Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

bu yil turkiyede yapilmis en basarisiz transferler???

dark_dragon

Öne çıkan mesajlar

edit : görmedim...Juan Fran...
sakin ol Fİstan...Düzgün bi dille açıkla dalmışız!!!!...
[signature][hline]Uyanda Gel Tuana Yüreğim Kan Ağlıor.Sana Söz Yine Baharlar Gelecek Sana Söz Işık Sönmeyecek.Ölüm Yok ki Tuana Uyan Şimdi Yaşanacak !!!

[Bu mesaj insight tarafından 28 Aralık 2004 22:57 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Fistan, 28 Aralık 2004 22:54 tarihinde demiş ki:
bu yıl diyor ya?

Juanfran bitişik yazılıyor.
Adamın gerçek ismi Juan Francisco García.

Annesinin kızlık soyadı ne??..

bu arada fenerin aldığı murat hacıoğlu..yazık ettiler adama...[signature][hline]Uyanda Gel Tuana Yüreğim Kan Ağlıor.Sana Söz Yine Baharlar Gelecek Sana Söz Işık Sönmeyecek.Ölüm Yok ki Tuana Uyan Şimdi Yaşanacak !!!
Sosyal ağlarda paylaş

cok mu onemli
fis
tan
?
ek: bence murat hacioglu basarisiz bi transfer degil, yedek olarak alindi,bonservissiz oldugu icinde +lari var, tuncayi, nobreyi.. kesicek hali yok, sonradan girdigi maclarda da oyuna katkisi iyiydi, bkz. a.sebat maci
[signature][hline]dahi'ye gore bisi yok.

[Bu mesaj Patos tarafından 28 Aralık 2004 23:06 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Fistan, 28 Aralık 2004 23:04 tarihinde demiş ki:
Juanfran enseme tokat atıp duruyor ya ayrı yazmasınlar şunu diye.
zaten türkiyeyi sevmemiş bab beni antalyada rus kızlara götür diye tutturdu.

benide gotursene :lol::lol:[signature][hline]Türkiye Cumhuriyetini kuran Türkiye halkına
Türk Milleti denir.
NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE.
M.Kemal ATATÜRK
Sosyal ağlarda paylaş

yahu alex kötü diyorsunuz adam daha ne yapsın ? 12 gol 9 asisst 15 maçta.

15 maçta 52104 gol atıp 5610510 asisst mi yapsın eleman.neyse en başarısız transfer bence deniz barış.[signature][hline]Lucas

hele bir ışıklar sönsün hele bir kapansın kapılar sular durulsun bıçak atacağım daha on iki'den kısa devre yapsın kalbim ellerim inatla dökülsün cigaraya dağlar daim büyüsün sular köpürsün sen beni ozaman gör...

hele küssün meydanlar dehşetin oğlu ölsün ağır bir köpek karanlığı ve tüm mayınlar patlasın sen beni ozaman gör..
Sosyal ağlarda paylaş

Ya alex diyen Nukem_Verite ve onun gibi kendilerini forumlarda kanıtlamış arkadaslara bir şey söylemeyecegim...

Bence en başarısız transfer Juanfrandır...
Kendi takımım içinde de başarısız değil ama yazık olan murat hacıoğludur. Kadroda yer bulamaması üzücü bir olay. Ama klubende olmasıda iyi....

[signature][hline]defaultgame WoW TeaM
icq|Burası Bizim | aNtu
AAL '05

[Bu mesaj nindalf tarafından 29 Aralık 2004 14:09 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

hehe alem bunlar ya nuke...

Adam napsın ya daha...
Avrupada o kadar güzel oynadı..Ligde anadolu takımlarına ders verdi...

ya ya...[signature][hline]Uyanda Gel Tuana Yüreğim Kan Ağlıor.Sana Söz Yine Baharlar Gelecek Sana Söz Işık Sönmeyecek.Ölüm Yok ki Tuana Uyan Şimdi Yaşanacak !!!
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Nukem_Verite, 29 Aralık 2004 12:38 tarihinde demiş ki:
en kötü değilde fiyatına göre en kötü performansı verenler yoksa bjknin transferlernin çoğu kötü
1-)Juanfran
2-)Conceciao
3-)Alex De Souza

bi transferin iyi olması için kendinden düşük kalitedeki takımlara karşı nasıl oynadığı değil , en başta ne kadara mal olduğu , ne kadar parayla oynadığı , kaybedildiği sanılan puan/maç lardaki performansı vs. vs. önemli olan.

bazı futbolcular vardır "büyük maçların büyük oyuncuları" birde "küçük maçların büyük oyuncuları."[signature][hline] MSN : [email protected]
---
Sözlükte Ben :D
---
Cem_Jedi, 20 Aralık 2004 19:03 tarihinde demiş ki:
beni kızdırmayın siteyi hackletirim

[b] 1. Geleneksel Paticik İstanbul Lan Party 28 Ocak 2005'te!

[Bu mesaj tunch tarafından 29 Aralık 2004 14:59 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Türkiye liginden bahsediyoruz.
Bu ligde küçümsenecek işleri! Alex kadar bile yapamamış adamlar dururken Alex kötü transfer gibi bir komedya içine girmeniz saldırı olmuş.

Alex'e nekadar verildiki? Carew e verilen Alexle aynı para cart curt diyen siz değilmiydiniz 4 ay öncesinde? Carew tr ye gelen en pahalı transfer Alex okadar pahalı bi adam değil diyende ben değildim açıkçası..

Şunuda ekleyim ki,
Fenerbahçe halen avrupa da oynayan tek Türk takımı. Yani avrupada Alex başarısız oldu diyebilmeniz için bikaç ay daha beklemeniz gerekecek malesef şimdilik bu zevkten sizi alıkoyuyoruz verdiğimiz rahatsızlıktan ötürü de özür dileriz.[signature][hline]Atahost.net Web Hosting
Sosyal ağlarda paylaş

büyük transfer gerçekten de hagi.Brezilyadan ya da Arjantinden daha doğrusu Avrupa dışından gelen oyuncuların çoğu ilk yıllarda bocalar.Aslında bunun nedeni Avrupada oynanan futbol mantığının onlara göre çok farklı olması.İspanyada deli gibi oynayan Ronaldo İtalyada pek bir şey yapamadı ve İspanyaya geri döndü.Bu yüzden Alex'in veya Ortega'nın bu durumları normal geliyor bana
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...