Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Nihat Hatipoğlu ile pvp atmak

Kyra

Öne çıkan mesajlar

wastyrx said:

Bi kere din tartışmak kısa ömrüm boyunca gözlemlediğim kadarıyla hiç bi pipime yaramıyor. Seninki sana, benimki bana diyip yola devam etmeli. E kalıyor para. Para da almıyorsan çüktür et noyan git saftoriklere tarot seansı yap para mara mana ne alıyorsan onlardan al. Onun dışında muhtemelen kimsenin bi yerinde değil televizyona çıkman falan, benim değerlendirmem bu kadar. Hayatta başarılar diliyorum ^_^

Mesele din tartışmak değil. Hadi onu da tartışmayalım hepimiz öss-üniversite bitirip sonra bir şirkete kapak atıp ölene kadar böyle yapmayanlanları yerin dibine sokalım ? bumudur zekice ve hoş olan ?

Din tartışmak değil , dinin anlaşılması niyetim. Tamam herkesin eğitimi ve işi gurur kaynağı olabilir bunu anlayışla karşılarım. Ama hem içinde olduğumuz ülke din ile uyutuluyorken hemde dibimizde din vesilesi ile kesilmiş kafalarla futbol oynanıyorken hayatıma normal bir şekilde devam edemiyorum. Hele ki mevcut durumda insanların maneviyat algısında onlara çocukluktan aşılananların dışında başka şeylerin olduğunu vurgulamak benim için önemli...
Sosyal ağlarda paylaş

Adeta bir sosyal sorumluluk hissettiği için bu şekilde davranıyor. Herkes aynı mı olacak biraz da farklılık olması gerek. Evet söylediği şeylerin çoğu komik ve tuhaf ama içten içe de adam düzenli çalışmıyor istediği an istediğini yapabiliyor diye kıskanıyorsunuz bence.
Sosyal ağlarda paylaş

evet herkes aynı olucak ! Sabahın köründe kalıp okul bitmediyse okula, mezun oldunduysa işe gidicek.. Ya kumaş takım ya da kot pantolon üstüne t shirt giyicek. Öyle sorgulamak falan da yok... hayatın belli başlı gerçekleri var ve böyle gelmiş böyle gidicek... bu esnada dünyanın yaşadığı sorunlara müdehale etmek falan da yasak. Herkes işine odaklansın lütfen.... ha çevrenizde farklı olan herkese sektirmek serbest.. bu kadar şuursuz amelelik üzerine elbet bir rahatlama noktası lazım... saldırın , küçük düşürürün birbirini olduğunu sandığınız aklınızın ve dilinizin yettiğince.
Sosyal ağlarda paylaş

Kyra said:

wastyrx said:

Bi kere din tartışmak kısa ömrüm boyunca gözlemlediğim kadarıyla hiç bi pipime yaramıyor. Seninki sana, benimki bana diyip yola devam etmeli. E kalıyor para. Para da almıyorsan çüktür et noyan git saftoriklere tarot seansı yap para mara mana ne alıyorsan onlardan al. Onun dışında muhtemelen kimsenin bi yerinde değil televizyona çıkman falan, benim değerlendirmem bu kadar. Hayatta başarılar diliyorum ^_^

Mesele din tartışmak değil. Hadi onu da tartışmayalım hepimiz öss-üniversite bitirip sonra bir şirkete kapak atıp ölene kadar böyle yapmayanlanları yerin dibine sokalım ? bumudur zekice ve hoş olan ?

Şu lafı da bin kere dedin amk. Biri "Noyan koş sigortalı iş buldum" dese topukların götüne vura vura gidersin.
Sosyal ağlarda paylaş

Nerenize ne takarsanız takın ama beni kafaya bu kadar çok takmayın*.

