Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

çok samimi bir şekilde sorumu düşünmenizi istiyorum

chrome

Öne çıkan mesajlar

25 yaşımdan beri her şeyi kendim için yapıyorum. 25'ime kadar yaptığım her şeyi başkaları için yaptım sonucunda mutsuz ve anlamsız bir hayatım oldu. 25'imden sonra olayı tam ersine çevirdim, çevremde olamasını istediğim insanları çevremde tutmaya devam edebilecek kadar yapıcı ve ilgili davranıyorum onun dışında her şeyi kendim için yapıyorum. O zamandan beri çok mutluyum.
Sosyal ağlarda paylaş

BalisticGel said:

25 yaşımdan beri her şeyi kendim için yapıyorum. 25'ime kadar yaptığım her şeyi başkaları için yaptım sonucunda mutsuz ve anlamsız bir hayatım oldu. 25'imden sonra olayı tam ersine çevirdim, çevremde olamasını istediğim insanları çevremde tutmaya devam edebilecek kadar yapıcı ve ilgili davranıyorum onun dışında her şeyi kendim için yapıyorum. O zamandan beri çok mutluyum.

this.
çok iyi ya helal
Sosyal ağlarda paylaş

hileli soru.

zevk aldığımız bir şeyi paylaşmaktan da zevk alırız. örneğin piyano çalıyoruz diyelim. bir kızla tanıştık çalışımızı beğendi o da çello çalıyor böle jam falan yapıyoruz. komplimanlaşıyoruz falan.

sözün özü yaptığınız şeyin karşıdakinin hoşuna gitmesi sizin hoşunuza gitmeden yaptığınızın göstergesi değil.
Sosyal ağlarda paylaş

Benim var misal...
Okyanusu gören, dış duvarları camdan olan içi bembeyaz bi ev. Kimse olmasın, sadece ben olayım yeter.

Ha bir de Masarati GranTourismo. Onu da kimseye göstermesem olur. Kendime saklasam. İçinde sağa sola yatarak virajlara girsem. Sesini dinlesem :(

Ki zaten diğer yaptığım şeyleri hep kendim için yapmaya başladım. Milletin işini yapa yapa köpeği uşağı olduk yıllarca. Adamlar internetten bilet alacak olsa beni arıyor, sanki turizm acentasında çalışıyoruz.

Velhasılıkelam, kendini zaten sömürtmemek, başkaları için yaşamamak lazım.
Sosyal ağlarda paylaş

Paylaşım ve gösterişin farkı var bu gibi konularda; örnek vereceğim hayatında check-listi olan bir arkadaşım var, cidden wordde tutuyor.

Biz genelde tatili Çeşme'de, Bodrum'da yaparız. Tutturdu kabak, olimpos vs. keyif almayacağını biliyorum kızın öyle bir tatilden, ısrar etti vs. gittik topluca. Kıza bakıyorum gram keyif almıyor tozdan, kumdan salaşlıktan, denizi bok gibi, zehir gibi yani suratı bir dakika gülmedi. Ama sürekli selfie atıyor, bize fotosunu çektiriyor, abi bi de beni tek al diyor gülücükler saçarak. 1293 tane keps çakmış insta'ya, fb'ye.

Çok keyif aldığın anları -bu tek başına da olabilir- ölümsüzleştir sevdiklerinle de paylaş tabii ki ama bunlar çok farklı boyutlar
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...