Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Memlekette işini düzgün yapan bir tane insan yok

Anhora

Öne çıkan mesajlar

Firma: Yurtiçi Kargo
Yapılacak İş: Kargo Teslim Alınacak
Tarih: 22.11.2014 16:10

Firmanın Cumartesi günü 17:00'ye kadar çalıştığı ve kargo teslim aldığı internet sitesinden teyit edilir. Saat 16:10'da elimizde paket ile Yurtiçi Kargo Çekmeköy şubesine gidilir. 17:00'ye kadar teslim yapılacabileceği şube kapısına asılı levhadan da ayrıca teyit edilir.
Görevliler kabul sisteminin 16:00'da kapandığı, tasfiye amaçlı istiflemenin başladığını ve gönderimizi alamayacaklarını söylerler. Diretince de "öff püff" ve anlaşılmayan birşeyler gevelerler.
İlgili konu için anında müşteri hizmetleri aranır. Müşteri hizmetleri temsilcisi "olur mu öyle şey yaa, ben şubeyi arıyorum hatta kalın der". Beklenir; 5 dk sonra "telefona bakmıyorlar yanınızdaysa verir misiniz" der. Telefon şube görevlisine verilir. 15 dk boyunca konuşmaları dinlenir. En sonunda şube görevlisi telefonu geri verir. Müşteri hizmetleri yetkilisi; "efendim sistemler 16:30 da kapanıyor, arkadaşlar gönderinizi alamayacaklar, şikayet kaydı oluşturmak isterseniz..." Müşteri hizmetleri yetkilisine, süpervisörü ile görüşmek istediğimiz söylenir. Yöneticilerinin olmadığı cevabına istinaden "#$½!" denir.
Dışarı çıkılır. Elimizde kalan paket arabaya geri konur. Oturulur, fikir alışverişi yapılırken şubenin 16:45'de ışıklarının kapandığı görülür.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...