*: Bu sözüm her fırsatta bana hakaret eden, acıdığını söyleyen, forumdan banlatmak için mesaili çalışan , banımın açılmaması için 1 yıl boyunca yetkili kankalarıyla and içen paticikte sayıları 50 civarı olan bir azınlığa söylüyorum çok gürültü çıkaran.
Sosyal ağlarda paylaş

riza_calimbay said:

Kyra said:

Şu lafı da bin kere dedin amk. Biri "Noyan koş sigortalı iş buldum" dese topukların götüne vura vura gidersin.

Rıza sen galiba sigortalı iş bulman zor olmuş anlaşılan. 30 yaşımı geçtim ve 18 yaşımda sigorta girişim oldu. Bir insanın farklı yönelimleri olması bu kadar mı imkansız geliyor. Gerçekten birisi bana sigortalı iş bulduğunu söylese topuklarım popomama vura vura koşacağıma inanıyor musun yoksa bu senin hissettiğin çaresizliğin yansıması mı ?

ha bu esnada göğüsümü gere gere çalıştığım bir sigortalı işim vardı. Ama mevcut hükümetimiz bu işi üniversitelerden çıkarmaya çalışırken yaptığım protestotan işimi bırakmak zorunda bırakıldım hatta önümüzdeki ay onunla ilgili de bir mahkemem var.

Keşke bunları anlayabilecek olan kapasiteni kullanmayı denesen.
Sosyal ağlarda paylaş

Kyra said:

blabla

Din tartışmak değil , dinin anlaşılması niyetim. Tamam herkesin eğitimi ve işi gurur kaynağı olabilir bunu anlayışla karşılarım. Ama hem içinde olduğumuz ülke din ile uyutuluyorken hemde dibimizde din vesilesi ile kesilmiş kafalarla futbol oynanıyorken hayatıma normal bir şekilde devam edemiyorum. Hele ki mevcut durumda insanların maneviyat algısında onlara çocukluktan aşılananların dışında başka şeylerin olduğunu vurgulamak benim için önemli...

Hayata karşı yönelimlerin farklı olduğu için laf etmedim ki sana ben. ''Ayh ben şimdi selebriti olacağım ya siz ne düşünüyorsunuz bu konuda?'' gibi saçma bir soru sorup aslında o sigortalı iş bulup canı çıkana kadar çalışıp, sonra o canı çıkan kişileri özendirildiği sisteme bir selebriti katkısı olarak sen gireceksin ya, heh işte ona laf ettim. Aslında eleştirdiğin sisteme katkıda bulunup eppeğini yemeye çalışma durumları oluyor yani seninkisi ki bu durumun şurada az kalitesi olan kimsenin umurunda olmaması lazım onu belirttim. Kısaca gez, toz, pompala, çoş kimse sana bir şey demiyor o konularda da bize ne arkadaş? dediğimizde de hemen sigortalı iş mi bulayım?! Sizin gibi mi olalım illa?! diye saçma savunmalara geçme yani.
Sosyal ağlarda paylaş

chrome said:

noyan ben bu aralar hiç uyuyamıyorum abi. eskiden 4 5 gibi yatardım. şimdi onu da yapamaz oldum bildiğin sızıyorum 2 saat onun dışında uyuyamıyorum. bu derdin bir devası var mı senin spellbookta ?

evet var ama daha tam işe yarar bir yaklaşım için 3 soru sormak istiyorum cevap vermeden önce.

1) kafein maddesini ne yoğunlukta kullanıyorsun ? yani çay, kahve, kola içme oranların nedir ?

2) yemek yeme saatlerini bir standarta oturtabilmiş durumda mısın ?

