Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Ben de başlayacağım ama.. :)

Giovanni

Öne çıkan mesajlar

ben zati oyunu alirim kafadan 2 ay salak salak ortalikta gezerim oyunu ogrenirim lvl filam kasmam oole gecinip giderim oorenincede class ima karar verrim en mantikli sey bu heralde ava turk satisa sunsun ordan aliyim alb. kay en iyisi gibin bol bol turk hImm eet oole :-P[hline]What does not kill,makes stronger.
Sosyal ağlarda paylaş

walla beta sindan beri oynuyorum orencegim kadar orendim artik ehu :D ben alinca direk lvl olayina girismem lazim yoksa eziklik duygusundan olcem hihi :D[hline]quando traducete in dizionario e leggete saprò che la u è il sazan migliore nel mondo
Life's mean has been changed for him after banned from daoc :-p
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Gladric, 03 June 2003 03:46 tarihinde demiş ki:
www.avaturk.com dan bulabilirsin sanirim bu ay icinde saticaklarmis dediklerine gore su anda sadece si var[hline]Us Kay Server -=Merc=-
Onu 4x4 gözle bekliyorum umarım biran önce gelir ve teslimat tarihi uzak bir tarih değildir şu an si tükenmiş durumda haziran ortasına doğru avaturk e gelecekmiş ama dayanabilirmiyim bilemiyorum ondan soruyorum alabileceğim adres var mı diye...
Teşekkürler...[hline][b]* Never Feared
Sosyal ağlarda paylaş

said:
kalima, 03 June 2003 10:29 tarihinde demiş ki:
avaturk us satacak evet
Kay / Albion
Bekleriz :)[hline]Kalima X.......Minstrel of The Hun (yarı aktif)
Jenissary......Scout of The Hun
Kalimax........Theurgist of The Hun
www.the-huns.com

Heheh SI ile birlikte alırsam direk necro açmayı düşünüyorum olmadı wizard veya sorcerer lvl 20de oldummu direk yanınızda biticem :)
Neyse oyunu sipariş edimde size ulaşırım oyuna girdiğimde ;)[hline][b]* Never Feared
Sosyal ağlarda paylaş

counter-striketa oldugu gibi , DAoC US serverlarinda da aksama dogru iyi ping alirsin cok rahat oynarsin.
Mesela csde Avrupa serverlari 300-999 ping verirken , US serverlarindan 170-180 ping alabilirsin.

Gercekten seviyeli ve eglenceli bir ortam istiyorsan , DAoC yapimcilarinin bile bildigi "The Hun" Guildinin oynadigi US Kay serverina bekleriz ve her turlu konuda yardimci olmaya haziriz.[hline]Gliraniel "The Hun" lvl 38 Avalonian Ice Wizard on US Server "Kay"
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...