Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

İşte Büyük Flash oyun

SoulCube

Öne çıkan mesajlar

Arkadaşlar Verdiğim Bu sitede ki yetisport oyunlarını oynayın ve kendinizi bütün gün çıkışı olmayan bir müptelya bırakın.Sigara gibi bu oyun ya bi de adamların yaptıkları puanları görünce ulaaan diyosun :D
hadi ben Kaçtım ----------[signature][hline]'' 3. Dünya savaşında ne olacağını bilmem ama 4. Dünya savaşı taş ve sopalarla olcağı kesin''
Albert Einstein *'Amcamız'*
Ben kimmiyim Ahanda Gör
Aha bak bu da Css ateş ederek yaptığım amblem :D
Sosyal ağlarda paylaş

ya ben bu arama olayına gittikçe kıl olmayya başladım ha
ya adma gelicek acaba forumlarda yetisport varmı diye arıycak valla ben ole olcagını hiç dusunmuyorum.ne olcak yeni bi konu acılsa da tazelense kötü mü oluyo harbi artık yani moda gibi oldu bu arama inanma olayı özentilikmidir nedir bilmem bırakında başlık acıldı baslıga yorum yapın ya[signature][hline]'' 3. Dünya savaşında ne olacağını bilmem ama 4. Dünya savaşı taş ve sopalarla olcağı kesin''
Albert Einstein *'Amcamız'*
Ben kimmiyim Ahanda Gör
Aha bak bu da Css ateş ederek yaptığım amblem :D
Sosyal ağlarda paylaş

said:
SoulCube, 10 Ocak 2005 17:43 tarihinde demiş ki:
ya ben bu arama olayına gittikçe kıl olmayya başladım ha
ya adma gelicek acaba forumlarda yetisport varmı diye arıycak valla ben ole olcagını hiç dusunmuyorum.ne olcak yeni bi konu acılsa da tazelense kötü mü oluyo harbi artık yani moda gibi oldu bu arama inanma olayı özentilikmidir nedir bilmem bırakında başlık acıldı baslıga yorum yapın ya

adama gelmesine gerek yok.
çok basit.
oyunun adı ne?
yeti sports.
di mi? basit. yeti sports.
aramaya gidiyorsun
yeti sports diye arıyorsun
karşına bir sürü şey çıkıyor
adama gelmesine gerek yok.
topic açmadan önce bir durup düşünceksin
oyunun adı yeti sports, ben bi arayayım bunu diye.
denediğim kadarıyla zor bişi değil bu, topic açmadan önce konuyu arama olayı.

başlık konusunda evet sıradan bir "işte en iyi flash oyunu" "çok güzel flash oyun" "acil yardım" lütfeeen" "buraya bakıın" gibi sıradan bir başlık olmuş.
oysa başlığa "işte büyük flash oyun" yazdıktan sonra "yeti sports" eklesen çok iyi olurdu. oyunun adı sonuçta.
topiğe girmeden önce bir bilgimiz olurdu nasıl birşey olduğu hakkında. ayrıca daha sonradan birisi senin topiğini aratmak istese kolaylıkla bulacaktır sadece yeti sports yazman yeterli olacaktır ona.

moda olayına gelirsek.
hayır moda değil.
mevcut bir kuralın hatırlatırması.
kurallar da hepimizin iyiliği için.
belki şimdi sadece oyunu hatırlatmış oldun. ama topic adı yanlış. ayrıca ekstra bir topic açdın. bu, yeti sports hakkında arama yapanların zorlanmasına neden olucaktır.
olay güncel bilgide değil, böyle bir oyunu oynarken eski yorumları da görmek isterim mesela.
güncellik yerine sağlamlık bence daha önemli.
özentilik yapan var mı bilmiyorum, ama arama fonksiyonu olduğu sürece daha kolay arama yapabilmek için başlık adlarının "keyword"lere sahip olmasını ve her ay bir topic açılmaması taraftarıyım.

bilmem ne demek istediğimi anlatabildim mi şu mısralarda dizelerde,
yoksa çok mu karışık oldu
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...