3) spor ile aran nasıl son haftalarda. ?

bonus soru: herhangi bir ilaç kullanıyor musun ?
Sosyal ağlarda paylaş

wastyrx said:

Kyra said:

blabla

Hayata karşı yönelimlerin farklı olduğu için laf etmedim ki sana ben. ''Ayh ben şimdi selebriti olacağım ya siz ne düşünüyorsunuz bu konuda?'' gibi saçma bir soru sorup aslında o sigortalı iş bulup canı çıkana kadar çalışıp, sonra o canı çıkan kişileri özendirildiği sisteme bir selebriti katkısı olarak sen gireceksin ya, heh işte ona laf ettim. Aslında eleştirdiğin sisteme katkıda bulunup eppeğini yemeye çalışma durumları oluyor yani seninkisi ki bu durumun şurada az kalitesi olan kimsenin umurunda olmaması lazım onu belirttim. Kısaca gez, toz, pompala, çoş kimse sana bir şey demiyor o konularda da bize ne arkadaş? dediğimizde de hemen sigortalı iş mi bulayım?! Sizin gibi mi olalım illa?! diye saçma savunmalara geçme yani.

bold'a aldığım kısımda tam olarak kurulamamış cümlende tam olarak ne demek istediğini daha sakin bir şekilde belirtebilir misin ?

Burada kalitesi olan insanlarla kastın nedir ? sana göre kimler kaliteli , kimler kalitesiz. Kaliteli olmanın kriterleri nedir ?

Eğer söylediğin gibi kaliteli insanların umrunda olmaz ise sen niye böyle sitemkar patlamalar ve tepkiler gösteriyorsun ? Sen kaliteli değil misin ? Eğer kaliteliysen neden tam en başında kaliteli bir insana yakıştığı gibi hiç umursamadan cevap bile atmamak yerine burada umrunda olarak bu konuyu tartışıyorsun ?

italik bold yaptığım kısımda söylediklerinden emin misin ? çünkü bunun sana tam tersini çok rahat kanıtlarım ve buraya onlarca mesaj yığarım benim paticiğe yıllarca mesaj atmadığım zamanlarda bile burada onlarca kişinin nasıl biri olduğum üzerine attığı kalite abidesi mesajları. Böyle bir durum karşısında nasıl savunmaya geçiceksin ki ? Çok net ortada durumlar ve bunlarda senin gayet bir şekilde umrunda.
Sosyal ağlarda paylaş

Kyra said:
ha bu esnada göğüsümü gere gere çalıştığım bir sigortalı işim vardı. Ama mevcut hükümetimiz bu işi üniversitelerden çıkarmaya çalışırken yaptığım protestotan işimi bırakmak zorunda bırakıldım.

Noyz, bu bahsettiğin iş "nü modellik" yani kabaca senden 10 yaş küçük ergen kızlara, saatlerce penisini göstermek miydi? Rencide etmek amacıyla değil de öyle miydi diye soruyorum bu arada, no offence...
Sosyal ağlarda paylaş

Kyra said:

bişiler bişiler

wastyrx said:

Kyra said:

blabla

bold'a aldığım kısımda tam olarak kurulamamış cümlende tam olarak ne demek istediğini daha sakin bir şekilde belirtebilir misin ?

Burada kalitesi olan insanlarla kastın nedir ? sana göre kimler kaliteli , kimler kalitesiz. Kaliteli olmanın kriterleri nedir ?

Eğer söylediğin gibi kaliteli insanların umrunda olmaz ise sen niye böyle sitemkar patlamalar ve tepkiler gösteriyorsun ? Sen kaliteli değil misin ? Eğer kaliteliysen neden tam en başında kaliteli bir insana yakıştığı gibi hiç umursamadan cevap bile atmamak yerine burada umrunda olarak bu konuyu tartışıyorsun ?

italik bold yaptığım kısımda söylediklerinden emin misin ? çünkü bunun sana tam tersini çok rahat kanıtlarım ve buraya onlarca mesaj yığarım benim paticiğe yıllarca mesaj atmadığım zamanlarda bile burada onlarca kişinin nasıl biri olduğum üzerine attığı kalite abidesi mesajları. Böyle bir durum karşısında nasıl savunmaya geçiceksin ki ? Çok net ortada durumlar ve bunlarda senin gayet bir şekilde umrunda.

