Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Inglorious Basterds

Laorx

Öne çıkan mesajlar

simdi geldim filmden ben de, cok guzel kurgulanmis film bir kere. vahset dozaji da yerindeydi ne cok fazlaydi ne de azdi. tarantino filmlerine gore biraz daha az kan vardi. genelde bol kanli olur tarantino filmleri. ayrica bence bu adam bir western filmi cekmeli kesinlikle, muzikleri falam hep western tarzi seciyor zaten. kisaca guzel film, kesinlikle sinemada gidip gorun...

spoilara gelirsek

filmle ilgili

bir kere almanlari kesinlikle vahsi gostermemis film, tam tersi amerikalilar daha vahsiler filmde. bu film icindeki filmin kahramani ve basrol oyuncusu olan unlu almanin oyunculugunu da sevdim ben. sonunda olmesi kotu oldu, ama soyle soyleyim herkes hemen hemen hakettigini buluyor filmin sonunda. en iyi oyuncu olarak da alman subayi oynayan sahis cok iyiydi filmin basindan sonuna kadar. bence bir yardimci rol oscari gelebilir. en kotu adayligi zaten kesin gelecektir.
bir de en sonda amcanin karizmayi kafasina nazi isareti cizmeyerek bozmasalar daha iyi olurmus, kotu adami oynuyor ama o kadar da kotu degildi bence. sonucta aklini kullanan bir karakterdi, saygi duymak gerek.
brad pitt e gelirsk, cok da gozukmedi filmde oyle aman aman, ama gozuktugu yerlerde dokturdu gene, ona da bir oscar adayligi gelecektir, ama oscari alacagini sanmiyorum gene de. daha fazla gozukseydi filmde belki alabilirdi.

Sosyal ağlarda paylaş

çok iyi filmdi,brad pitt beklediğimden az gözüktü ama gözüktüğü her sahne çok iyidi,italyanca hadisesine hala aklıma geldikçe gülüyorum.

Hayal kırıklığına uğradığım bir olay var bu tamamen tarantino filmi olmasından kaynaklanıyor,her filmde mutlaka beklenmedik bir hadise olurdu bunda olmadı gidişat çok beklendikti hayal kırıklığına uğradım.
Sosyal ağlarda paylaş

son dönemlerde denk geldiğim izlemesi en zevkli filmlerden biriydi. aniden meydana gelen ve aynı hızla sona eren aksiyon sahneleri olsun, karakterlerin beklediğimden az ama fazlasıyla yerinde süreler alması olsun çok hoşuma gitti. tarantino filmi beklentisiyle gidip vahşetten biraz yoksun kalmamı kahkahalarla güldüğüm sahneler telafi etti diyebilirim. her şey bir kenara müziklere tek kelimeyle bayıldım!! görüntüyü, konuşmaları çıkartıp sadece müziklerin olduğu bir dosya yapsam/bulsam loopa alıp günlerce dinleyebilirim sanırım...

not: izlememiş olanlar kesinlikle gidin izleyin
Sosyal ağlarda paylaş

film hic bekledigim gibi degildi, ama cok cok iyiydi.
ben ne bileyim boyle aksiyon bekliyordum hep, biraz savas filmi gibi. tarantino oldugunu bile bile oyle birsey beklememek lazimdi tabi :)

ama cok iyiydi ya film, nasil begenemiyorlar allaskina bu filmi.

2 sey soyleyecegim kisaca, birincisi Brad Pitt bildigin sov yapmis, bu kadar iyi oyunculuk olur.
Ikincisi de o alman dedektifi bildigin MUKEMMEL, her seyiyle.
Sosyal ağlarda paylaş

Penthesilea said:

ben ne bileyim boyle aksiyon bekliyordum hep, biraz savas filmi gibi. tarantino oldugunu bile bile oyle birsey beklememek lazimdi tabi :)

2 sey soyleyecegim kisaca, birincisi Brad Pitt bildigin sov yapmis, bu kadar iyi oyunculuk olur.

kesinlikle aynı dusuncedeyim
Sosyal ağlarda paylaş

Cuce said:

nazilerin kafalrındaki ve alınlarındaki deri kalınlığı 1cm'miş..
üstün ırk tabi.

güzedi fena değildide, bazışeyler zorlamaydı biraz. Özellikle muzikler. bide filmde cok daha fazla detay olabilirdi, biraz özensiz kacmış

ulan siz sanatci tipler hep ayni boksunuz. arkadasim birseyi de begenin aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa.
Sosyal ağlarda paylaş

Penthesilea said:

budur! ama ben komedimsi bişeyler bekliyordum tarantino sonuçta
Sosyal ağlarda paylaş

Azmodai said:

Cuce said:

nazilerin kafalrındaki ve alınlarındaki deri kalınlığı 1cm'miş..
üstün ırk tabi.

güzedi fena değildide, bazışeyler zorlamaydı biraz. Özellikle muzikler. bide filmde cok daha fazla detay olabilirdi, biraz özensiz kacmış

ulan siz sanatci tipler hep ayni boksunuz. arkadasim birseyi de begenin aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa.

bi suru sey beyenıyorum lan ben nalkası var
Sosyal ağlarda paylaş

brad amcayı çok fazla görememek üzmüştü beni, zira gerçekten çok iyi oynamış ama sinemadan çıktığımda o aksanı kulağımı tırmalıyordu, alt çenesini sürekli önde tutması da ayrı bi kıl etmişti ki çok başarılıymış demek diye yorumladım.
bazı yerlerin gereksiz uzatıldığını düşünmüştüm, sıkılmıştım.ne çok çok iyi ne de kötü veya orta bir film bence, iyiydi işte...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...