Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

silah ve armor fiyatları

Zed

Öne çıkan mesajlar

said:
Nukem_Verite, 31 May 2003 01:02 tarihinde demiş ki:
kaç base verio şimdi 100 magic resistance[hline]"Hepimiz Zenciyiz"
Kenderleme, 04 May 2003 12:36 tarihinde demiş ki:
evlilik de zaten şaapmanın resmileştirilmiş hali..

GM Resist, base'e max 40 resist veriyor. Yani GM Resist isen, ciplak isen 40 resist (all elements) dolasabilirsin. 120 resist isen 44 base. Ama yanlis isem duzeltin, ustunde giydigin kiyafet toplanmiyor.

Yani GM Resist'sin, yani 40 all element base resist, ustunde all 70 resist suit giy, max resist'lerin hala 70'de kalir. 110 olmaz !

Dolayisi ile Dark isterse 120 Resist olsun, ustundeki kiyafet max 60+ resist ise, 60+'dir ! Dolayisi ile GM ya da 120 resist olmus pek de onemi yok (ciplak iken haric).

Iyi bir dexer saldirisi ve iyi silah ile "dar alanda" asagi indirilemiyecek bir Mage yoktur ! :)

Bilmem anlatabiliyor muyum?[hline]Ride to live, Live to ride...

[Bu mesaj JeanPaul tarafından 31 May 2003 12:00 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Bir ilave, yazdiklarimdan yanlis anlama olmasin, yeni arkadaslar var. Resisting Spells oldukca onemli bir skill. Etkili oldugu spell'ler var: Clumsy, Curse, Feeblemind, Paralyze, Mana Drain, Mana Vampire, Poison (onemli), Poison Field, Paralyze Field, Weaken, Mind Rot, Pain Spike, Blood Oath, Corpse Skin.

En basitinden eger dusuk ise Magic resist'iniz, bir anda ustunuzde zirh olmadan, silah olmadan kala kalirsiniz. Paralyze sureniz uzun surer, Posion'un etkisini tatmak istemezsiniz.

Dolayisi ile Resist Skill onemlidir.[hline]Ride to live, Live to ride...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
JeanPaul, 31 May 2003 11:59 tarihinde demiş ki:
Iyi bir dexer saldirisi ve iyi silah ile "dar alanda" asagi indirilemiyecek bir Mage yoktur ! :)

[hline]Ride to live, Live to ride...

ehe dogrudur bi kaç kere test ettim :)
keklik gibi gidiyolar

bişeyi tam anlayamadım
şimdi diyelim adamda gm resist var
40 AR aldı o resistle
üstüne +30 all resist veren bi set giyse 70 oluyo dimi resistleri?[hline]nukbasliklikiz, 25 Ocak 2003 18:03 tarihinde demiş ki:
silin o goril i
Sosyal ağlarda paylaş

god mode degil oside birsuru hepsi 70 set var. resist diye 7 tane skill hakkindan birini veriyorsun, ustelik gmlenmesi de 2 gunluk is degil.
su an resist ne ise yariyor biri cikip soyleyebilir mi? 40 base resist benim ne isime yarayacak? poison resist demeyin, zaten protectionla geziyoruz allahin emri, 70 e dusuyor resist, poison da 10 da bir resist edebiliyorum. reskill yemem daha da zorlasti bitek ona yaradi heralde.

[Bu mesaj dark-dr tarafından 31 May 2003 20:39 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

GM Resist ya da 100+ resist isen, Paralyze yiyorsun ama hemen hareket edebiliyorsun. Poison yeme sansin binde bire dusuyor. Curse yeme sansin nerede ise yok.

Ama;

Paralyze'in baska careleri var malum, Poison potion ile halledebiliyorsun, Curse icin de "yuh yani 95 str requirement silah" ile de dolasan hangi enayi var deniyor :)

Bu konu cok tartisiliyor. Ama ustunde anlasilan birsey yok. Halen GM Resist olanlar kesinlikle drop etmiyor normal olarak. Bir daha GM resist yapabilmek kasar ! :)

Sahsen ben 80 Resist ile idare ediyorum hem Mage'de hem de Warrior'da. Idare ediyor.

Arena PVP'de zaten hic onemi yok. Dexer Rules ! :))

Genis alan PvP'de zaten Connection Rules ! Dolayisi ile esit oldugunu varsayarsak taktikler cok onemli. Esit zeka'da, esit yetenek ve tecrubede 2 kisi olursa bence Mage Rules !

PK olayinda ise zaten grup halinde olundugu icin cok da onemi yok. 2.5 PK'in olduremeyecegi kisi yok. Ustelik de elinde iyi bir Mage Weapon, all 70-resist suit, ve tecrubeli isen !

PvM konumuz ve ilgi alanimiz disinda. :)[hline]Ride to live, Live to ride...

[Bu mesaj JeanPaul tarafından 31 May 2003 21:21 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

ehehe beter ol dark
ben 99dan 0 yapınca resisti bana laf söylemiştin
resistler ARyi artırınca pişman olucaksın demiştin

ehe saolsun osi pişman etmedi beni :)

eh bi tek paralyze beni deli ediyo o kadar
hemde baya deli ediyo
6-7 sn sabit durdugum oluyo igrenç bişey

ps : beter ol dark[hline]nukbasliklikiz, 25 Ocak 2003 18:03 tarihinde demiş ki:
silin o goril i
Sosyal ağlarda paylaş