamıyom ring psikolojik-gerilim'dir.

Allah Allah ben ring korku filmi diye biliyordum... Filmin yapımcıları da "horror" yazmışlar onlarda korku filmi diye biliyo galiba. Neyse senden öğrenmiş olduk doğrusunu bizi aydınlattın[signature][hline]Zegard 50 Animist/Hibernia - Lancelot
Crosby,Stills,Nash & Young
Sosyal ağlarda paylaş

valla ben the ring dede tırsmadm ben nedense korku fılmlerınde tırs mıorm nedendır bılmıorum ama olmuo aksıne bazı sahnelernde guluorm bende bu korku fılmlerı konusunda bı eksıklık var ama cozemedm gıttı[signature][hline]tavuklar çiçek açmış poğaça nerede madem yuzme bılmıyodun niye çıktın ağaca?
23/7/2004 13:49 GMT +2 de şero demişki
İki kedi tanırım birisi Türk Şerafettin biriside Gavur Garfield.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...