Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Flash ile yapılmış bir RPG oyunu ne kadar iyi olabilir?? diyenlere..

CrayTotem

Öne çıkan mesajlar

guardian olunca bi ton sadece guardianların alabildii item var onnarı alıyosun, dier şehirlere takılabiliyosun, daa çok quest var. Bi de eskiden çok kullanırdım ama bayadır kullanmadım guardian angel die bi şey var savaşın ortasında full heal atabiliyo tabi 50-100 canın varken birden 800-900 canın olunca kesiyosun hayvani bişiy de olsa
Sosyal ağlarda paylaş

hmm birkaç soru:
-vampire slayer, paladin gibi bi ton quest var ve yapınca bu gruplara katılabiliyoruz. illa böyle lvl 50 felan mı olmam gerek bunları yapmak için?
-healing potion nerden satın alabilirim? önüme çıkan yaratığı keserim de, healing potionsız imkansız oluyor yaratıklar.
-flare fail aldım, undeadlere mass damage koyuyor felan yazıyor da, 10 damage vurabiliyor anca, diğer yaratıklara da yaklaşık öyle vuruyor. acaba büyü mü kassam?
-karşıma çıkan yaratıklar 3 kere felan büyü çekebiliyor, mana harcamadan özellik kullanıyor, birkaç kere saldırabiliyor felan. peki ben neden bu kadar ezik takılıyorum levelım yüksek olmasına rağmen? acaba feat felan alabiliyor muyuz?
-bi de guardian olanlar nasıl para yolladı acaba?
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Bonecrusher, 13 Ocak 2005 00:20 tarihinde demiş ki:
hmm birkaç soru:
-vampire slayer, paladin gibi bi ton quest var ve yapınca bu gruplara katılabiliyoruz. illa böyle lvl 50 felan mı olmam gerek bunları yapmak için?

Bunu bilmiyorum :-p Ama bence öle abartı bi lvl istemez.
said:
-healing potion nerden satın alabilirim? önüme çıkan yaratığı keserim de, healing potionsız imkansız oluyor yaratıklar.

Ben şimdiye kadar sadece wizard'ın olduğu binadan bulabildim satıldığını hiç görmedim
said:
-flare fail aldım, undeadlere mass damage koyuyor felan yazıyor da, 10 damage vurabiliyor anca, diğer yaratıklara da yaklaşık öyle vuruyor. acaba büyü mü kassam?

-karşıma çıkan yaratıklar 3 kere felan büyü çekebiliyor, mana harcamadan özellik kullanıyor, birkaç kere saldırabiliyor felan. peki ben neden bu kadar ezik takılıyorum levelım yüksek olmasına rağmen? acaba feat felan alabiliyor muyuz?

Yaratığın bi turnde birden fazla saldırması hem class'ının hemde silahının özelliği olabiliyor. İlginç bi sistem. Sana tavsiye deli gibi para kasıp tek bir saldırı türünden silaha abanman olcaktır.
said:
-bi de guardian olanlar nasıl para yolladı acaba?

Valla benim charı arkadaş kredi kartı ile Guardian yaptı. Nedir nasıl olur bilmiyorum[signature][hline][Bonzi] Power Word; Eşek !!!
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...