Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Pulp Fiction 01.08.2004 Pazar Saat:22.00 Trt-1' de

jankis

Öne çıkan mesajlar

esas elemanların dublajları gayet iyi, onları zaten hep aynı kişiler yapıyor. (willis, travolta, jackson filan) gayet keyifli izliyoruz babamla dublaj düşmanları patlasın.. :)

samuel manyak ya..[signature][hline]Cleaning Man at Flophouse: Hey, buddy. You got a dead cat in there, or what?

The Terminator: Fuck you, asshole.
Sosyal ağlarda paylaş

kesmişler tabii oraları ama kesilmemesi düşünülemezdi zaten.. :) pulp fiction'ı trt'nin vermesi zaten yeterince şaşırtıcı..

hehe süper bitiş ya, sam amca süper feylozof.. :-p[signature][hline]Cleaning Man at Flophouse: Hey, buddy. You got a dead cat in there, or what?

The Terminator: Fuck you, asshole.
Sosyal ağlarda paylaş

forum takip edememenin sonucu olarak filmin sonuna yetiştim
küfürler gırla tabi
de altyasılı seyretmenin zevki de başka olcak[signature][hline]Tadilat nedeniyle 24 Temmuz 2004 - 15 Temmuz 2004 tarihleri arasında devre dışıyız. Arada dükkanı açıp kapatabiliriz ama ne zaman nasip olur bilinmez
Head, 25 July 2003 12:45 tarihinde demiş ki:
valla en çok kutluyoruz arkadaşı
abuzittin, 15 August 2003 14:22 tarihinde demiş ki:
ben büyüyünce frp olmak istiyorum
[b]KoC Icq
Bir daha Log Out Olmadan Cikarsam Top oluyim :)
Sosyal ağlarda paylaş

filmin içine edilmişti.
bu kadar insanın tarantino'ya neden hayran oldugunu, şu içine edilmiş-kesilmiş-kelimeleri sansürlenmiş filmden anlayabilmek imkansızdır. filmi böyle izleyenler, rtük gibi (yalandan dünyalarındaki) kurumların izin verdikleriyle asla bir sonuca varamazlar.[signature][hline]İmzam yeter!
Sosyal ağlarda paylaş

• 5 ay sonra ...
dublaj sevmedim. bagiris cagirislar olmamis. orijinalini seyretme firsatiniz varsa izlemeyin diyeyim.[signature][hline]nom de dieu de putain de bordel de merde de saloperie de connard d'enculé de ta mère.

[Bu mesaj Dojorel tarafından 16 Ocak 2005 01:18 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...