Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Kiss Hakkında Bilgi Sahibi Olan

obacan

Öne çıkan mesajlar

Kiss....
80lerin en ünlü rock gruplarından bir tanesi. Özellikleri hepsinin yüzlerini siyah beyaz şekillerde boyaması ve siyah deriler giyerek takılmaları. Bir nevi hair-band olayı ama en ünlülerinden. isimlerine ithafen bir çok ürünün yanı sıra, Monster Truck- canavar kamyon bile var.
Tarzları daha çok rock-hard rock biraz da happy metal.
Amerikan 20 yaşlarındaki gençliğinin içine büyüdüğü ve çoğunun an bizimkilerin Metallicaya taptığı gibi taptığı grup.[signature][hline]Denizden Esen Lodosa İnan, Hayallerinin Aşkını Ciğerlerine İşlesin.
Tüm Metalciler bir gün Led Zeppelini tadacaktır.
Sosyal ağlarda paylaş

bilmeryen varmı acaba:)
balta şeklinede gitarlar, beyaza boyanmış yüzler.. ince taytlar :)
ey gidi maymunlar ey:)[signature][hline]
sevdasız bir iklimde çember çeviriyordu yüreğimki sen çıktın gene ağaçların köklerinden. Her yıktığım ağaç sen büyüdün. Yüreğimi çizdiğin bir bardak biradan, içerimi sildiğin bir silginden külleri savurdum rüzgara, kalanları diktim tekrar kestiğim boynundan çıkan kanlarla suladığım çınara. Kustum, tiksindim sonra.
Sosyal ağlarda paylaş

Dynasty albümünü olduğu gibi dinle önce bir sonra en baba parçalarından birkaçı

Unholy
I Was Made For Lovin You
She
Detroit Rock City
Hard Luck Woman
Deuce
Rock'n Roll All Nite
Black Diamond[signature][hline]"Story of SadButcher" - SadButcher Playlist!
horacegoesskiing, 19 December 2003 13:31 tarihinde demiş ki:
...zayıf gelen iki dersim vardı resim ve beslenme dersi. şimdi dombili bi çizerim. öyle bi karakterim var yani...
Sosyal ağlarda paylaş

Knights In Satan's Service
oh yeah.[signature][hline]I leave you, negative behind
Watch me all in flames, on a butterfly I ride
Sam, 05 Ocak 2005 19:39 tarihinde demiş ki:
redemption'ı da oynamadım zira adında vampir geçiyordu, osman: redemption olsaydı belki oynardım..
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Infernal_Reborn, 08 Ocak 2005 17:56 tarihinde demiş ki:
Knights In Satan's Service
oh yeah.

eheh doğrumu bu gerçekten :) bunlardamı böğürgenlerden böğrk böğrk börüğrk aslında grup ismini duyunca kiss fln diye 80~90 ların hafif rock müzik yapan bi grubu sanmıştım. :) ne çıktı altlarından böğrk ehehue.
edit: death tarzda fln muzik sevenler kusurakalmasın ama dayanamıyorum böyle elemanları görünce :)
[signature][hline]Feror ego veluti - sine nauta navis,
ut per vias aeris - vaga fertur avis...
Quidquit Venus imperat - labor est suavis,
quae nunquam in cordibus - habitat ignavis.

[Bu mesaj Endoret tarafından 08 Ocak 2005 18:37 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

müzik tanımın doğru 80lerin rock gruplarından
ama isimleri böyle
yani itiraz edenler var ama birkaç dergide gördüm bunu.. ben de inanmamıştım ilk başta
psycho circus un bilgisayar oyununu oynadıktan sonra inandım, çizgi romanı da var aynı temalı..[signature][hline]I leave you, negative behind
redemption'ı da oynamadım zira adında vampir geçiyordu, osman: redemption olsaydı belki oynardım..
Sosyal ağlarda paylaş

su an en sevdigim grup
normal albumlerini alma fazla beenmessin konser albumunu al aklıma gelen sarkılarını yazıyorum
god of thunder
i was made for lovin' you
rock'n'roll all nite
sure know sometihng
forever
beth
aklıma gelenler su anda bu kadar ama git konser cdsin al hatta alabiliyossan dvdsini al gruba asık olcaksın
Sosyal ağlarda paylaş

kiss karanlık değildir
kiss şopar değildir
kiss efsanedir
90'ların başında yüzlerindeki boyaları silip meydana çıktıklarında new york'da mı ne sürüyle plak-kaset yakılmış
ama daha sonra müzik tarihindeki en büyük geri dönüşlerden birini yaptılar
gene simmons gerçekten deli tam bir şovmen,bütün grup öyle aslında,ama şov yapalım derken kalitelerini düşürenlerden değiller yanlış anlamayalım lütfen
bu grubu ön yargısız dinlemenizi dilerim, karanlıkla uzaktan yakından alakasızlardır i was made for loving you babbyyy you was made for loving youuu!!!!!!!!
Sosyal ağlarda paylaş

karanlıkla uzaktan yakından alakasız değillerdir.
bkz. kiss: psycho circus.. bilgisayar oyunu ve çizgi romanı...[signature][hline]I leave you, negative behind
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Majestyofmisery, 08 Ocak 2005 22:04 tarihinde demiş ki:
ben onların anladığı şekilde demek istedim
sonuçta tamam suratları boyalı ama dimmu borgir değiller yani black yapmıyorlar :)

ha tamam o zaman :)[signature][hline]I leave you, negative behind
Sosyal ağlarda paylaş

infernal mı?
haydaaaa....
türkiyedeki sitelerin çoğunda tüm infernal nicklerini itina ile tapulamıştım ben...
işe bak ya
pfff unique nick buldum diye kastıydım o kadar.
nası yazılmış o nick?[signature][hline]I leave you, negative behind
Sosyal ağlarda paylaş

Ya nası karanlık değiller ya... Karanlık karanlık giiyiniyolar,korku filminden çıkmış gibi gözüküyolar. Demin biraz şarkılarına baktım şarkılarda böeaöeğğeeee falan var. Karanlıktan kastım bunlar. Zaten bunlarla alakalı bi korku oyunu mu ne vardı bi zamanlar
ek: Birisi bu forumlarda bi söz yazmıştı kimdi hatırlamıyorum; "Toplum karşısında derin görünmek isteyen karanlığı,kendisi derin olan ışığı seçer."

[signature][hline]Zegard 50 Animist/Hibernia - Lancelot
Crosby,Stills,Nash & Young

[Bu mesaj Sensible tarafından 08 Ocak 2005 22:30 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...