Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Anne abim beni hamile bıraktı...

vaperon

Öne çıkan mesajlar

paparnoz said:

Yalnız olay bir tecavüz hikayesi de olmayabilir mecburen kız hamile kalıp kürtaj olamayınca kısacası olay ayyuka çıkınca erkek kardeşi ön plana çıkarmış olabilirler. Arada muazzam bir yaş farkı yok büyük abi 24 yaşında (ben onu uyarırım diyen). Tabii tüm yorumları metin kısmı kısa tutulmuş bir habere göre yapıyoruz. Ortada cinselliğini yaşamayan bir erkek ve bir kız var ve cinsel devrimin gerçekleşmediği ülkemizde en yakınında ve en güvenilir bulduğu iki insan birlikte olmuş olabilir,bu bir sapkınlık mı evet sapkınlık ama baskı sonucu böyle daha çokta olmuştur.

Onun dışında aile tartışmasına girilmiş mevzunun aile ile alakası yok iki kardeş birbiri ile evlenir ve çocuk yaparsa doğan çocuğun sakat olma oranı belli. İnsanlar binlerce yıldır bu durumu test etmiş ve durumun pekte iyi bir noktaya çıkmadığını anlayınca toplumsal kural olarak bu durumu yasaklamışlar,tabu olarak kabul etmişler. Bu yasağın toprak mülkiyeti ile veya devletin sistemi,işleyişi ile de alakası yok. Salgın hastalık oto kontrolü gibi bir şey bu.

Bence en doğru yorum bu.Bizdeki gibi baskıcı toplumlarda böyle olması kuvvetle muhtemel.Eşek dürten bir topluluktan bahsediyoruz sonuç olarak...
Sosyal ağlarda paylaş

Biyik said:

calvaria said:

ya şu konunun ismini değiştirin yada yazmayın artık yeter, her gördüğümde kötü oluyorum.

senin görmek istemediğin şeyi bazı genç kızlar her gün yaşıyorlar.
gözümüzü kapatalım, arkamızı dönelim, belki biter değil mi?

sanki yaşananlar için bi aksiyon alıyomuşsun gibi konuşma, kaç genç kızın hayatını kurtardın önce onu söyle, ondan sonra akıl ver.

gerçi bütün forum seni iplemezken ben niye cevap verdim, kendimden utanıyorum senin yüzünden.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...