Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

[CS] Warcraft 3 serverları

608

Öne çıkan mesajlar

Geçenlerde bilgisayarımın yediği format sebebiyle (ve favotites kaydına engel olan ufak bir bug) war3 server larımı kaybettim "hükümsüzdür :)"

256 DSL kullanıcısı olarak "yan bağlantım yurtdışında sürünüyor en zaından az sürünebilecği" bana önerebileceğiniz savexp li server var mı acaba?

TEŞEKKKÜRLER[signature][hline]bitti.
Sosyal ağlarda paylaş

avaturkte bazı serverlar ne yazık ki paralı (premium serverlar), ancak war3 serverı da paralı mı, hiç bir bilgim yok.

Türk War3 serverı bulman çok zor.

Steam ile yurtdışındaki serverları deneyebilirsin, pingleri Türk serverları gibi, hatta birçok Türk oyuncuyla da karşılaşabiliyorsun.[signature][hline]Forumlar iyice zevzeke mi benzemeye başladı ne?
Sosyal ağlarda paylaş

o muhabbetler geçti de, herbirinin pingi 20-30 arasıydı, ve hepsi almancıydı :)

yabancı sitelerde 100-150 arası ping alıyorum 256 dsl ile, faka şöyle bir sorun var WC3 serverlarinin en kötü yanı çok lag yaptırması bu yuzsden min-max ping ayarını 120 hatta bazıları 90 a alıyor ve kicklenip duruyorum anlayacağınız, neyse ilginize çok teşekkürler...[signature][hline]bitti.
Sosyal ağlarda paylaş

Kusura bakmayın arka arkaya iki mesaj oldu ama aklıma geldi, bir alman serverında pingim 130 civarıyken, admin beni bağlantımdan dolayı uyarınca, Türkiye'de hatlar böyle dedim, Türk müsün muhabbetinin ardından sınırı 250 ye çekti babam :)

Halkımızın gözünü seveyim.[signature][hline]bitti.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
608, 13 Kasım 2004 17:55 tarihinde demiş ki:
bir alman serverında pingim 130 civarıyken, admin beni bağlantımdan dolayı uyarınca, Türkiye'de hatlar böyle dedim, Türk müsün muhabbetinin ardından sınırı 250 ye çekti babam :)

valla bravo ne diyim ehehhe
o adminin elinden öpmek gerekli..
pingim 110-130 civarındayken, ping limiti 100 olan serverlardan habire banlanıyordum :)
250'ye çekmekle adam çok iyilik yapmış..
hangi serverdı o, adresini hatırlıyor musun?[signature][hline]Forumlar iyice zevzeke mi benzemeye başladı ne?

[Bu mesaj Bonecrusher tarafından 13 Kasım 2004 18:08 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

valla krallık yaptı adam, ne tazıkki favotites çalışmıyor, history de de bulamam şimdi o yüzden yardımcı olamayacağım o konuda. DSL şu sıra sux cs oynarken ama gece yarısından sonra tekrar 110-130 günlerime dönebildiğimi farkettim.[signature][hline]bitti.
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
  • 4 hafta sonra ...
  • Yeni Oluştur...