Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

oynadiginiz oyunlar?

Agirol

Öne çıkan mesajlar

half life 2 (7. bitirişe doğru), conquerers , painkiller , far cry(2.bitiriş), doom 3 (3. bitirişe doğru )

Sonracımaaa

battlefront , bf 42 , desert combat final / 0.7, point of existance , bf 42 road to rome , bf vietnam

Bu arada Bf , bf road to rome ve bf secret weapons of ww2 almak isteyenler kozyatağı carrefour'da joker oyuncak mağazasına girip içerden 66 milyona bu 3 oyunu alabilirler .. Mükemmel bir fiyat bence bu üçü için .. ( tabi siz bilgisayar başında geçirdiğiniz sürenin yarısında fps oynuyor ve fps'nin %80'ini bf serisi oluşturuyorsa :)... düşünün artık %20 ye sadece hl 2 doom 3 far cry falan giriyor söylediğim rakamlarda... umarım iyi helikopter kullanan birini bulurum da epic-level biri olarak xp alabilirim :-P[signature][hline]What we do in life,echoes in eternity.
Sosyal ağlarda paylaş

baya ilginç benim olayım, yenileri makine kaldırmıyor eskiler ise takılıyor bu yüzden oyun seçeneklerim limiti.iyi kısmı bomba gibi bi makine yapıcam belki yarın belki yarından da yakın bi tarihte, o zaman herbişiyden oynayacağım :)

fifa 2005 de priemier derbileri yapıyorum

fallout tactics de single oynuyordum baya bi harass şekilde, sonlarındayım nedense öbür oyunlara kaydım sanırım sebebi squad oyunu oynayamayıp sıkılmam zira 3 karakterimden ikisi etkisiz kaldı.tek karakter yetmekte ancak ben de o tarz oyundan sıkılıyorum.

warcraft 3 tft de netten DotA Allstars oynamak en büyük zevklerimden bu aralar, tavsiye ederim çok zevkli.

starcraft maalesef çalışmıyor uzun bi süredir.kafelerde DotA dan vakit buldukça SC yapıyoruz, ki dota evde de oynamama rağmen kesmiyor, daha fazlasını istiyorum.

dün oturdum faust u bitirdim.sanırım benim rotam bi süre adventure oyunları olarak gözüküyor, bitirilmeyi bekleyen eski adventure oyunları (abandonware değil,eski cd oyunları 1 yıllık, 2 yıllık falan) birikmişti.bilgisayar alana kadar onlarla idare ederim herhalde.adventure dışında oyun cephemde bi hareketlenme yok, öbür oyunları da günde 1 saat anca oynuyorumdur.biraz bayık bi dönemdeyim.[signature][hline]Here, let me ask you a question. You heard of a place called Shell Beach?
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...