Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Silent Hill 4

screamer

Öne çıkan mesajlar

Silent Hill 4 hakkında ne topladınız millet ben bir trailer izledim trailer dan anladığım arkana bakmadan kaçma yı engelliycek yeni creature larımız var kısacası ghost koymuşlar langır lungur duvardan fırlıyorlar hatta trailer da resim e bakarken fırladı burdaki herkes 3,5 attı anladığım kadarıyla sarışın abla ile değil abinin tekiğle oynuyacaz muhtemelen oda silah kullanmada kazma olacak zaten şansımız olsa oyunu Lara Croft la oynarız nese sonuç olarak yine karşımızda kalp sağlığı bozuk olanların oynamaması gereken bir oyun var

Bu arada Antalya da American ... Alice satan yer var mı hani şu bilekleri kesik süper bir mutfak bıçağı taşıyan abla[signature][hline]Lil'Alur for Shar
Sosyal ağlarda paylaş

said:
screamer, 07 Temmuz 2004 10:49 tarihinde demiş ki:
Silent Hill 4 hakkında ne topladınız millet ben bir trailer izledim trailer dan anladığım arkana bakmadan kaçma yı engelliycek yeni creature larımız var kısacası ghost koymuşlar langır lungur duvardan fırlıyorlar hatta trailer da resim e bakarken fırladı burdaki herkes 3,5 attı anladığım kadarıyla sarışın abla ile değil abinin tekiğle oynuyacaz muhtemelen oda silah kullanmada kazma olacak zaten şansımız olsa oyunu Lara Croft la oynarız nese sonuç olarak yine karşımızda kalp sağlığı bozuk olanların oynamaması gereken bir oyun var

Bu arada Antalya da American ... Alice satan yer var mı hani şu bilekleri kesik süper bir mutfak bıçağı taşıyan abla

Uniroma bak
Banada Clive Baker's Undying lazım..[signature][hline][b]Hayat ne boşvericek kadar kısa
Ne de önemsicek kadar uzundur..
[b]
Eternal

[Bu mesaj Eternal tarafından 07 Temmuz 2004 15:00 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

sh2 de ben bırakmıstım sh oynamasını sadistik oyunlar zinciri james ruyalarıma bıle gırmıstı marıa yuzunden boyle zıpklıyorlardı falan amana amn[signature][hline]|apache the taksimetre|
have no fear,vlad is here! -vlad
adama küfür ediyorum 'ohhh ohhhğssss' dio.-blackchaos[/i]
allah allah deyip geçer genç osman..
Sosyal ağlarda paylaş

burda sakin hali satır pek göze çarpmıyor onu asıl bileklerini keserken görceksiniz

ewt american mc gee s alice ama yapan Rogue Entertainment yayınlamış yapmış asıl bomba oyun filme çevrimeyi denecekti hatta Milla Jovovich le anlaşmışlardı ama olmadı bu arada oyun boyu çıkan sadist kedinin arkadaşta oyuncağı vardı acaip tatlı yaratıktı kedi

bu oyun süper bir hikaye modifiyesiydi ayrıca bildiğim tek pskilojik oyun nostalji yapcaklara duyulur cd siz çalışıyordu çok uzun değil ama kısa da değil bilmeyenler oynasın derim ewt söz sizde :)[signature][hline]Lil'Alur for Shar

[Bu mesaj screamer tarafından 07 Temmuz 2004 22:54 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 ay sonra ...

Çıktı ama eski oyunları mumla aratıyor bazı açılardan diyorlar. Ben daha alamadım. Ben şimdi Silent Hill 3 oyununu benimle oynayacak bir insan arıyorum. Gece zaten oynamıyorumda :P Bu arada Alice oyununu ben lisedeyken çıkarmışlardı (1. sınıfamı gidiyordum ne) O zamanlar bilgisayar kaldırmamıştı. Bugün arkadaşla konuşurken bu oyunun muhabbeti açıldı. "Aaa bende var" dedi adam. Eh artık onda yok. Bir ara başlayacam oynamaya. Demosu süperdi. Bu arada arkadaşlar Heather adı geçmiş. Hemen bir kaç güzel resim koyayım bu ablamızla ilgili.

