Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Adrian Mutu Juve'de

MrLevie

Öne çıkan mesajlar

said:
LevieMaxilack, 13 Ocak 2005 13:58 tarihinde demiş ki:
Real Madridten olaylı bir şekilde ayrılan Adrian Mutu Juventusla 5 yıllık sözleşme imzaladı. Dediler bana shubuodan.:)

chelseaden demek istedin herhalde......
inşallah başarılı olur.....[signature][hline]'''TaRaFTaR 5 iSTeDi BiZDe aTTıK 10 iSTeDiLeR ZaMaN YeTMeDi!!!''' 6.11.2002 KaDıKöY
cs:wook[cVk]
Sosyal ağlarda paylaş

hiçte iyi bir adam değil mutu.[signature][hline]Lucas

hele bir ışıklar sönsün hele bir kapansın kapılar sular durulsun bıçak atacağım daha on iki'den kısa devre yapsın kalbim ellerim inatla dökülsün cigaraya dağlar daim büyüsün sular köpürsün sen beni ozaman gör...

hele küssün meydanlar dehşetin oğlu ölsün ağır bir köpek karanlığı ve tüm mayınlar patlasın sen beni ozaman gör..
Sosyal ağlarda paylaş

yalnış yapmışlar, Juventus İbrahimovic e çok büyük bir para veriyor, Trezeguet var Del Piero ( hadi o yaşlandı artık takımın hızını kaldıramıyor desek) alternatif olarak Zalayeta var yani bi de Mutu yu aldılar yazık olmuş[signature][hline]A Jedi Shall Not Know Anger
Nor Hatred
Nor Love
Sosyal ağlarda paylaş

trezege sakat olmasa ne yazar odun herif zaten. del pieroda son yıllarda aynı bizim sergen gibi. o yüzden iyi transfer. hem italyaya ve italyan utbouna yabancı olmamasıda avantaj[signature][hline] MSN : [email protected]
---
Sözlükte Ben :D
---
SWG : Heyd Spinner (Tatilde)
CoH: Kartal AR/Energy Blaster LvL 17

---
[b] Mustafa Kemal Atatük demişki... (Ahh erken gittin Atam)
Sosyal ağlarda paylaş

tamam trezeguet sakat del piero da hiç bi işe yaramiyo Zalayeta var ve o da ne zaman oyuna girse takıma çok şey katan bir oyuncu ve ayrıca Mutunun 7 aylık gibi bir ban cezasi aldiğini biliyorsunuz formsuz bir oyuncu[signature][hline]A Jedi Shall Not Know Anger
Nor Hatred
Nor Love
Sosyal ağlarda paylaş

bence ii bi transfer yapmış juventus çünkü mutu çok yönlü bi futbolcu....
italya ve ingiltere tecrübesi yaşamış,tekniği ve futbol zekası yüksek,aynı zamanda hem forwet hemde hücuma yönelik ortasaha olarak oynayabiliyor.....
bonserwiside elinde olduğuna göre çok akıllıca ve yararlı bi transfer.......[signature][hline]'''TaRaFTaR 5 iSTeDi BiZDe aTTıK 10 iSTeDiLeR ZaMaN YeTMeDi!!!''' 6.11.2002 KaDıKöY
cs:wook[cVk]
Sosyal ağlarda paylaş

Ama daha beleş bir adam alınamazdı - Buradan yıllık şu kadar m alıyor diyecekler olacaktır ama Juve nin herhangi alacağı bir oyuncu da bu dana ile aynı ücreti alacaktı - Ayrıca Mutu YEDEK olarak alındı kanımca[signature][hline]Msn ¦ Mail ¦ Icq
"Dün gece Habertürk'de bir programa çıktık, program uzadı da uzadı, böyle seks filmi gibi saat 2 ye kadar falan..." => Erman Toroğlu
Sosyal ağlarda paylaş

Walla watana millete hayırlı olsun...
Görüşüm sağlam transfer diil..[signature][hline]BabacumMostors, 03 Ocak 2005 19:31 tarihinde demiş ki:
paticik'in bana girmesindense, benim paticike girmemi tercih ederim -Robert Mostors
Apache, 08 Ocak 2005 21:45 tarihinde demiş ki :
-kertenkelenin orospusuna ne denir?
kertilenkele

| Mail | : [email protected]
Sosyal ağlarda paylaş

Mutu juveye yaramaz allahaşkına Trezeguet, Del Piero ki ikisi de en sevdiğim adamlardır Del Pieroya yaşlandı birşey yapamaz diyenler bunu neye dayanarak söylerler anlamıyorum o zaman nedved montero nasıl iş yaptı aynı takımda anlamsız şeyler bunlar ibrahimovic zaten tartışılmaz mutu aslında iyi bir adam ama zaten anca son iki maçta forma giyebilecekmiş gelecek sezona anca menajerin onu kazanmaya çok istekli olması halinde tekrar form tutabilir pek şans vermiyorum gelecek için almışlar zaten belli 5 yıllık anlaşma yapmalarından[signature][hline][b][Bu mesaj Ali Sami Yen tarafından 1 Ekim 1905 14:27 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...