Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Satılık: iPhone 5C Mavi 32 GB

feverfeverray

Öne çıkan mesajlar

selamlar, babamın yurtdışından getirttiği kayıtlı 32 GB ayfonu satacağım. kulaklığı açılmadı bile, kutusu her şeyi yerinde. 3 gün kullanıldı telefon, bataryasının yarısı dolu halde resetlenmiş bir şekilde yatıyor kutuda. üzerinde tek bir tane bile kullanıldığına dair mark yok. mat ekran koruyucu taktırmış babam bir de. 1250 TL gibi bir fiyat düşünüyorum. o sim kart bıdı bıdı iğnesine kadar her şeyi yerli yerinde. şarj aleti hariç hiçbir aksesuarı kullanılmadı kısacası.

Sosyal ağlarda paylaş

Theridone said:

ya işte yurtdışı kayıtlı olduğundan düşürürler fiyatını bunun, mükemmel temizlikte görünüyo ama, güven problemi yaşarsın. tanıdığa satmaya çalış.

diplomatlardan birinin üzerine kayıtlı, babam ankara kuveyt elçiliğinde çalışıyor onlara getirtmişti. onların her ay 1 elektronik cihaz alabilme ve kayıt ettirme gibi bir şansları varmış sanırsam. bana kalsa kasaplık yapıp 1400 e falan vereceğim tanıdık birine de, acil satmam gerekiyor kendime telefon alacağım çünkü. benim emektar 5 de para etmez, hor gördüm çöcüğü hep düşürdüm yataktan ezik büzük durumda anlayacağınız.
Sosyal ağlarda paylaş

feverfeverray said:

diplomatlardan birinin üzerine kayıtlı, babam ankara kuveyt elçiliğinde çalışıyor onlara getirtmişti. onların her ay 1 elektronik cihaz alabilme ve kayıt ettirme gibi bir şansları varmış sanırsam. bana kalsa kasaplık yapıp 1400 e falan vereceğim tanıdık birine de, acil satmam gerekiyor kendime telefon alacağım çünkü. benim emektar 5 de para etmez, hor gördüm çöcüğü hep düşürdüm yataktan ezik büzük durumda anlayacağınız.

sahibinden'e koy madem, yalnız durum yaz, mezarcı ve telefoncular üşüşüyo yoksa.
Sosyal ağlarda paylaş

feverfeverray said:

selamlar, babamın yurtdışından getirttiği kayıtlı 32 GB ayfonu satacağım. kulaklığı açılmadı bile, kutusu her şeyi yerinde. 3 gün kullanıldı telefon, bataryasının yarısı dolu halde resetlenmiş bir şekilde yatıyor kutuda. üzerinde tek bir tane bile kullanıldığına dair mark yok. mat ekran koruyucu taktırmış babam bir de. 1250 TL gibi bir fiyat düşünüyorum. o sim kart bıdı bıdı iğnesine kadar her şeyi yerli yerinde. şarj aleti hariç hiçbir aksesuarı kullanılmadı kısacası.

feraycım paticik e sırf pazar alanı için uğramak zorunda değilsin arada mesaj atabilirsin haberin olsun tatlım
Sosyal ağlarda paylaş

"Tatar Ramazan" said:

5 bundan iyi, bunun oyuncak gibi plastiği. Ayrıca hepsiburada sıfırını 2 yıl distribütör garantili veriyor 1329a http://www.hepsiburada.com/liste/apple-iphone-5c-16-gb-pembe-/productDetails.aspx?productId=telcepiph5c16gpm&categoryId=371946

yapacak bir şey yok, 5'im çok hasarlı yok pahasına daha taksidi bitmemiş telefonumu satamam. + attığın linkteki 16 gb. ben 32 gb'ını bundan ucuza satıyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

dana22 said:

bu arada nasil haberin olmaz ya..hani eh yani..peki..bilemedim ne desem..

ülkeye ve içinde barınan her türlü organizmaya dair umudunu yitirince haberleri bile okumaz hale geliyorsun ya, heh o işte. babam adam dövmez benim zaten, dövseydi haberim olurdu işte o zaman. babam adam gibi adam, çok özlemiştim sayende aramış sesini duymuş oldum dana22 teşekkürler. eheh.
Sosyal ağlarda paylaş

dana22 said:

tam dayakliksiniz..derler ya bi adamakilli dayak yesem kendime gelicem..hah o jenerasyon bu iste..birseyler olmuyor diye sikayet eder kendi kalkip birsey yapmaz..sozde babasinin kizidir en son ne zaman aradigini hatirlamaz..

hoyt..

şaka da yapılmıyor ayol ben babamı haftada en az 5 kez arıyorum yoksa ayıp ediyorsun dana.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...