Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Bu kürdler hakkaten gerizekalı

Sequo

Öne çıkan mesajlar

Cidden Türkiye cumhuriyetine güvenememeyi öğrenemediler mi bunlar?

Hakkaten bu kadar yüzyıl acı çekmiş bir millet nasıl böyle bir hata yapar ki.

Bunlar alışmış bence itin götüne sokulmayı; bir an sokmayıverince sapıtıyorlar.

Doğunun yarısı Erdoğan'a oy vermedi mi? Açılım falan diye Erdogan nasıl sikertiyor şimdi haushduashd

İki dakkada nasıl sattı abd den tekbiri alınca :)

Şimdi erdogani sevmeye başladım ya :) Önce önden gösterip heveslendiriyor sonra zamanını yakalayınca arkadan çakıveriyor :)

Hüloloğğğğğğ
Sosyal ağlarda paylaş

Remus said:

ABD gir diyor, bizimkiler yan çiziyor. ABD'deden tekbiri almak ne demek.

Nerde yan çiziyor dün açıklamadımı CB askeri destek sağlayacağız diye.

Bugünde sadece işid ile değil diğer terör örgütü PKK ile de savaşmamız lazım dedi. PKK korkak tavuk gibi işidden kaçıyor dedi :)

Hayır 40 senedir PKK yı bitiremedik 1 ayda kürdlere kök söktüren işid ile falan övünmeye başladı CB.

Kürtleri iki dakkada sattı nerdeyse işidi pohpohlayacaktı analarını ağlattı kürdlerin helal olsun diye.
Sosyal ağlarda paylaş

Sequo said:

Remus said:

ABD gir diyor, bizimkiler yan çiziyor. ABD'deden tekbiri almak ne demek.

Nerde yan çiziyor dün açıklamadımı CB askeri destek sağlayacağız diye.

Bugünde sadece işid ile değil diğer terör örgütü PKK ile de savaşmamız lazım dedi. PKK korkak tavuk gibi işidden kaçıyor dedi :)

Hayır 40 senedir PKK yı bitiremedik 1 ayda kürdlere kök söktüren işid ile falan övünmeye başladı CB.

Kürtleri iki dakkada sattı nerdeyse işidi pohpohlayacaktı analarını ağlattı kürdlerin helal olsun diye.

PKK'nın orda hattı tutma şansı yok, ışid ağır silahlarla dalıyo. Tanklar toplar. Askeri destek vericez demedik daha, ben görmedim yani.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...