[signature][hline]Eeee. Önceki imzam zina yasasının geçmemesi ile birlikte anlamını kaybetti. Yenisini bulana kadar bişiler yazmak lazım buraya =P

Sosyal ağlarda paylaş

silent hill 4 silent hill serisine bir saygisizliktir
bu kadarmi bayar sogutur insani bir oyun ya olmeyen yaratiklar,hayaletler,mekanin surekli ayni olmasi,diger oyunlarla bagi olmamasi tamamiyle vasat ama sirf silent hill oldugu icin oynanabilir bir oyun diyorum sh ps2 de oynanir ayrica yani ps2 dede pc dede denedim sh3'u ciddi mumla aradim aah heather ah[signature][hline]duty ... honor ... courage... *cough* semper fiiiii....
Sosyal ağlarda paylaş

sh3 u hic begenmemistim 2 den sonra (aka 2 kere bitirdim sadece :))

sh4 ten cok umutluydum.
ufffffffffffffffff. sinir oldum simdi. gormedim oyunu ama kotuyse hic almiyim para vermeyelim bos yere cekiklere :p

ah nerde sh2... uf.

3. oyunun son demosu yoktu cok irencti hikaye de dandikti baya.

2. de son demo cok uzundu ve son demodan sonra 1) aklinda 1000000 tane soru isareti kaliyodu, 2) demo bittikten sonra ekrana yaklasik 5 dakika boyunca mal mal baktigimi hatirliyorum.

ya uf niye kotu ya niye niye..
Sosyal ağlarda paylaş

silent hill 3 kötü mü?
o zaman hangisi iyi.Bi keresinde bi fırındayız Heatherla,bi şeyi yemesini söyledim,bana bi tavır koymuş
''ne oldugunu bilmedigi şeyi yiyenlerden degilim diye''
ah Heather ahhhhhhhhhh

aha my immortal da calıyo,süper oldu..........[signature][hline]You´ll never be alone again
You´ll never die again
You´ll never be born again
You´ll forever be, stuck here in eternity...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
screamer, 07 Temmuz 2004 10:49 tarihinde demiş ki:

Bu arada Antalya da American ... Alice satan yer var mı hani şu bilekleri kesik süper bir mutfak bıçağı taşıyan abla

hehe katılıorm en azından bu saptan daa iidir...[signature][hline]fedaykin, 24 November 2003 18:38 tarihinde Ainu'ya demiş ki:
Aynı senden önceki 20 kişinin düşündüğü gibi onun özel kişisi sen olacaksın, tabi tabii...
Alexi_Septimus,23 Ağustos 2004 18:23 tarihinde Mavi'ye demiş ki:
Kuzucum, "My way or the highway..." diyeceksin.
Bu kadar.
Sosyal ağlarda paylaş

Silent Hill 1 'i 2 3 ve 4 den sonra oynamak gibi bir gaflete düştüm (ps oyunu olduğu için bulamadım ) ve şu kanıya vardım.

En mükemmeli silent hill 1.Oynamadıysanız muhakkak oynayın.
Silent Hill serisi herkesi sarabilecek bir oyun değil ama sardıysa kanser oldunuz demektir :D[signature][hline]-Micheal Jordan mı ???
-Hayır cormadım

Genciz Güçlüyüz Atatürkçüyüz ...
Sosyal ağlarda paylaş

Sh 1 cidden çok güzel. Ben onu ilk PS olan bir internet kafede oynamıştım. Kafeye yaratığın daldığı sahnede sesi biraz açık olunca millet baya korkmuştu. Şimdi elimde var ama bitiremedim. 5 saat aralıksız oynadım gene bitmedi. Bana save yapabileceğim bir Ps emülatörü lazım :( 3. oyun konu olarak güzel aslında 1 ile bağlantılı hem. Ama 2. oyunun konusu cidden çok güzeldi. Mükemmel ötesi hatta. Filmi çekiyorlar ama keşke sırf 2. oyuna çekselerdi. İlk iki oyunun karışımı olduğuna dair bir rivayet var. Trailer'ı mutlaka izleyin (bulursam link atarım) 3. oyuna şu an devam ediyorum. İnsanı korkutan olayalr baay fazla oyunda. Mesela tuvaletin kapısını çalıyorsun arkadan cevap geliyor. Ama ses çıakrmıyor başka. Arkanı dönüp gidiyrosun kapı açılıyor. Döndüğünde içerisi kan gölü ama kimse yok. Süper sahneler bence.[signature][hline]Eeee. Önceki imzam zina yasasının geçmemesi ile birlikte anlamını kaybetti. Yenisini bulana kadar bişiler yazmak lazım buraya =P
Sosyal ağlarda paylaş

Sh 3 , Sh 1 in dewamı.Sh 2 nin konusu ise diğerlerinden bağımsız .Silent hill 4 ise başka bir oyun olarak piyasaya çıkarılacaktı "the room" olarak.Ama sonra'dan böyle bir şey yaptılar.[signature][hline]-Micheal Jordan mı ???
-Hayır cormadım

Genciz Güçlüyüz Atatürkçüyüz ...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...