Kyra said:

Sizlerin bu duruma bakışı nedir ? Yani muhafazakar kitlelerin karşısında alternatif bir görüş açısı olarak benim bir celebritye dönüşmemi nasıl değerlendiriyorsunuz ?

Dedim ki ben Nihat Hatipoğlunu, işte ne bileyim evlendirme programlarını, aptal saptal yarışma programlarını, salak saçma dizileri izlemiyorum. Bunları izlemediğim için şu yukarıda dediğin ''celebrity'' olsan bile bundan haberim olmazdı, kaldı ki haberim olsa bile hayatımda bişi değişmezdi yani banane lan derdim/diyorum. Kaliteli dediğim insan da o programları izlemeyenler falan işte. Bakış açımızı sormuşsun bende pek umurumda değil demişim. O programları izleyenlerden dünyaya herhangi bir artı beklemiyorum yani olayın senle pek alakası yok aslında.

Bazı insanlar sana laf ediyor diye herkesi aynı kefeye koyuyorsun sonra onlar üzerinden çıkarımlar yapıp insanlara giydirmeye çalışıyorsun o yüzden o kanıtlarım dediklerin benim açımdan pek bir işe yaramıyor. Artı olarak sanki cevap vermeyin şu adama demişim gibi madem niye bana yazıyorsun demen de saçma noyan başgan. Ünlü olsan pipimde olmaz diye sana insan değilmiş muamelesi de yapmıyorum yani.

Ha birde herhangi bi patlama yaşamıyorum yav, yazarken sana ateşler püskürmüyorum ya da lolnub neler yazmış falan demiyorum yani. Bi elim çenemde sıkılmış bi kafayla bakıyorum işte O_o
Sosyal ağlarda paylaş

ok wastyrx saol açıklama için. Seninle fikirlerimiz bu konuda farklı. Tuhaf bir dönemde ortadoğuda yaşıyoruz. Her ne kadar görmezden gelsek de içimize kadar girmiş büyük sorunlar var. Bu konulara dair de anlaşılması ve konuşulması gereken bazı konular var. Bunlar sadece konuşma gibi görülse de o senin umursamadığın ve avam gördüğün insanların da hayatlarında gerçeten umursadığı bazı değerlere zincirli büyük güçleri var içlerinde. O insanların saçma bir şekilde bile olsa ruhlarına minik bir dokunuşun büyük dönüşümlere neden olacağını kendi persfektifimden mantıksal bir boyutta görebiliyorum. Mesele bu yani.

Ben de isterdim hayatıma keyfi yerinde bir serseri olarak devam edeyim ama işte bir sürü tuhaf olaylar oluyor asla olabileceğini hayal bile edemeyeceğim. Bunlar başıma geliyor ve bu esnada dostlarım arasında güzel dayanışma zincirleri oluşuyor. Bu güç ilede güzel şeyler başarılmaya hazırlanıyor. Benim gibi birinin çok fazla boş ve hoş vakti olunca çok güzel şeyler tasarlayıp hayata geçirmeye hazırlamaya başlayabiliyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

Marty said:

tatarda bi kiskanma sezdim

gerci 18lik citirlara penisi gostericem ve penis kalkmiycak. benim moralim bozulur oyle durumda.

yani mesayi saatlerinde kalkmaması gerektiği mesayi saatlerinden sonra kalkmayacağı anlamına gelmiyor. Ha bu esnada tatar bilmiyor sanırım ama güzel sanatlar fakültelerinde yaş skalası çok geniş. liseden yeni mezunlar azınlıkta olup ananem yaşında öğrenciler bile olabiliyor. birde tabi hala karma eğitim sistemi var bu yüzden bir sürü erkek öğrencide var. Tabi tatarın bakış açısında net bir şekilde hayata dair sorunlar yaşadığı konunun dışa vurumunu görebildiğimden dolayı ona kızamıyorum. Umarım sevdiği biriyle yaşı 10 yaş küçük olsa bilee doyasıya istediği her yerini gösterebilme hazlarında mest olabilir ve gerginliği geçer =))
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...