Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

KAZAA/KAZA

_iReM_

Öne çıkan mesajlar

ya bişey sorucam size...sizce kazaa yüklemek sakıncalı mı??sonuçta P2P olayı var.bikaç ay önce yüklemştim ama bilgisayarıma virüs girdi ve çöktü tabii..kazaa olmasa da bana bu tür bi program önerebilir misiniz?!?!?[signature][hline]GOD DAMN I LOVE ME...
Sosyal ağlarda paylaş

kazaa lite kullanırsan sorun yaşamazsın. kazaaya alternatif olarak emule kullanabilirsin.kazaadan daha yavaştır ama çoğu şeyi bulabilirsin[signature][hline]if you don't fall all the way, you cant be saved..it's only after you've lost everything that you are free to do anything...
Sosyal ağlarda paylaş

ares

kazaanın nerdeyse aynısı

http://www.download.com/Ares-Lite/3000-2166_4-10288301.html?tag=lst-0-2 [signature][hline]-Uğurcum oynat !!!
-Düz bir yoldasınız 2 goblin el sallıyor...

Bu mesaj 30 Şubat 2005 tarihinde değiştirilmeye çalışılmış ama mesaj kendini savunmasını bilmiştir...
deviantART

[Bu mesaj John_Petrucci tarafından 10 Ocak 2005 19:15 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

en düzgün Kazaa versiyonu, Clean KMD'dir ehe hiç problemi yoktur kaç yıldır kullanıyorum :).

bendeki versiyon 2.4.4 ama sanırım üst versiyonları çıkmıştı geçen sene. 2.4.6 falan var galiba şu an.

1 milyar küsür dosya paylaşılıyor Kazaada, yeter zaten :p[signature][hline]FR - Wow - MM - G.Spot - SmS - NwN-II - Satılık!
let the echoes of doom resound across this wretched world that all who live hear them and despair
Sosyal ağlarda paylaş

ares gibi program daha kullanmadım su ana kadar ya
diğerleri aresin eline su bile dökemez Aresliye RLz[signature][hline]'' 3. Dünya savaşında ne olacağını bilmem ama 4. Dünya savaşı taş ve sopalarla olcağı kesin''
Albert Einstein *'Amcamız'*
Ben kimmiyim Ahanda Gör
Aha bak bu da Css ateş ederek yaptığım amblem :D
Sosyal ağlarda paylaş

said:
forgiver, 10 Ocak 2005 19:28 tarihinde demiş ki:
ya raes kapandı yada ben aresle ilgili hiçbişeye giremiyorum
bi donwload etmeyi dnesenize linki

ares kapanmadı....
kazaayı tawsiye etmem onun yerine sıra beklemekte olsa emuleyi kullan.....
virus ve trojan engelleyici programlar yükle........[signature][hline]'''TaRaFTaR 5 iSTeDi BiZDe aTTıK 10 iSTeDiLeR ZaMaN YeTMeDi!!!''' 6.11.2002 KaDıKöY
Sosyal ağlarda paylaş

said:
W3r3wolf, 10 Ocak 2005 19:58 tarihinde demiş ki:
Bırak bu işleri, seni torrentçı yapalım.

sadece 1 tane torrent sitesi kaldı yani torrent dewri kapandı...
bende torrenti kullanıodum ama emuleye geçiş yaptım tawsiye ederim......[signature][hline]'''TaRaFTaR 5 iSTeDi BiZDe aTTıK 10 iSTeDiLeR ZaMaN YeTMeDi!!!''' 6.11.2002 KaDıKöY
Sosyal ağlarda paylaş

ne indircenki irem video felanmı yoksa mp3 se bence mp3 e değmez git bi cd al daha kısa zamanda daha çok mp3 e sahip olursun...[signature][hline]_iReM_, 09 Ocak 2005 22:16 tarihinde demiş ki:
ne bu ya kız diyince öyle altın günü gibi boş işler gelio hemen aklınıza.bitek çay servisine yaramıoruz yane.ayrıca ne ööle gökhan özen falan(öghhh)..........
Sosyal ağlarda paylaş

said:
_iReM_, 10 Ocak 2005 19:22 tarihinde demiş ki:
ya eminsiniz di mi.virüs falan uğraşmak istemiom...ayda bi kere format yiyo benim zavallı bilgisayar...

normal kazaa'da ve imesh'te spyware ve adware mevcut. ama virüs yok.
zaten normali yerine kazaa lite k++ kullanılması gerek, hem temiz program hem daha fonksiyona sahip.

virüs girmez, en azından uzun süre kazaa, emule ve torrrent kullandım, hiç virüs görmedim.
Sosyal ağlarda paylaş

evet kazaa yüklüyken adware ile taratırsanız spyware bulunuyor. kazaanınen eski sürümünde 3 adet dosya ve bir sürü reg girdileri çıkıyor adwarede. Bu dosyaları silerseniz çalışmıyor kazaa. Ama internette kazaanın eski versiyonları zor olsada bulunuyor. Ama bu 3 dosyanında spywaresiz halini bulmanız lazim ozaman güvenle kullanılabilir.[signature][hline]Feror ego veluti - sine nauta navis,
ut per vias aeris - vaga fertur avis...
Quidquit Venus imperat - labor est suavis,
quae nunquam in cordibus - habitat ignavis.
Sosyal ağlarda paylaş

ben de sonunda emule a geçiş yaptım. hiç de söylendiği gibi zor gelmedi ayrıca, 1-2 ince ayardan sonra gayet güzel çalıştı istediğim her dosyayı buluyorum. yalnız bağlantıda bi problemim var, yüksek id almama rağmen hızım 5kb/s yi geçmiyo 128k kabloda.

torrent teknolojisi artık hakkaten tarihe karıştı denebilir. her ne kadar torrent siteleri yeni domainler alıp ayakta kalmaya çalışsalar da fazla tutunamazlar malesef.

dc++ hakkaten süper bi programmış yeni keşfettim ve çok beğendim. hub lara bağlandıktan sonra istediğiniz kullanıcının dosya arşivini görebiliyosunuz ve istediğinizi indirebiliyosunuz. mesela arkadaşınızda sizin indirmek istediğiniz bi dosya varsa aynı anda online olup birbirinize bağlanıyosunuz ve istediğiniz dosyayı indirmeye başlıyosunuz, çok kullanışlı[signature][hline]a.k.a "bay bomba"
SWG: Ottkoo Jeliyeer of Eclipse Galaxy
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...