Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Malmö-Bjk

-Kobe-

Öne çıkan mesajlar

O Çağdaş ı futbolcu diye lisans veren adamın ben

10 yaşındaki çocuk bile daha iyi penaltı atar.

Hepsini allaha havale ediyorum.Del bosque futbolcu denemeye devam etsin.
Süleymanı da denemek için çıkardı ya BJK artık ölsemde gam yemem.
Bunlarıdamı görücektik dedirtti saolsun bosque...[signature][hline]tuana...
Sosyal ağlarda paylaş

bu bosque türk futbolunu baltalıyor,bjk'nın kadrosu uefa kupasında en az çeyrek final oynıyıcak kalitede.[signature][hline]Lucas

hele bir ışıklar sönsün hele bir kapansın kapılar sular durulsun bıçak atacağım daha on iki'den kısa devre yapsın kalbim ellerim inatla dökülsün cigaraya dağlar daim büyüsün sular köpürsün sen beni ozaman gör...

hele küssün meydanlar dehşetin oğlu ölsün ağır bir köpek karanlığı ve tüm mayınlar patlasın sen beni ozaman gör..
Sosyal ağlarda paylaş

ben bu çağdaşı ekranda her gördüğümde cinlerim tepeme fırlıyor. acaip sinir ediyo beni.öyle kollar sıvanmış dayı dayı tavırlar fln.bizdede hakan ünsalın öyle çirkef tavırları vardır hiç sevmem.
çağdaş topa gelirken inşallah kaçırırsın dedim, kaleciye nişanlayınca da yerimden zıpladım. çok sinirlenmişim...[signature][hline]***ultrAslan***
HERYERDEYİZ
Sosyal ağlarda paylaş

BJK nın kazanmasına sırf şu kobe ye bu forumda uyuz olduğum için sevindim
hiç öle fanatik bi taraftar fln da diilim yanlış anlamasın kımse gs liyim dolayısıyla fblilere sataşma gibi huyu vardır gibi şeyler düşünenlere söliyim
ne sataşmayı severım ne sataşanı herken kendı takımı hakkında konuşsunboşu boşuna tartışma çıkarmaya gerek yok bence[signature][hline]Absolut, 13 Aralık 2004 17:31 tarihinde demiş ki:
Hayır fareden çok kokran biri değilim ama kulağımı burunumu yerse küserim :)
Sosyal ağlarda paylaş

ben bıraktım kobe ile uğraşmayı. kobe arkadaşımızın seviyesi o kadar yüksekki artık onunla uğraşamıyorum. yenilgiyi kabul ettim.[signature][hline] MSN : [email protected]
---
Sözlükte Ben :D
---
SWG : Heyd Spinner (Tatilde)
CoH: Kartal AR/Energy Blaster LvL 17

---
[b] Mustafa Kemal Atatük demişki... (Ahh erken gittin Atam)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...