Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

SB(Saplar Birliği) isim ve yapı değiştiriyor...

Dagger

Öne çıkan mesajlar

PSB olarak 51 üyeye sahibiz. Bu hızla gidersek daha da büyüyeceğiz.
Sanırım artık Pepelek dışına taşmanın ve forum kurarak kendi aramızdaki iletişimi rahat sağlamanın zamanı geldi...
Amacımız hiç bir şekilde Pepelek'e rakip olacak bir forum kurmak değil. Forumumuz saplara yönelik olacak.
Şimdi sizden birliğimiz için yeni bir isim bulmanızı istiyorum.
Saygılarımla...[hline]Pepelek Saplar Birliği
Sosyal ağlarda paylaş

+1

yani insanın suratında tebessüm yapan bi olayı
böle örgüt haline getirmeyelim :)

sonuçta Pepelek Saplar Birliğiyiz, o yüzden pepelek bizim evimiz. Başka foruma falna gerek yok :)[hline]Fear.. Fear attracts the fearful
The Strong. The Weak. The Innocent.
The Corrupt.

Fear.. Fear is my Ally!
Sosyal ağlarda paylaş

yok beni cıkartın ben genel gidişatından da pek hoşnut diilim

ne o öyle yok duvarlara yazı yazacaz yok bilmem ne eylemi yapacaz gibi olaylar?

ne eylemi hoca teröristmiyiz, çetemiyiz? adam gibi websitesi olarak sadece işin komedi boyutlarında kalacaksak sorun yok ama işi ciddi eylemlere falan dökecekseniz ben yokum walla.
Sosyal ağlarda paylaş

walla bi ara www.yalnizadam.com diye bi site wardi. uzun zamandır gelişimini durdurdu. o sitenin devamı şeklinde site yapın forum mu kurarsınız yazı mı yazarsınız artık ne yaparsınız bilemem. kaliteli yalnız birey konusunda yazılar falan, kızlı erkekli yalnız olanların veya yalnız olmayı secenlerin sitesi gibi bi oluşum güzel olur. bizde pepelek olarak reklamnınızı yayınlar destek oluruz.

ama yok duvara yazı yazacaz yok kızlara cürük yumurta atacaz tarzında olursanız garip gözü ile bakarlar adama. ilkokulda kaldı yaf o tür "ekşinlar". kızların sacını cekmeler oturdukları yere sakız koymalar gibi şeleri o zaman yapardık cocuk diyip gecerlerdi. bu yasta yaparsanız bi temiz dayak yersiniz.[hline]Bestiae sumus, ut non bestiae simus...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
BabacumMostors, 11 Şubat 2003 12:57 tarihinde demiş ki:
welcome to sazan community[hline]"...In the end we will remember not the word of our enemies, but the silence of our friends"
Martin Luther King Jr.

biri beni mi caırdı :P[hline]-I really learned something today.The halloween isn't just about costumes and candy, its about loving and giving something to each other.
-No, dude it's christmas.
-Oh, then what's Halloween about?
-Costumes and candy...
-Oh...
Ama Eşşek Gibi sEsli hArf............Hay ben boyle modanın :P

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...