Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

smallville

TheSilver

Öne çıkan mesajlar

• 1 ay sonra ...
  • 5 ay sonra ...
gerçekten güzel bir dizi bende oturup yazacaktım şimdi ancak arama yapayım dedim :)[signature][hline]KinGpiN the striked sazan
-Dilersen sana önce hikayemi anlatayım delilikle dahilik arasında gidip geldiğim için önce elektro magnetik sismometreyi icat ettim sonra üstüne kakamı yaptım...
-Bravo alkışlıyorum seni !..
Sosyal ağlarda paylaş

pasif olarak ( netten çekip) izleyenler varsa buraya adını yazıversinler :)[signature][hline]KinGpiN the striked sazan
-Dilersen sana önce hikayemi anlatayım delilikle dahilik arasında gidip geldiğim için önce elektro magnetik sismometreyi icat ettim sonra üstüne kakamı yaptım...
Sosyal ağlarda paylaş

http://www.kryptonsite.com/

mukemmel bi site.smallville hayranları için.check it out[signature][hline]KinGpiN the striked sazan
Sosyal ağlarda paylaş

koskoca sitede kimse izlemiyor mu bu diziyi ya yazıklar olsun.[signature][hline]KinGpiN the striked sazan
Sosyal ağlarda paylaş

• 4 hafta sonra ...
sevgili alan yetkilisi kardeşim ghaldszar
cnbc'ye çok manalı ve seviyeli bi mail attım.müşteri temsilciside kanal yetkililirine bu konu hakkında bilgilendirme yapıcağını fln filan yazmışda ben pek umutlu değilim. çok güzel bir dizi.ben de tüm bölümleri var.adamlar lisanslı müzik kullanıyorlar.kid rock,lifehouse,rem gibi.oyuncular ztn bomba.herkes bir iki mail sallasın.talep alırsa getirirler. bu arada superman hastası kingpin benim kardesim olur. benim sayemde hasta olduğunu da belirtiyim. saygılar
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Klark_23_Kent, 30 Nisan 2004 03:03 tarihinde demiş ki:
adamlar lisanslı müzik kullanıyorlar.

smallville'i hiç izlemedim, o yüzden saçmalarsam kusura bakmayın da; lisanslı müzik nasıl oluyo? yani bunun müzikleri lisanslı da diğerleri değil mi? televizyonda yayınlanabilmiş her dizinin müziği lisanslıdır büyük ihtimalle.[signature][hline]...

[Bu mesaj Zed tarafından 30 Nisan 2004 07:57 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

http://www.kryptonsite.com/

bak bu adresten müzik kısmına gir ve incele. bi sürü tanınmış grubun müziği lisanslı olarak dizide yayınlanıyor. Lisanslı demek bi bakıma filmlerde de olduğu gibi film soundtrackti gibi düşünebiliriz.ztn smallville soundtrack diye cdler çıktı işte season 1 ile 2 için.warner bros gibi kocaman bir şirketin parça sahipleri ile yapmış olduğu bir anlaşma diyebiliriz özet olarak.1 tane indir ve izle tavsiye ederim.
Sosyal ağlarda paylaş

kazaa ve i mesh e cok geç geliyor avi dosyaları.Gelsede 4 5 gün sürüyo indirmesi.En iyisi bit torentla indirmek.çarşamba Wb tv ye yeni bölümler geliyor ve sen hemen indirebiliyorsun.memoria nın sonunda evanescence ten my immortal çalıyor.yine çok sağlam parça koymuşlar.bu diziyi müzikler bomba yapıyor.tabi bi de kristinkreuk(lana).
Sosyal ağlarda paylaş

ya şimdi smallville yurtdışında en çok tutan dizilerden birisi, bunu cnbce'nin alması o kadar kolay deil en azından bu sezon, bi kaç sezon geçsin muhtemelen alırlar, onlar zaten bu dizilerin hepsinden haberdarlar ama herifler ztn bir sürü dizi almış(bin tane kelly dizileri xfiles, south park, simpsons, seinfeld daha bi suru sey) ustune bi cok film alıolar her donem.
muhtemelen smallville adamların alma sırasına koydukları bi dizidir, attıgınız mailler kaale alınmıo sanmayın, ben ilk defa cnbcede gördüm izleyici maillarının televizyonda gösterildigini herifler cidden kaale alıo.[signature][hline]İnsan beyni moleküllerinin sıkıştırılmasından yapılmış olan kalkan ile korunuyordu Dünya.(Dünyayı Kurtaran Adam)
Sosyal ağlarda paylaş

en azından alınacak bir çok diziden önce alınması gerekiyor.[signature][hline]KinGpiN the striked sazan
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...