Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Günün gerizekalısı

ahmetalttan

Öne çıkan mesajlar

Hızımı alamadım kadın erkek ilişkileri ile alakalı bir gözlemimi yazmak istiyorum:

Kadın ile erkeğin default modelleri var mesela kadın şu gibi

Erkek zengin olacak, bana bakacak, her istediğimi alacak, yorulmuş olsa bile bana ilgi gösterecek vs gibi düşüncelere sahip ise bu kadın manipülatif ve sıradan bir kadın.

Erkek ise

Kadın çalışmayacak, evde oturup çocuk bakacak, karnından sıpayı sırtından sopayı eksik etmeyeceksin, söz hakkı olmayacak yeri geldimi döverim vs gibi düşüncelere sahip ise bu erkek de kaba saba centilmen olmayan sıradan bir erkek.

İkisi de birbirine uygun bu tiplerin. İki taraf ta boşuna tatava etmesin.

Tamamlanmış erkek olabilmek için biraz kadınsı özelliklere
Tamamlanmış kadın olabilmek için biraz erkeksi özelliklere
ihtiyaç var.

Piyasa sıradan erkek ve kadınlar ile dolu ve kadınlar erkeklerden çok daha acımasız eş seçerken.

Kadınlar erkeklerin ne kadar zengin olduğuna göre, erkeklerde kadınların dış güzelliklerine göre eş seçmeye devam ettiği sürece bu işler böyle devam eder gider.
Sosyal ağlarda paylaş

maklube yiyen kıza "ehehe o ağzına neler almıştır iğrenmen yersiz" dediğinde birisi "OHOAIHAO AYIYA BAK YA ÖKÜZ ADAM NELER DİYORSUN BİRİNİ TANIMADAN İFTİRACI PİSLİK KAKA" diyen adamlar gelmiş hiçbir falso göstermeyen bir adama laf atıyor. (eh gerçi bu konuda bu davranışı gösterenler diğer konuda aynı şeye karşı çıkanlar mı değil mi bilmiyorum şimdi ben de biraz iftiracı pislik kaka adam oldum)

adam laf arasında "öeheöheö gel seni evime kilitler sabah akşam 10 posta giderim, deli param var benim çalıştırmam da seni, evime kapatıp damızlığım yapacağım eöheöhehöeö" falan mı dedi? böyle bir şey oldu da ben mi kaçırdım?

esra erol denen salak karı yaklaşık 5 dk aralıksız adamın zengin olduğunu vurgulamasa anlamayacaktınız bile bu durumu
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...