Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

ışid pkklı kızı yakarken

yuttum

Öne çıkan mesajlar

Napolyonn said:

escape said:

Ya hadi her şeyi geçtim, bu vatanı seviyorum Vatanınu sevmek ve korumaya çalışmak suç mu?

yanarak ölmüş bir kızla dalga geçerek vatanını iyi savundun. vatan sana minnettar.

Umrumda değil. O kız da birilerini öldürdü, birilerini yaktı astı, silahı ışidliler tarafından alındı diye gözükmüyor orada.

O kız orada okula gidrken öldürülmedi?
Adam öldürmeye programlanmış 2 örgüt KÖPEK gibi birbirine girdi ve biri diğerini öldürdü. Bu kadar basit.

Bu humanistlik seviyesi ile sana çok semer vururlar dikkat et.
Sosyal ağlarda paylaş

Vatan, millet, bağımsızlık denen kavramlardan haberi olmayan kalitesiz solcu/devrimci/kürt milliyetçileri bastı burayı.

Ama dediğim gibi, kalitesiz.
Herif kurtuluş savaşından örnek verdi az önce, gerilla savaşına kıyaslayarak.

Ya defolun gidin hadi, terörist seviciler sizi.
Sosyal ağlarda paylaş

Ş
moncici said:

anzaklarla pkk bir tutulamaz tabi. biri emperyalist çıkarlar için binlerce kilometre ötedeki bir ülkeye savaşmaya gelen bir grup, diğerini söyletmeyin fdfsfd.

Kürt haklarını savunan, kürtlerin bağımsızlıüğı için silahlı mücadeleye girişen grup? Söyle söyle..
Sosyal ağlarda paylaş

moncici said:

Drall said:

hayatinizda gidip gormediginiz yerleri, kavramlari falan klavye basindan savunmaniz cok tatli ya. Bedelli topicinde agliyonuz, nerdeyse tayyibe gotunuzu vericeksiniz bedelli icin, burda isid pkkliyi YAKARAK oldurdu diye zil takip gobek atiyosunuz. Tutarsiz, kisiliksiz, iki yuzlu birer got lalesisiniz. Insan insani zalimce olduruyo diye sevinecek kadar dustugunuz kismi kacirmisim adeta. Siz nasil bu kadar zalim oldunuz sahi? umarim hayat boyu hicbir yetki sahibi olmazsiniz, hep boyle klavyede takilmaya, bedelli gelsin de bes para etmez omrumden calinacak 5 aydan kacayim ama baskalari doguda olsun ve oldursun diye dua etmeye devam edersiniz. Tiksindim ulan konuda. Bildigin tiksindim insanliginizdan. Sanki izmirde eskisehirde degil de yuksekovada licede dogsaniz da bu vatani boylesi "ask"la, "sevgi"yle "koruyacaktiniz". Empati yoksunu beyinsizler.

+ genel olarak;
hem ülkenin zenginliğini kürtlerle paylaşma
hem kültürel olarak asimile etmeye çalış (zenginliği paylaşmadığın için ve bölgesel sosyal politikalar geliştiremediğin için bunu da becereme)
sonra kaçak elektrik kullanıyorlar diye kötüle, dövlet bize bokmir diye dalga geç, itibarsızlaştır.
bağımsız kürdistan denildiğinde de bö vötön töpröklörö şöhötlörön könöylööö diye tıraşa başla

yemin ediyorum şu metropolde yaşayan cahil orta sınıf türkleri (artık neyse türk kürt ermeni) kadar tiksindiğim bir grup yok ya. evime kobaniden gelen kürdü alırım ama size sümüğümü sürmem. olm kendinizi ne sanıyorsunuz lan siz?

ahaahah

mad
Sosyal ağlarda paylaş

pontipati said:

anzaklarla pkklılar mı bir tutuldu yanlış mı okudum?

Yok yok doğru okudun adamlar daha ne kadar saçmalayacaklar merak ediyorum. İki devletin savaşında gelip savaşıp cephede ölmüş adamlarla. Dağda saklanıp köy basıp yakıp yıkan şehilerde eylem yapan belediye otobüsünde adam yakanları karşılaştırıyorlar.
Sosyal ağlarda paylaş

Bunlar ne biliyor musunuz arkadaşlar?
SSÖ zihniyeti.
Bunun bir alt levelı selo zihniyeti.

Herif sempatik yaklaşıyor olaylara, bunlar da kürt hareketini sempatik zannediyorlar.

Doğuda Hdp'nin apo posterli eylemlerine katıldığı fotoğrafları atardım buraya da tabletle uğraşamam şuan. Değmez

Yetonun teki de bana laf anlatmaya çalışıyor ama benim aptallığım(!) senin hainliğinden daha iyidir.
Sosyal ağlarda paylaş

Ülkenin zenginliğini kürtlerle paylaşma ne demek lan ahahah.

Türkiyede 100 zengin varsa 80 tanesi kürttür. O da zaten silah ya da uyuşturucu kaçırmaktan almıştır yükünü.

Kürtler çok fakir kaldıysa önce zengin kürtler yardım etsin. Ya da şurdaki herhangi bir tc vatandaşı gibi çalışıp kendileri bi yere gelsinler.

Bizle kimse zenginlik paylaşmiyy diye gezmekle olmaz.
Sosyal ağlarda paylaş

escape tam bir frankestein. adam bu sabah yatağından sonsuz öfke ve akıl tutulmasıyla uyanmış. yanmış olan kızın terörist olduğuna dair ne bir haber, ne bir bilgi var ama farz ettikleri düşüncelerden ötürü, artık öldüğünden olduğunu da bilemeyeceğimiz birisinin cesedine karşı ayin düzenliyorlar. önceki sayfalarda biz öyle düşünüyoruz çünkü herkes öyle düşünmeye başladı minvalinde thales i mezarında ters çeviren bir ilke imza attı.
Sosyal ağlarda paylaş

moncici said:

yemin ediyorum şu metropolde yaşayan cahil orta sınıf türkleri (artık neyse türk kürt ermeni) kadar tiksindiğim bir grup yok ya. evime kobaniden gelen kürdü alırım ama size sümüğümü sürmem.

Kimse tutmuyo seni istediğin kadar sığınmacı alabilirsin eve. Hemde hayır duası alırsın. Eve Türkiyeye sığınanlardan almadan gelip ama ileri geri konuşma.

Kısaca orta sınıfa laf etmeden önce onlardan farklı davran.

Lütfen boş humanism yapmayalım.
Sosyal ağlarda paylaş

escape ne kadar genelleme yaparak boş konuşuyorsa, aynısını moncici de yapmış. küçümsediği orta sınıf türkler otuz yıl boyunca şehit verdi ve bunun vebali terör örgütünü destekleyen kürtlerin üzerinde. kürtler pkk yı tamamiyle dışlamadıkları için hem türk solunu mahvettiler, hemde ırkçılara zemin hazırladılar.
Sosyal ağlarda paylaş

http://i.imgur.com/Srt6t8j.jpg

http://i.imgur.com/aZI5Bh9.jpg

http://i.imgur.com/DY9v9bn.jpg

ABİİİİ HDGEHGDHHSHSHHSS

bir terörist başka bir teröristi protesto ediyor.

Pankartta, "KATİL IŞİD İŞBİRLİKÇİ AKP" yazıyor..

Katil ışid.
Katil.
Işid katil.

Sabaha bırakıcam ben fsgdgdgs
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...