Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Anne abim beni hamile bıraktı...

vaperon

Öne çıkan mesajlar

biyik bayağı haklı. rage'e bağlamadan bir düşünün artık ya.

şu olayın ana fikrini "aha akp zihniyeti" seviyesinde tutmak, nefret ettiğiniz akp tutumuyla aynı abi. şunu anlayın artık. akp de çıkıyor her boka "chp zihniyeti" diyor işte, tek fark o.

biz de görüyoruz akp politikalarının toplumu bu noktaya getirdiğini ama bunu böyle dillendirmek ya da linçe çevirmekten başka ses çıkmaz mı lan? bu tartışmalar yıllardır türkiye'de linçe bağlanmasa ya da "x zihniyeti" seviyesinde yapılmasa, mevcut iktidar kimse onu çoktan önlem almaya zorlardı.
Sosyal ağlarda paylaş

Vidar said:

kardesine tecavuz etmek herhangi bir insana tecavuz etmekten neden daha asagilik olarak algilaniyor anlamiyorum.

çok doğru bir yorum.
ama şöyle bir şey hatırlatayım, eskiden türkiye'de orospuya tecavüz edersen cezada indirim vardı. o yüzden böyle önkabuller var bu ülkeden (gerçi dünyada da var)
Sosyal ağlarda paylaş

littlebitpinti said:

Dworgian said:

Çünkü aile. Normalde aile bağları tanımadığın bir insanla aranda olan bağdan daha sağlamdır? Cidden sorduysan

abi su kafanin etek giydi tecavuzu hakketiden hic bir farki yok acikcasi. ikisi de ayni derecede pislik.

Oha. "Aile bireyi" ne olan duygusal bağ yüzünden öz kızına, kardeşine vs vs tecavüz edeni "daha aşağılık" görmem ile "etek giydi tecavüzü haketti" lafını eden biri gibi yorumlanması… Hayır "oha" dan başka bişey diyemedim bir an
Sosyal ağlarda paylaş

Aile bireyi dediğinizde o kişi ile bir iletişim, bir bağ oluşuyor. O kişi sürekli sizin erişiminizde, size güveniyor, sizi seviyor ve siz kalkıp o kişiyi bir cinsel tatmin aracı olarak görebilecek kadar bu duygulardan uzaksınız.

Tanımadığınız kişiyi bir cinsel tatmin aracı olarak görmek, aranızda bağ olan birini görmekten daha zor olsa gerek diye düşünüyorum.

Yoksa etek giydi haketti, yok kot giydi istemese çıkartamazlardı, o zaman gidip bira içmeseydi fln gibi HİÇ BİR şey tecavüzü haklı çıkartmaz.

"Daha" kelimesi diğerinin aşşağılıklık seviyesini düşürmüyor ki
Sosyal ağlarda paylaş

Dworgian said:

littlebitpinti said:

Dworgian said:

Çünkü aile. Normalde aile bağları tanımadığın bir insanla aranda olan bağdan daha sağlamdır? Cidden sorduysan

abi su kafanin etek giydi tecavuzu hakketiden hic bir farki yok acikcasi. ikisi de ayni derecede pislik.

Oha. "Aile bireyi" ne olan duygusal bağ yüzünden öz kızına, kardeşine vs vs tecavüz edeni "daha aşağılık" görmem ile "etek giydi tecavüzü haketti" lafını eden biri gibi yorumlanması… Hayır "oha" dan başka bişey diyemedim bir an

yahu yaklasamindan bahsediyorum. ikisi de ayni derece igrenc bu tecavuzun. yani aile bireyine yapinca ovvvvv hic tanimadigin birine yapinca normal, yapilabilir diyorsun.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...