Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Günlük #11

SeaGle

Öne çıkan mesajlar

Bu sabah da erken kalkıp ders çalıştım. Oysaki o erken kalkmayı mahallede plastik sandalyelerde yapılacak, küçük kardeşimin sünnet düğünü için yapmalıydım. Yine adaletsiz bir sabaha uyandım. Şu an ders çalışmak yerine, saçımı gelin başı yaptırmak için mahalle kuaförü Sevda ablaya gitmeliydim. 3 gün önceden aldığım simleri saçlarımın arasına serpiştirmesi için Sevda ablaya uzatırken, ay bakkalın oğlu kesin bana yanık, ben geçerken yine gözlerini ayırmadan öylece baktı kız ablaaaa demeliydim. Olmadı. Geçen yıl kuzenimin düğününde giydiğim minik taşlı 50 yaş üstü iğrenç topuklu ayakkabılarımı yine ayıla bayıla giyemedim. Onun yerine, geçemeyeceğim hangi dersleri alsam diye boş boş akademik planlara baktım. Bakarken kendime kahve yaptım, bir yudum aldım. O yudumu sabah eniştemgil için demlediğim çaydan almalı ve densiz eniştemin kız baldız sen de evde kaldın haa diye yaptığı espriye ayyy ilahi enişteee diye yarı utanmış yarı erotik gülmeliydim.
Sosyal ağlarda paylaş

3 aydır planladığım üzere sonunda bugün 9 da güne başladım B)-

spor yaptım. set sayılarını artırdım ya varsın büyümesin mutlu etmedi bi türlü set sayısını az tutmak.

şimdi ayı boğan menüsünü de yedim.

birazdan oturur çalışmaya başlarım çok temiz olur.

not: ivy beraber çalışalım mı kıps
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...