Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Şampiyonlar Ligi Finali

berqe

Öne çıkan mesajlar

Evet arkadaşlar Olimpiyat Stadında Şampiyonlar ligi finali maçı için bilet fiyati 130 eurodur :D direk aldım hiç kaçırmam sizinde kaçırmamanızı tavsiye ederim çok sağlam takımlar finalde oynicak :)[signature][hline]A Jedi Shall Not Know Anger
Nor Hatred
Nor Love
Sosyal ağlarda paylaş

said:
nindalf, 11 Ocak 2005 19:19 tarihinde demiş ki:
Yanlız millat Şöyle Bişi var :D

* TEKERLEKLİ SANDALYE ALANI * (20 EURO) (MAX 1 Bilet) *
fotomaç 1 ay önce falan bu final ile ilgili gerek bilet fiyatları gerekse bilet alma koşullarını anlatan bir yazı yayınlamıştı ve kale arkası alt tribünler 20 euro şeklinde belirtiliyordu. Bir de bilet almak için yapılacak olan sınav var tabi. her isteyen bilet alamıyor yani sınavdan geçmek şartı var.[signature][hline]BabacumMostors, 12 Mayıs 2004 21:47 tarihinde demiş ki:
herhangi bir şeyin korkusu da insanları bir araya getirir
ben bi allahtan kokrkarım o yüzden imamlarla fln samimiyim

Paticik Fm
Sosyal ağlarda paylaş

bende maratondan alıcam kale arkaları hiçgüzel değil olimpiyat stadının , kale arkası alacağınıza hiç almayın.[signature][hline]Lucas

hele bir ışıklar sönsün hele bir kapansın kapılar sular durulsun bıçak atacağım daha on iki'den kısa devre yapsın kalbim ellerim inatla dökülsün cigaraya dağlar daim büyüsün sular köpürsün sen beni ozaman gör...

hele küssün meydanlar dehşetin oğlu ölsün ağır bir köpek karanlığı ve tüm mayınlar patlasın sen beni ozaman gör..
Sosyal ağlarda paylaş

olimpiyat stadının kale arkası cidden kötü hiç tavsiye etmiyorum arkadaşlar..[signature][hline]Lucas

hele bir ışıklar sönsün hele bir kapansın kapılar sular durulsun bıçak atacağım daha on iki'den kısa devre yapsın kalbim ellerim inatla dökülsün cigaraya dağlar daim büyüsün sular köpürsün sen beni ozaman gör...

hele küssün meydanlar dehşetin oğlu ölsün ağır bir köpek karanlığı ve tüm mayınlar patlasın sen beni ozaman gör..
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...