Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Biyoloci

Peka

Öne çıkan mesajlar

Bi lisede biyoloji dersinde öğrenciler laboratuvar çalışması yapıyomuş. Öğretmen;Herkes lamel'i dilinin üzerine sürtsün ve mikroskopta incelesin.

Böylelikle derslerde anlattığımız bi çok hücre tipini ve bakterileri yakından tanıma olanağı bulacaksınız demiş. Öğrenciler denileni yapmış. Laboratuvarda bol bol, Aa, şuna bak... Vay canına aslında dilimde bunlar mı var benim sesleri filan duyuluyomuş. Bu sırada fiziksel gelişimini çoktan tamamlayıp afet sıfatını haketmiş bi sarışın,Hocam, benimkinde değişik bi hücre tipi var. Sanırım biz bunu derslerde işlemedik diyerek öğretmeni yanına çağırmış. Zaten göreceklerini gördüklerinden artık canları sıkılan öğrencilerin ilgisi kıza yönelmiş. Öğretmen bi süre incelemiş bu değişik hücre tipini ve ;Ah, arkadaşlar işte burada da bi sperm hücremiz var; demiş. Zavallı kızcağız gözyaşları içinde, koşarak terketmiş sınıfı.

icq dan geldi süpermiş yazdim gitti :D[hline]Karakurt, 30 May 2003 21:56 tarihinde demiş ki:
Deniz maymunu hayvanı çok şerefsiz bi hayvandır

[Bu mesaj baaluo tarafından 06 June 2003 11:18 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

ben de buna benzer bişiy okudum dün ..
şöyle;

hoca bi boşalışta akan spermin aslında bi çay kaşığı kadar anca olduğunu söylemiş.
ordan da afet bi sarışın atlamış: "e hocam o zaman niye etrafı bu kadar batırıyo?"
herkes yerlerde tabe zuhauhauh[hline]things you own end up owning you
(tyler durden)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...